Makijaz do pracy

22 października 2017 16:08 / 3 osobom podoba się ten post
opiekun.5

Masz rację, po Lancome kobieta od razu 10 lat młodsza...

Mentalnie na pewno To taka siła sugestii. Jak coś drogie, to musi być dobre i skuteczne. Ja osobiscie nie wierzę w kremy i inne wynalazki. Uzywam w sposób oszczedny
22 października 2017 16:51 / 1 osobie podoba się ten post
doda1961

Mentalnie na pewno:-) To taka siła sugestii. Jak coś drogie, to musi być dobre i skuteczne. Ja osobiscie nie wierzę w kremy i inne wynalazki. Uzywam w sposób oszczedny :-):-):-)

A ja wcale. Zero kremów.Wyjątek - żele i roll-onki pod oczy oraz kremy do rąk. Zaakceptowałam swoją paskudność
P.S.
Zdarza mi się użyć na dzioba, ale może 3- 4 razy w roku, więc to już nie oszczędność, raczej....skąpstwo wesoly-emotikon-ruchomy-obrazek-0008
22 października 2017 17:59 / 3 osobom podoba się ten post
Kobietka

A ja wcale. Zero kremów.Wyjątek - żele i roll-onki pod oczy oraz kremy do rąk. Zaakceptowałam swoją paskudność :uśmiech ona2:
P.S.
Zdarza mi się użyć na dzioba, ale może 3- 4 razy w roku, więc to już nie oszczędność, raczej....skąpstwo wesoly-emotikon-ruchomy-obrazek-0008

To podobnie jak ja. Twarz myję tylko i wyłącznie mleczkiem, więc kremu nie pożąda moja cera.  Jeśli myję płynem micelarnym, to owszem. Ponieważ jednak kremy dostaję zazwyczaj w prezencie od mojej PDP wnuka, ktory to jest farmaceutą, więc budżet mój w tej kwestii pozostaje nienaruszony, a kremy owszem, lepszej nieco klasy.
Swoją drogą, to chciałabym przestrzec młode kobiety, przed nadmiernym uzywaniem róznych specyfików, bo może zostać zachwiana gospodarka hormonalna , co skutkuje problemami z zajsciem w ciąże. Udokumentowane przez moją koleżankę . Czytać i jeszcze raz czytać skład produktu.
22 października 2017 18:36
doda1961

Mentalnie na pewno:-) To taka siła sugestii. Jak coś drogie, to musi być dobre i skuteczne. Ja osobiscie nie wierzę w kremy i inne wynalazki. Uzywam w sposób oszczedny :-):-):-)

Rozsądne podejście do tematu...
22 października 2017 19:41
doda1961

To podobnie jak ja. Twarz myję tylko i wyłącznie mleczkiem, więc kremu nie pożąda moja cera.  Jeśli myję płynem micelarnym, to owszem. Ponieważ jednak kremy dostaję zazwyczaj w prezencie od mojej PDP wnuka, ktory to jest farmaceutą, więc budżet mój w tej kwestii pozostaje nienaruszony, a kremy owszem, lepszej nieco klasy.
Swoją drogą, to chciałabym przestrzec młode kobiety, przed nadmiernym uzywaniem róznych specyfików, bo może zostać zachwiana gospodarka hormonalna , co skutkuje problemami z zajsciem w ciąże. Udokumentowane przez moją koleżankę . Czytać i jeszcze raz czytać skład produktu.

Do mycia  - woda, najlepiej działa zimna, do lodowatej nie mam odwagi buzi zanurzyć...bojacy-sie-emotikon-ruchomy-obrazek-0020
22 października 2017 19:50
Kobietka

Do mycia  - woda, najlepiej działa zimna, do lodowatej nie mam odwagi buzi zanurzyć...bojacy-sie-emotikon-ruchomy-obrazek-0020

Też myję wodą.Próbowałam mleczkami,płynami micelarnymi ,ale czułąm się nieumyta:)I nieobudzona:)
22 października 2017 22:01 / 2 osobom podoba się ten post
kasia63

Też myję wodą.Próbowałam mleczkami,płynami micelarnymi ,ale czułąm się nieumyta:)I nieobudzona:)

Też próbowałam. I tylko na próbach się skończyło.
23 października 2017 10:34
jakie kosmetyki polecacie na worki pod oczy ? jestem młoda mimo tego juz mam widoczne worki po nieprzespanej nocki!
aa zmywam makijaz zazwyczaj mleczkiem z nivea
24 października 2017 12:34 / 1 osobie podoba się ten post
Babeczka

Walnij sobie kielicha Ewuniu , nie rozpamiętuj pracy na urlopie .:-))) Jeszcze się w gównach wytarzasz he he , to jest wpisane w pracę opiekunki .Pozdrawiam

Teee nowa,nienowa ino nie wytarzasz!!! Nie kazda opiekunka ma z tym do czynienia przeca to zalezy od stanu pdp,no ja mialam i bede miala bo moja pdp nosi pampersy ale tarzac sie to ja wole ze smiechu nie w gownach. Mam dobry humor a usmiech to najlepszy makijaz
24 października 2017 12:36 / 2 osobom podoba się ten post
Helenka24

jakie kosmetyki polecacie na worki pod oczy ? jestem młoda mimo tego juz mam widoczne worki po nieprzespanej nocki!
aa zmywam makijaz zazwyczaj mleczkiem z nivea

Czesc swiezynka! Najlepszejszy to sie wyspac albo se przylozyc kostki lodu pod oczy to ponoc pomaga.
25 października 2017 12:24 / 1 osobie podoba się ten post
EwaR65

Teee nowa,nienowa ino nie wytarzasz!!! :nerwowy: Nie kazda opiekunka ma z tym do czynienia przeca to zalezy od stanu pdp,no ja mialam i bede miala bo moja pdp nosi pampersy ale tarzac sie to ja wole ze smiechu nie w gownach. Mam dobry humor a usmiech to najlepszy makijaz :yahoo:

28 października 2017 19:19 / 1 osobie podoba się ten post
Babeczka

Wisz ja nie wiedzialam,ze ty taka ladna hahahahaha!!!!
28 października 2017 19:24 / 2 osobom podoba się ten post
EwaR65

Wisz ja nie wiedzialam,ze ty taka ladna hahahahaha!!!! :smiech3:

No, śmiech zaraźliwy jest.
28 października 2017 19:26 / 1 osobie podoba się ten post
opiekun.5

Masz rację, po Lancome kobieta od razu 10 lat młodsza...

Bo po Lancome musi iść do Douglasa.

29 października 2017 11:14 / 1 osobie podoba się ten post
Makijaż jest dla każdej kobiety w każdym wieku. Wyrazisty czy też delikatny, jeżeli się dobrze w nim czuje. Nie raz chwaliłam kobitki za ich makijaże.