Makijaz do pracy

14 października 2017 20:25 / 7 osobom podoba się ten post
ivanilia40

Mlekową wyczuję na milion km,jak odszukam jej wpisy to będę pewna czy to ona. A gdzie się udzielała ?

W poezji robi i powitajkach i na wycieczce w Osieku.
14 października 2017 20:26 / 1 osobie podoba się ten post
Malina

No podobno,a jeszcze inna była kiedyś czerwonym kapturkiem,ale też sie nie przyznała bo tak naprawdę to był wilk:-)

Malina... mnie także uważali za Klona i za kolegę Mlekowej...długo musięli się przekonywać, że ja to ja...
14 października 2017 20:27 / 2 osobom podoba się ten post
Alaska

W poezji robi i powitajkach i na wycieczce w Osieku.

Idem paczać.
14 października 2017 20:28 / 3 osobom podoba się ten post
opiekun.5

Malina... mnie także uważali za Klona i za kolegę Mlekowej...długo musięli się przekonywać, że ja to ja...:-)

Nie wszyscy tak myśleli,choć ci pewni usilnie tych nieprzekonanych przekonywali.Wielu z nas ma jednak swój rozum .
14 października 2017 20:30 / 2 osobom podoba się ten post
opiekun.5

Malina... mnie także uważali za Klona i za kolegę Mlekowej...długo musięli się przekonywać, że ja to ja...:-)

A to ja o tym nic nie wiem,ale skąd mam wiedzieć ze Ty to Ty? a Ty wiesz że ja to ja?Pewne jest tylko to że Lenin nie żyje bo sama go widziałam w Mauzoleum,wiecznie żywy
14 października 2017 20:36 / 1 osobie podoba się ten post
Malina

A to ja o tym nic nie wiem,ale skąd mam wiedzieć ze Ty to Ty? a Ty wiesz że ja to ja?Pewne jest tylko to że Lenin nie żyje bo sama go widziałam w Mauzoleum,wiecznie żywy:-)

Potwierdzam ," żyje" a jakoby go nie było.
14 października 2017 23:00 / 7 osobom podoba się ten post
Alaska

W poezji robi i powitajkach i na wycieczce w Osieku.

Nie w Osieku, a w Osiekach,jeśli to o moją wioseczkę chodzi:)Oświadczam ,że cokolwiek ta pani by nie napisała, nigdy u mnie nie gościła i gościła nie będzie,NEVER!Nie ma mowy!!!Nawiasem mówiąc,dziwne byłoby gdyby tu nie była wciąż, od następnego dnia po wywaleniu, pod innym nickiem.Była i pewno jest do dziś.
15 października 2017 06:57 / 5 osobom podoba się ten post
kasia63

Nie w Osieku, a w Osiekach,jeśli to o moją wioseczkę chodzi:)Oświadczam ,że cokolwiek ta pani by nie napisała, nigdy u mnie nie gościła i gościła nie będzie,NEVER!Nie ma mowy!!!Nawiasem mówiąc,dziwne byłoby gdyby tu nie była wciąż, od następnego dnia po wywaleniu, pod innym nickiem.Była i pewno jest do dziś.

Jak zwał ,tak zwał...pomyłeczka w nazwie,no kręci się tutaj.
21 października 2017 17:49 / 4 osobom podoba się ten post
ivanilia40

W naszej pracy takie sztuczne lima nawet wskazane,wygląda się na bardzo zmęczonego,możnaby więcej wolnego wywalczyć,nie?

No nie wiem,jak babka ma srake to i z bolacymi plecami na kolanach ale musza byc dostepna niz pozniej sprzatac obesrane sciany Ile razy ja to juz przerabialam. Pauza i fertig
21 października 2017 21:38
EwaR65

No nie wiem,jak babka ma srake to i z bolacymi plecami na kolanach ale musza byc dostepna niz pozniej sprzatac obesrane sciany :lol3: Ile razy ja to juz przerabialam. Pauza i fertig :bezradny:

Walnij sobie kielicha Ewuniu , nie rozpamiętuj pracy na urlopie .)) Jeszcze się w gównach wytarzasz he he , to jest wpisane w pracę opiekunki .Pozdrawiam
21 października 2017 22:48 / 2 osobom podoba się ten post
Kobietka

A to faktycznie może być dobry. Nawet bardzo :uśmiech ona: Oryginał to sie wie...

Ale Lancome to francuski Kncern LOreala.
22 października 2017 13:41 / 1 osobie podoba się ten post
Knorr

Ale Lancome to francuski Kncern LOreala.

Miałam na myśli, że kupiony w PL mógłby nie być takiej dobrej jakości.
22 października 2017 14:29 / 2 osobom podoba się ten post
Lancome, to górna półka L'Oreala. Luksusowa półka. Nie można kosmetyków Lancome porownywac do tych z logo L'Oreal, dostepnych w Rossmanie czy innych tanich drogeriach.
22 października 2017 14:52 / 1 osobie podoba się ten post
doda1961

Lancome, to górna półka L'Oreala. Luksusowa półka. Nie można kosmetyków Lancome porownywac do tych z logo L'Oreal, dostepnych w Rossmanie czy innych tanich drogeriach.

Masz rację, po Lancome kobieta od razu 10 lat młodsza...
22 października 2017 15:46 / 3 osobom podoba się ten post
opiekun.5

Masz rację, po Lancome kobieta od razu 10 lat młodsza...

Znawca sie odezwal))