Odliczam dni 17

14 listopada 2018 10:04 / 2 osobom podoba się ten post
Jutro mija mi miesiąc jeszcze trochę i do domu .
14 listopada 2018 16:22 / 1 osobie podoba się ten post
Mi zostal jeszcze miesiac
14 listopada 2018 16:24
ela.p

Wracacie na święta, czy dopiero po sylwestrze?

Wracam 12 stycznia cale swieta w domu z rodzina
14 listopada 2018 19:49
Dusia1978

Werska już jedzie do domu :flaga Polski1:
Ela.p 4
Anettep 6
Contado 8
Malgi 18
Monika s. 29
Marta 30
Stelika i Dusia po 31
Dorotee 32
Ewelina 37
 
Monika ma zmianę kodu 
 

Elka chciała dołączyć chyba?
To by na dzień jeszcze dzisiejszy tak wyglądało:
Ela.p - 4
Anettep - 6
Contado - 8
Malgi - 18
Monika s. - 29
Marta  - 30
Stelika i Dusia - 31
Dorotee - 32
Ewelina - 37
Elka 40 - 59
14 listopada 2018 21:39
Malgi

Elka chciała dołączyć chyba?
To by na dzień jeszcze dzisiejszy tak wyglądało:
Ela.p - 4
Anettep - 6
Contado - 8
Malgi - 18
Monika s. - 29
Marta  - 30
Stelika i Dusia - 31
Dorotee - 32
Ewelina - 37
Elka 40 - 59

A to przepraszam. Tyle nas tu jest w odliczankach, że można się pogubić. A może jeszcze ktoś dojedzie ? I znowu się zmieni. 
14 listopada 2018 21:42 / 1 osobie podoba się ten post
Mnie zostało równe 4 tygodnie. O tej porze za bożą pomocą będę jechała już do domciu. :
15 listopada 2018 08:00 / 2 osobom podoba się ten post
Ela.p 3
Anettep 5
Contado 7
Malgi 17
Monika s. 28
Marta 29
Stelika i Dusia 30
Dorotee 31
Ewelina 36
Elka 58
 
Marta ma dziś zmianę kodu. 
15 listopada 2018 09:48
Dusia1978

Ela.p 3
Anettep 5
Contado 7
Malgi 17
Monika s. 28
Marta 29
Stelika i Dusia 30
Dorotee 31
Ewelina 36
Elka 58
 
Marta ma dziś zmianę kodu. :szampan:

Chociaż troszkę to mnie pociesza,i myśl o przelewie,który wpłynie na konto,to mnie na razie pomaga
15 listopada 2018 10:25
marta74

Chociaż troszkę to mnie pociesza,i myśl o przelewie,który wpłynie na konto,to mnie na razie pomaga:radosc:

A co tak źle trafiłaś? Ze sie już nie możesz doczekać? Nie jesteś tylko Ty. Ja też już tu zostanę do końca dla kasy bo pdp sobie za bardzo pozwala ale raz już go upomniałam , że jeśli się to powtórzy to zostanie sam a ja pojadę do domu.!!!! Był bardzo zdziwiony, że ja mu to powiedziałam. 
15 listopada 2018 12:23
Jestem cały czas w stresie,pdp ciągle krzyczy ,obraża, wszystko musi być dokładnie tak i wtedy,kiedy ona sobie życzy, a ostatnio to jej się codziennie zmienia,już nie potrafię przewidzieć, czytać w jej myślach.np, muszę zapytać, czy teraz mogę umyć naczynia,oczywiście w określony przez nią sposób, wlać trochę wody i odrobina płynu, płukac w miseczce, myć wybraną ściereczka, garnek to raz myć ta ściereczka, raz inną, inny raz druciakiem, nie wiem od czego to zależy. ...,herbata w kubku parzyć inaczej, w termos ie inaczej, kubka nie dotknąc nigdzie poza usZkiem. ...tak każdy mój ruch pod kontrolą i pod dyktando, spokoj to na przerwie i wieczorem,tyle dobrego,ale tak jak Ty Dusia, dla kasy staram się wytrzymać. Nie myślałam że są az tak despotyczni,zli ludzie ,co tak lubią wprost tresowac drugiego człowieka, ponizac, obrażać. Dobra,dość zali
15 listopada 2018 12:43
Trzymaj się Marta ja też co jakiś czas trafiam na "treserki" ale staram się jednym wpuszczać ,2 wypuszczać.Kiedy ktoś mi non stop coś narzuca (a jest to bzdurne i złośliwe).Mówię "że jeśli uważa że inaczej..? To proszę samej to robić.!)bo ważne żeby bylo wykonane, a jak kto? to? robi to nie ma większego znaczenia! Niemcy lubią dyrygować, to już czasem mi nerwy puściły i odpowiadałam "zweite welt krieg ust schon Lange vorbei...! und fur Faschiste ist keine platze mehr uaf der Welt! Do Demencji akurat dociera niestety na bardzo krotko!
15 listopada 2018 12:43
Trzymaj się Marta ja też co jakiś czas trafiam na "treserki" ale staram się jednym wpuszczać ,2 wypuszczać.Kiedy ktoś mi non stop coś narzuca (a jest to bzdurne i złośliwe).Mówię "że jeśli uważa że inaczej..? To proszę samej to robić.!)bo ważne żeby bylo wykonane, a jak kto? to? robi to nie ma większego znaczenia! Niemcy lubią dyrygować, to już czasem mi nerwy puściły i odpowiadałam "zweite welt krieg ust schon Lange vorbei...! und fur Faschiste ist keine platze mehr uaf der Welt! Do Demencji akurat dociera niestety na bardzo krotko!
15 listopada 2018 12:43
Trzymaj się Marta ja też co jakiś czas trafiam na "treserki" ale staram się jednym wpuszczać ,2 wypuszczać.Kiedy ktoś mi non stop coś narzuca (a jest to bzdurne i złośliwe).Mówię "że jeśli uważa że inaczej..? To proszę samej to robić.!)bo ważne żeby bylo wykonane, a jak kto? to? robi to nie ma większego znaczenia! Niemcy lubią dyrygować, to już czasem mi nerwy puściły i odpowiadałam "zweite welt krieg ust schon Lange vorbei...! und fur Faschiste ist keine platze mehr uaf der Welt! Do Demencji akurat dociera niestety na bardzo krotko!
15 listopada 2018 12:43
Trzymaj się Marta ja też co jakiś czas trafiam na "treserki" ale staram się jednym wpuszczać ,2 wypuszczać.Kiedy ktoś mi non stop coś narzuca (a jest to bzdurne i złośliwe).Mówię "że jeśli uważa że inaczej..? To proszę samej to robić.!)bo ważne żeby bylo wykonane, a jak kto? to? robi to nie ma większego znaczenia! Niemcy lubią dyrygować, to już czasem mi nerwy puściły i odpowiadałam "zweite welt krieg ust schon Lange vorbei...! und fur Faschiste ist keine platze mehr uaf der Welt! Do Demencji akurat dociera niestety na bardzo krotko!
15 listopada 2018 12:43
Trzymaj się Marta ja też co jakiś czas trafiam na "treserki" ale staram się jednym wpuszczać ,2 wypuszczać.Kiedy ktoś mi non stop coś narzuca (a jest to bzdurne i złośliwe).Mówię "że jeśli uważa że inaczej..? To proszę samej to robić.!)bo ważne żeby bylo wykonane, a jak kto? to? robi to nie ma większego znaczenia! Niemcy lubią dyrygować, to już czasem mi nerwy puściły i odpowiadałam "zweite welt krieg ust schon Lange vorbei...! und fur Faschiste ist keine platze mehr uaf der Welt! Do Demencji akurat dociera niestety na bardzo krotko!