dwie opiekunki równocześnie

17 listopada 2017 23:05 / 3 osobom podoba się ten post
hawana

Mysle, ze tandem mesko-damski bylby super.

Może i tak...Tylko jak znaleźć mężczyznę - opiekuna, który chcialby w takim zespole pracować ? No i to powinno działać w obie strony. Zastanawiam się, jak w ogóle "wgryźć się" w ten temat pracy w duecie. Z manem, albo z woman...
18 listopada 2017 08:06 / 1 osobie podoba się ten post
Pewnie warto byloby spróbować. Wydaje mi się że w duecie też jest raźniej czasami są tarcia, czasami zgrzyty, ale takie życie
18 listopada 2017 08:11 / 3 osobom podoba się ten post
Kobietka

Ewo, czy to...no brzmi jak propozycja....

Wydaje mi się, ze mogłabym tak pracować. Możesz to traktować jako propozycję.....
18 listopada 2017 10:47 / 1 osobie podoba się ten post
ewa59

Wydaje mi się, ze mogłabym tak pracować. Możesz to traktować jako propozycję.....:-)

Ok. W takim razie można się porozglądać
18 listopada 2017 11:45 / 2 osobom podoba się ten post
ivanilia40

Dlatego ważne jest dopasowanie się charakterami. Ja też pracowałam  w duecie i z jedną mamy kontakt do dziś,pracowało nam się super,nie wchodziłysmy sobie w kompetencje ale jak jedna potrzebowała pomocy to druga pomagala. Właściwie rozumiałyśmy się bez słów.
Z drugą opiekunką tolerowałyśmy się,nie obyło się bez tarć i chyba obie odetchnełysmy z ulgą jak kontrakt się skonczył.

U nas było wesoło, tak po drodze to to 6 kobiet  i jeden Kai rodzynek tylko z Christine wszystkie mialysmy/ mielismy problemy, jak sobie kogoś uwidziala ten wylatywal, a ze donosiła do córki daleko mieszkającej, to miała władzę, ale te wyleciała, ja odeszlam za porozumienim stron, rodzinie było trochę drogo płacić za to wesołe towarzystwo. 
18 listopada 2017 11:49 / 2 osobom podoba się ten post
hawana

Mysle, ze tandem mesko-damski bylby super.

Mężczyzna tez był, a co  miał co prawda partnera tak seplenil ze  ,6 h pracy z nim NB było niczym dobra komedia
18 listopada 2017 11:50 / 2 osobom podoba się ten post
Przeczytałem temat i sądzę, że Opiekunka z Opiekunem mogli by pracować, a jeszcze jeśli by darzyli siebie sympatią to już z pewnością było by dobrze.
18 listopada 2017 11:59 / 3 osobom podoba się ten post
dorotee

Mężczyzna tez był, a co :-) miał co prawda partnera:-( tak seplenil ze  ,6 h pracy z nim NB było niczym dobra komedia:dwa piwa:

Ale fajnieTo cos dla mnie.Bezpiecznie czynilabym moje badania jezykowe
I uwielbiam komedie
18 listopada 2017 12:00 / 1 osobie podoba się ten post
opiekun.5

Przeczytałem temat i sądzę, że Opiekunka z Opiekunem mogli by pracować, a jeszcze jeśli by darzyli siebie sympatią to już z pewnością było by dobrze.:-)

Zgadzam sie z Toba
18 listopada 2017 12:01 / 8 osobom podoba się ten post
opiekun.5

Przeczytałem temat i sądzę, że Opiekunka z Opiekunem mogli by pracować, a jeszcze jeśli by darzyli siebie sympatią to już z pewnością było by dobrze.:-)

Wprawdzie z moim zmiennikiem tylko się zmieniam, ale on mi zostawia parę butelek po piwie a ja mu śmieci do wyrzucenia...
18 listopada 2017 12:06
hawana

Zgadzam sie z Toba:-)

Ale ja z Tobą nie. Ze wspólnej pracy nici.
18 listopada 2017 12:06 / 2 osobom podoba się ten post
tina 100%

Wprawdzie z moim zmiennikiem tylko się zmieniam, ale on mi zostawia parę butelek po piwie a ja mu śmieci do wyrzucenia...:hihi:

Idealne partnerstwo
18 listopada 2017 12:08 / 3 osobom podoba się ten post
hawana

Idealne partnerstwo:-)

fhüi idealne :)
18 listopada 2017 12:09 / 2 osobom podoba się ten post
opiekun.5

Ale ja z Tobą nie. Ze wspólnej pracy nici.

To nie byla propozycja pracy. W wielu kwestiach sie z Toba nie zgadzam.
18 listopada 2017 12:16
hawana

To nie byla propozycja pracy. W wielu kwestiach sie z Toba nie zgadzam.

I niech tak zostanie.