Milektrans - Polska, Niemcy, Holandia

08 listopada 2017 08:57



OPOLSKIE, ŚLĄSKIE, DOLNOŚLĄSKIE, MAŁOPOLSKIE, ŁODZKIE, WIELKOPOLSKIE, LUBUSKIE, ŚWIĘTOKRZYSKIE, PODKARPACKIE KONTAKT: +48 609 822 180

www.MILEKTRANS.pl
www.facebook.com/BUS.HOLANDIA.NIEMCY.POLSKA
KULTURA NA PIERWSZYM MIEJSCU- nie przewozimy osób pijanych i całkowity zakaz palenia w busie CODZIENNIE PRZEJAZDY NA TRASIE POLSKA - NIEMCY - HOLANDIA ! ! ! PROMOCJE: PRZEJAZD W DWIE STRONY (oszczędzasz 10euro lub 40zł) ZNIŻKI GRUPOWE 3 OSOBY LUB WIĘCEJ (zniżka 5euro lub 20zł każda osoba) TANIE CZWARTKI (wyjazd z PL) NIEDZIELE, PONIEDZIAŁKI ( powrót do PL) przejazdy od 50euro/ 210zł GRATISOWY PRZEJAZD (5 powrót do PL 60euro taniej) Samochody jakimi dysponujemy to: -MERCEDES SPRINTER (duża przestrzeń bagażowa + maksymalny komfort podróży) -RENAULT MASTER (duża przestrzeń bagażowa + maksymalny komfort podróży) -OPEL VIVARO (pojedyncze rozkładane fotele) - FORD TRANSIT (przestronny i komfortowy) NASZE SAMOCHODY POSIADAJĄ DARMOWY DOSTĘP DO INTERNETU W CAŁEJ EUROPIE ! !
08 listopada 2017 09:29 / 1 osobie podoba się ten post
Jak to zachęcająco napisane, oby w rzeczywistości tak było...zobaczymy...
08 listopada 2017 10:00 / 2 osobom podoba się ten post
No i napewno 2 kierowców jak takie odległe trasy! ? Przecież kierowca powinien być wypoczęty. 
08 listopada 2017 10:03 / 1 osobie podoba się ten post
pracownik93




OPOLSKIE, ŚLĄSKIE, DOLNOŚLĄSKIE, MAŁOPOLSKIE, ŁODZKIE, WIELKOPOLSKIE, LUBUSKIE, ŚWIĘTOKRZYSKIE, PODKARPACKIE KONTAKT: +48 609 822 180

www.MILEKTRANS.pl
www.facebook.com/BUS.HOLANDIA.NIEMCY.POLSKA
KULTURA NA PIERWSZYM MIEJSCU- nie przewozimy osób pijanych i całkowity zakaz palenia w busie CODZIENNIE PRZEJAZDY NA TRASIE POLSKA - NIEMCY - HOLANDIA ! ! ! PROMOCJE: PRZEJAZD W DWIE STRONY (oszczędzasz 10euro lub 40zł) ZNIŻKI GRUPOWE 3 OSOBY LUB WIĘCEJ (zniżka 5euro lub 20zł każda osoba) TANIE CZWARTKI (wyjazd z PL) NIEDZIELE, PONIEDZIAŁKI ( powrót do PL) przejazdy od 50euro/ 210zł GRATISOWY PRZEJAZD (5 powrót do PL 60euro taniej) Samochody jakimi dysponujemy to: -MERCEDES SPRINTER (duża przestrzeń bagażowa + maksymalny komfort podróży) -RENAULT MASTER (duża przestrzeń bagażowa + maksymalny komfort podróży) -OPEL VIVARO (pojedyncze rozkładane fotele) - FORD TRANSIT (przestronny i komfortowy) NASZE SAMOCHODY POSIADAJĄ DARMOWY DOSTĘP DO INTERNETU W CAŁEJ EUROPIE ! !

Szkoda, ze mazowieckiego nie obslugujecie.
08 listopada 2017 10:44 / 3 osobom podoba się ten post
ewa59

Szkoda, ze mazowieckiego nie obslugujecie.

Ewa nas to nikt nie chce obsługiwać.Jeszcze mnie to może zgarnie ta firma od Kobietki ,ale Ciebie to już nie wiadomo.
Już tyle tych firm i wszystkie kręcą się po tym samym terenie.A do nas nikt.
08 listopada 2017 10:49 / 5 osobom podoba się ten post
teresadd

Ewa nas to nikt nie chce obsługiwać.Jeszcze mnie to może zgarnie ta firma od Kobietki ,ale Ciebie to już nie wiadomo.
Już tyle tych firm i wszystkie kręcą się po tym samym terenie.A do nas nikt.:placz3:

Widocznie Im za skóre zalazłyście...
08 listopada 2017 11:03 / 5 osobom podoba się ten post
teresadd

Ewa nas to nikt nie chce obsługiwać.Jeszcze mnie to może zgarnie ta firma od Kobietki ,ale Ciebie to już nie wiadomo.
Już tyle tych firm i wszystkie kręcą się po tym samym terenie.A do nas nikt.:placz3:

Raz tylko jechalam busikiem, który był z lubelskiego i zabierał 2 osoby z mazowieckiego. Szybko dojechalam na miejsce i kierowcy byli bardzo sympatyczni. Ale wtedy wyjątkowo zahaczył o mazowieckie. Chetnie bym korzystala z ich uslug. Sinbady sa wypelnione do ostatniego miejsca. Ostatnio siedzialam na samym tyle i czulam sie jak sardynka w puszce.
08 listopada 2017 11:07 / 1 osobie podoba się ten post
teresadd

Ewa nas to nikt nie chce obsługiwać.Jeszcze mnie to może zgarnie ta firma od Kobietki ,ale Ciebie to już nie wiadomo.
Już tyle tych firm i wszystkie kręcą się po tym samym terenie.A do nas nikt.:placz3:

To prawda, traktują nas kiepsko busiarnie....ale trzeba pytać. Podam Ci na @ jeszcze jedną, nie jechałam z nimi, zabierali babeczkę, którą tu zastąpiłam.
08 listopada 2017 11:33 / 1 osobie podoba się ten post
opiekun.5

Widocznie Im za skóre zalazłyście...:smiech3:

He.he uśmiałam się do łez.
Mazowieckie omijają szerokim łukiem busiarnie.Szczerze ,tu nie lubię nimi jeżdzić .A te z którymi jeździłam ,to z Augustowa i okolic.Discopolo,jeden kierowca ,palenie papierosów ,często pijane towarzystwo no i długo .
08 listopada 2017 11:43 / 1 osobie podoba się ten post
teresadd

He.he uśmiałam się do łez.
Mazowieckie omijają szerokim łukiem busiarnie.Szczerze ,tu nie lubię nimi jeżdzić .A te z którymi jeździłam ,to z Augustowa i okolic.Discopolo,jeden kierowca ,palenie papierosów ,często pijane towarzystwo no i długo .

"Moja" busiarnia jest - jak dla mnie  - całkiem ok. Bywa długo, ale cóż....a kierowcy z którymi dotąd jeździłam też w porządku.   
08 listopada 2017 13:02 / 4 osobom podoba się ten post
teresadd

He.he uśmiałam się do łez.
Mazowieckie omijają szerokim łukiem busiarnie.Szczerze ,tu nie lubię nimi jeżdzić .A te z którymi jeździłam ,to z Augustowa i okolic.Discopolo,jeden kierowca ,palenie papierosów ,często pijane towarzystwo no i długo .

Też mi sie nie podobało jak zabrali takiego młodego chłopaka mocno podchmielonego.....ale na szczęście przespał całą droge jak trusia.
08 listopada 2017 16:11 / 2 osobom podoba się ten post
teresadd

He.he uśmiałam się do łez.
Mazowieckie omijają szerokim łukiem busiarnie.Szczerze ,tu nie lubię nimi jeżdzić .A te z którymi jeździłam ,to z Augustowa i okolic.Discopolo,jeden kierowca ,palenie papierosów ,często pijane towarzystwo no i długo .

Wiem coś o tym i dziwne to, że kilka razy doprowadzalem slownie pijane kobiety do porządku bo k...Ch...etc...
08 listopada 2017 17:26 / 1 osobie podoba się ten post
opiekun.5

Wiem coś o tym i dziwne to, że kilka razy doprowadzalem slownie pijane kobiety do porządku bo k...Ch...etc...

Cześć.
Gdyby były trzeźwe, też byś je słownie doprowadzał. Kto jaki po pijaku, to i na trzeźwo nie inny jest.
A tak w ogóle, nie klei się to zdanie ani troszkę. Tak, jak dzisiejszy cały dzień.
08 listopada 2017 17:31 / 1 osobie podoba się ten post
Knorr

Cześć.
Gdyby były trzeźwe, też byś je słownie doprowadzał. Kto jaki po pijaku, to i na trzeźwo nie inny jest.
A tak w ogóle, nie klei się to zdanie ani troszkę. Tak, jak dzisiejszy cały dzień.

Mój dzisiejszy też nie lepszy...Wczoraj wszystkie lampy w aucie świeciły a dzisiaj pojechalem na badanie techniczne i przestaly świecić aż...3...złośliwość rzeczy martwych jak nic...Trzeba było wymienić i jeszcze raz jechać by podbili dowód rejestracyjny...ufff...
08 listopada 2017 17:36 / 1 osobie podoba się ten post
IWA

No i napewno 2 kierowców jak takie odległe trasy! ?:radosc1: Przecież kierowca powinien być wypoczęty. :radosc1:

Tak, ten drugi jedzie za busem autem osobowym.