Ciasteczka adwentowe i na inne okazje

16 grudnia 2017 10:00 / 1 osobie podoba się ten post
basiaim

Nieskromnie się pochwalę.
Podwójnie zadowolona jestem, bo w zeszłym tygodniu ciastka mi nie wyszły (pisałam o tym).
Przepis na te pierniki mam od kilkunastu lat, a i tak piekłam z duszą na ramieniu.
 

Cuda cudeńka,jakie dekoracyjne,ja niestety nic nie piekę,zadeklarowałam że upiekę sernik pd moja mówi że nie ma takiej potrzeby bo święta i tak oni organizują w lokalu,no to błogie lenistwo w tym roku sobie zafundowałam,sprzątaczka posprzata,a ja leżę i pachnę.
16 grudnia 2017 10:03 / 5 osobom podoba się ten post
Do tej pory nie widziałam sensu pieczenia ciasteczek skoro w sklepach taki wybór.Ale musze przyznać że te samemu upieczone jednak inaczej smakują,no niebo w gębie :)
16 grudnia 2017 13:18 / 1 osobie podoba się ten post
Wyscie kobity pobily rekord dokladnosci!!! Ja tam lubie robic ciasta sernik,makowiec, jablecznik. Na ciastka nikt mnie nie namowi ale te wasze ciastka to sie nadaja na konkurs cos pieknego!
16 grudnia 2017 13:40 / 1 osobie podoba się ten post
Malina

Cuda cudeńka,jakie dekoracyjne,ja niestety nic nie piekę,zadeklarowałam że upiekę sernik pd moja mówi że nie ma takiej potrzeby bo święta i tak oni organizują w lokalu,no to błogie lenistwo w tym roku sobie zafundowałam,sprzątaczka posprzata,a ja leżę i pachnę.:-)

Tutaj córka pdp wypieka. Ma już chyba 5-6 rodzajów.
Zapakowaną mam też puszkę z jej wypiekami, które mam zabrać do domu - piernikami odwdzięczyłam jej się za to (ona pierników akurat nie piecze).
16 grudnia 2017 14:37 / 3 osobom podoba się ten post
Jak byłam na poczcie to przypomniały mi się wasze wypieki. W tej miejscowości jest stanowisko poczty, obok stoiska z bułeczkami i wędliną. To ja tez "upiekłam" ciasteczka dla siebie, a co !! Chciałam wstawić zdjęcie ale tylko się wkurzyłam.  
 
16 grudnia 2017 14:54 / 1 osobie podoba się ten post
Mycha

Jak byłam na poczcie to przypomniały mi się wasze wypieki. W tej miejscowości jest stanowisko poczty, obok stoiska z bułeczkami i wędliną. To ja tez "upiekłam" ciasteczka dla siebie, a co !! :lol1: Chciałam wstawić zdjęcie ale tylko się wkurzyłam.  
 

Wstawiłaś zdjęcie,śliczne ciasteczka Mysiu.
16 grudnia 2017 15:15
ivanilia40

Wstawiłaś zdjęcie,śliczne ciasteczka Mysiu.:-)

Ciągle zapominam o zmniejszaniu zdjęć, wkurzające to jest trochę. 
20 lutego 2020 11:43 / 1 osobie podoba się ten post
Tłusty czwartek w Sulzbach 
Donatki  z serkiem  waniliowym, życzę smacznego  niestety fotkę musiałam mocno przyciąć,  ale wystarczy dla wszystkich