Odliczam dni 17

02 stycznia 2018 13:54 / 1 osobie podoba się ten post
agulek

kurcze jak tu odliczać...bez dnia dzisiejszego i wyjazdu mam ***43*** z 62 ....:zaskoczenie1: ...:wiezienie:

Twardo czekałam z odliczaniem do ostatniego tygodnia. No, jedynie od niedzieli do niedzieli- i to cieszyło. Przed świętami miałam dół, a teraz fruwam... Może przesadzam, ale dziś walizkę wyciągnęłam i położyłam na kanapie
02 stycznia 2018 14:46
No ja odliczam dni, ale do wyjazdu do De. Najpierw miałam jechać do Berlina, ale nastąpiła drobna zmiana i wyląduje w Mullheim Baden.(od 8.01)
02 stycznia 2018 15:37 / 2 osobom podoba się ten post
Werska

Twardo czekałam z odliczaniem do ostatniego tygodnia. No, jedynie od niedzieli do niedzieli- i to cieszyło. Przed świętami miałam dół, a teraz fruwam... Może przesadzam, ale dziś walizkę wyciągnęłam i położyłam na kanapie:-)

Tak najlepiej...ostatnio też tak odliczałam...chyba od 10 dni..bo wcześniej zawsze ta długość "zesłania" mnie przeraża ..teraz też ...pozdrawiam Werska i spokojnego pakowania Ci życzę...
02 stycznia 2018 15:52 / 2 osobom podoba się ten post
Werska

O, kreatywny czas jak u mojej przyjaciółki (w ogólniaku spotkała wtedy już studiującego daleko męża, i we wtorek mówiła, że już tylko dwa dni do spotkania- "dziś już się nie liczy, jutro środa- 1, potem czwartek- 2 i piątek- się nie liczy, bo jedzie do domu...).

No tak , dzisiaj dopiero wtorek ja jeszcze w niedzielę ndo domu domu pojade , a bilet mam na poniedziałek
02 stycznia 2018 19:25 / 2 osobom podoba się ten post
Jeszcze------------------41-------------dni.
02 stycznia 2018 19:47 / 1 osobie podoba się ten post
ewita

Jeszcze------------------41-------------dni.:bezradny:

Głowa do góry, ja mam więcej...
02 stycznia 2018 19:54 / 1 osobie podoba się ten post
Ona_Lisa

Głowa do góry, ja mam więcej...:-)

03 stycznia 2018 12:11 / 2 osobom podoba się ten post
Nie wiem czy tez tak macie, ale ja mimo ze miejsce pracy mam dobre, to i tak za kazdym razem odliczam dni do zakonczenia zlecenia, szczegolnie teraz kiedy moja synowa jest w ciazy i mam zajac sie nimi po narodzinach, a tu jeszcze 33 dni do powrotu do domu, a ja na miejscu usiedziec nie moge. Dzwonie codziennie i pisze, ze pewnie juz mnie dosc maja :P
03 stycznia 2018 16:46 / 5 osobom podoba się ten post
Czas sie zwijać. Troszkę się chyba zasiedziałem w De,ale co było to nie jest
Jutro zjawi sie zmienniczka i ...................dalej to juz wiecie
Dzieki za wspólnie spedzony czas i spadam
03 stycznia 2018 18:09 / 1 osobie podoba się ten post
ORIM

Czas sie zwijać. Troszkę się chyba zasiedziałem w De,ale co było to nie jest :-)
Jutro zjawi sie zmienniczka i ...................dalej to juz wiecie :-)
Dzieki za wspólnie spedzony czas i spadam :-)

Nie wiem gdzie Ty ORIM bywałeś, bo ja tu to Ciebie prawie nie widywałam.., ale proszę za wspólnie spędzony czas...
03 stycznia 2018 19:06 / 2 osobom podoba się ten post
Jeszcze-------40-----------dni.Jutro 1 zmiana kodu na tym zleceniu.
04 stycznia 2018 10:46 / 2 osobom podoba się ten post
Jeszcze dwa dni i do domu
04 stycznia 2018 11:13 / 1 osobie podoba się ten post
Oby do niedzieliw poniedziałek wyruszam w południe
04 stycznia 2018 12:44 / 2 osobom podoba się ten post
Też oby do niedzieli, wieczorem wyjazd. Ale dziadkowi się ubzdurała sobota, i jak ktoś pyta, to tak mówi. Poprawiam, pokazałam wczoraj palcem w kalendarzu i dziś znów słyszę, jak z córką rozmawia i zdziwiony, że w niedzielę...Dobrze, że to córka mnie odwozi, bo jeszcze po południu gdzieś by wyszedł i lipa Stopem by trzeba było...
05 stycznia 2018 08:11 / 1 osobie podoba się ten post
Zmiana kodu- 3 z przodu.Jeszcze-------------------39--------------------dni.