Milektrans - Polska, Niemcy, Holandia

08 listopada 2017 17:39 / 1 osobie podoba się ten post
Knorr

Tak, ten drugi jedzie za busem autem osobowym.

No co Ty...biegnie jak ta krowa co biegła za samochodem i mrugala lewym okiem, że chce wyprzedzać...
08 listopada 2017 17:39
opiekun.5

Mój dzisiejszy też nie lepszy...Wczoraj wszystkie lampy w aucie świeciły a dzisiaj pojechalem na badanie techniczne i przestaly świecić aż...3...złośliwość rzeczy martwych jak nic...Trzeba było wymienić i jeszcze raz jechać by podbili dowód rejestracyjny...ufff...

To dziwne, raz też nie miałem świateł dwóch )).
Pojechałem na przegląd, ale zdziwiłem się bardzo, że lampki nie świecą.
Jednak pan dokończył przeglądu, a ja od razu żarówki wymieniłem. Mam zawsze zapasowe.
08 listopada 2017 17:42
Knorr

To dziwne, raz też nie miałem świateł dwóch :-))).
Pojechałem na przegląd, ale zdziwiłem się bardzo, że lampki nie świecą.
Jednak pan dokończył przeglądu, a ja od razu żarówki wymieniłem. Mam zawsze zapasowe.

Ja nie miałem, dlatego musialem jechać na wymianę...echhh
08 listopada 2017 18:30 / 5 osobom podoba się ten post
opiekun.5

Ja nie miałem, dlatego musialem jechać na wymianę...echhh

No i za gapowe się płaci..... jakbyś miał zapasowe jak Knorr to nie musiałbyś dwa razy jeździć.....
08 listopada 2017 20:16 / 1 osobie podoba się ten post
ewa59

No i za gapowe się płaci.....:lol3: jakbyś miał zapasowe jak Knorr to nie musiałbyś dwa razy jeździć.....:-)

Samo życie...
08 listopada 2017 22:20
opiekun.5

Ja nie miałem, dlatego musialem jechać na wymianę...echhh

No to chyba zakupiłeś od razu więcej. Na zapas. 
30 kwietnia 2020 21:35
Dwa razy miałam okazję jechać z tym przewoźnikiem do pracy. Dla mnie jest to dobra firma przewozowa. Rzeczowe i miłe podejście do sprawy ze strony Pani rezerwującej przejazd. 
23 marca 2023 15:13 / 3 osobom podoba się ten post
Halo, halo 
Czy polecacie tą firmę? korzystaliscie z ich usług? możecie polecić? wszystko jest zgodne z opisem jak sie chwalą?
23 marca 2023 17:26 / 1 osobie podoba się ten post
s.grazynka

Halo, halo 
Czy polecacie tą firmę? korzystaliscie z ich usług? możecie polecić? wszystko jest zgodne z opisem jak sie chwalą?

Korzystałam i polecam