Co dzisiaj gotujesz na obiad? 12

24 listopada 2017 19:05 / 2 osobom podoba się ten post
Salata jako przystawka, makaron, filet z kurczaka w sosie pomidorowo-imbirowym. Pychotka.
Moja babunia nie je ziemniakow podobno. Kartofelsalat jednak jadla. Zobaczymy.
Zrobie jakas wersje pyrkowa, zeby sie przekonac.
24 listopada 2017 20:16 / 5 osobom podoba się ten post
Zrobiłam roladki wieprzowe nadziane papryką w sosie paprykowym (bo dziadek bardzo lubi),kartofelbrei i brukselkę. Córka dziadka wpadła na chwilę ,a załapała się tez na obiad,w związku z tym na jutro nie będzie. .
25 listopada 2017 11:43 / 5 osobom podoba się ten post
Dziś Kuerbissuppe. Ledwie przytachałam dzis do domu tą dynie,dokupiłam jeszcze innych produktów i cięzko się zrobiło. Nie dosyć ,że leje to tak sie spociłam ,że z zakupów weszłam prosto do wanny.
Do kitu z taką pogodą.
25 listopada 2017 11:50 / 5 osobom podoba się ten post
Marchewkowa z mleczkiem kokosowym plus filet z kurczaka, PDP catering od wczoraj plus budyń wyjątkowo czekoladowy
25 listopada 2017 12:50 / 5 osobom podoba się ten post
Schabowy,ziemniaki,marchewka z groszkiem
25 listopada 2017 12:53 / 6 osobom podoba się ten post
Carbonara z makaronem, surówka ze szpitzkohl z czosnkiem.
25 listopada 2017 12:54 / 5 osobom podoba się ten post
Nic nie gotuje. Zapcham sie na sucho, znaczy kanapki jakies popelnie. Lenie sie ;)
25 listopada 2017 14:02 / 5 osobom podoba się ten post
Dzisiaj był trupnik ,na truchełku wieprzowym zwanym źeberkami. ...z pomylanymi kaszami ( perłowa, reszta jaglanki i białej rycanej )
25 listopada 2017 14:09 / 4 osobom podoba się ten post
Alaska

Dzisiaj był trupnik ,na truchełku wieprzowym zwanym źeberkami. ...z pomylanymi kaszami ( perłowa, reszta jaglanki i białej rycanej ) :-)

Oj, bedziesz dzisiaj rycec. A Slazaczki nie ryca w poduszke, tylko na kogos
25 listopada 2017 14:54 / 4 osobom podoba się ten post
Roszponka z octem jablkowym, oliwa i parmezanem na przystawke.
Makaron paski w sosie pieczarkowym, wymienione pieczarki, male frykadelki z miesa mieszanego.
25 listopada 2017 15:49 / 5 osobom podoba się ten post
hawana

Oj, bedziesz dzisiaj rycec. A Slazaczki nie ryca w poduszke, tylko na kogos:krzyczy:

Że mnie taka Ślązaczka ,jak i baletnica.....administracyjnie wciągnięta do spisu ludności śląskiej, jeśli już to Zagłębianka 
25 listopada 2017 16:08 / 3 osobom podoba się ten post
fioletowa.mysz

Nic nie gotuje. Zapcham sie na sucho, znaczy kanapki jakies popelnie. Lenie sie ;)

Tak na sucho?:)
 
U mnie jarzynówka z makaronem,z przewagą kalfiora i koperku,niby nie powinnam kalafiora ,ale się na amen rozgotował,nie powinien mi zaszkodzić.Przepyszna:)
25 listopada 2017 16:08 / 4 osobom podoba się ten post
Alaska

Że mnie taka Ślązaczka ,jak i baletnica.....administracyjnie wciągnięta do spisu ludności śląskiej, jeśli już to Zagłębianka :super1:

A nie mowilam, ze Ci z Zaglebia to nosy za wysoko nosza?
I prawda. Moja kolezanka powiedziala, ze mezowi to musiala krew oczyscic, bo ona Slazaczka a on z Zaglebia. I jest ok.
My chyba tez cos zrobimy...w tym kierunku
25 listopada 2017 16:12 / 4 osobom podoba się ten post
Alaska

Że mnie taka Ślązaczka ,jak i baletnica.....administracyjnie wciągnięta do spisu ludności śląskiej, jeśli już to Zagłębianka :super1:

Kurde Alaska nie mogłam Ciebie rozpoznać na  tym zdjęciu!
''Napuszona' jak Paw hi, hii
25 listopada 2017 16:24 / 4 osobom podoba się ten post
hawana

A nie mowilam, ze Ci z Zaglebia to nosy za wysoko nosza?
I prawda. Moja kolezanka powiedziala, ze mezowi to musiala krew oczyscic:lol2:, bo ona Slazaczka a on z Zaglebia. I jest ok.
My chyba tez cos zrobimy...w tym kierunku:lol2:

. ....też coś ,nosek mam normalny i wcale nie zadarty.