Odliczam dni 17

09 stycznia 2018 23:55 / 1 osobie podoba się ten post
Werska

Z tych emocji to prawie spakowana. Co wejdę do pokoju to coś do walizki dorzucę... Rzeczy nie tak wiele, choć i tak za dużo wzięłam. Ale człowiek się uczy na błędach. Choć jak się pakowaliśmy na dwa tygodnie do sakw rowerowych (ja i dwóch nastolatków), to w sumie wszystko było użyte oprócz krótkich spodenek- moich i młodszego, a reszta akurat. I jak wracaliśmy, to pod Suwałkami sobie pomyślałam, że było tak fajnie i mogłabym zawrócić i na miesiąc pojechać... To może by te spodenki się przydały? W tym roku może też się uda jakąś wyprawę zrobić, tylko nie wiem, czy góra, czy dół Szlaku GREEN VELO.

Aaaa mnie też zabierzesz???
Mam fajne sakwy, duże dwie i nieprzemakalne. Specjalne, firmowe, w sam raz na dluższe wyprawy.
10 stycznia 2018 08:18 / 1 osobie podoba się ten post
Knorr

Aaaa mnie też zabierzesz???
Mam fajne sakwy, duże dwie i nieprzemakalne. Specjalne, firmowe, w sam raz na dluższe wyprawy.

Pewnie, się zabieramy! Jeszcze nie wiem gdzie i kiedy- to znaczy wakacje i Green Velo raczej. Ale ostrzegam, ja wolno jeżdżę...
10 stycznia 2018 08:28 / 2 osobom podoba się ten post
Jeszcze ------------------34----------------długich dni.
10 stycznia 2018 09:44 / 2 osobom podoba się ten post
ewita

Jeszcze ------------------34----------------długich dni.:wiezienie:

Ja też.
10 stycznia 2018 09:45 / 2 osobom podoba się ten post
basiaim

Ja też.

No to nie jestem sama!!!!!
10 stycznia 2018 15:09 / 2 osobom podoba się ten post
Werska

Pewnie, się zabieramy! Jeszcze nie wiem gdzie i kiedy- to znaczy wakacje i Green Velo raczej. Ale ostrzegam, ja wolno jeżdżę...

Jedziesz wolniej, zajedziesz dalej. 
10 stycznia 2018 15:33 / 4 osobom podoba się ten post
Zaczynam odliczanie. 50 , a jeżeli odliczyć dzień wyjazdu i dziś to 48.
10 stycznia 2018 17:09 / 4 osobom podoba się ten post
a mi bez dzisiejszego dnia i wyjazdu ***35*** i niech tak zostanie bo zawsze to krócej
11 stycznia 2018 06:50 / 4 osobom podoba się ten post
49, niby długo, ale zleci migiem.
11 stycznia 2018 07:26 / 3 osobom podoba się ten post
aniao

49, niby długo, ale zleci migiem.

Jasne, że zleci.
11 stycznia 2018 08:39 / 6 osobom podoba się ten post
U mnie się pozmieniało-skróciłam sobie pobyt o kilka dni.Zostało mi---------------------28---------------dni.Dokładnie za 4 tygodnie będę czekać na busa.
11 stycznia 2018 11:41 / 4 osobom podoba się ten post
Dzis i jutro (juz ze zmiennikiem). A w sobote WYJAZD!! Tylko nie wiem o ktorej, licze,ze rano a nie po obiadku ;)))
11 stycznia 2018 13:57 / 6 osobom podoba się ten post
......a ja nie odliczam, czuję się tu bardzo dobrze, mam białą kartę co to tego ile chcę pracować, więc cieszę się każdym nowym dniem i nie odliczam (cichutko powiem,że minął już jeden miesiąc, leci już drugi)
11 stycznia 2018 14:01 / 3 osobom podoba się ten post
ania37

......a ja nie odliczam, czuję się tu bardzo dobrze, mam białą kartę co to tego ile chcę pracować, więc cieszę się każdym nowym dniem i nie odliczam (cichutko powiem,że minął już jeden miesiąc, leci już drugi)

Podobnie , ale tylko to, poza nawiasami 
11 stycznia 2018 17:49
Knorr

Aaaa mnie też zabierzesz???
Mam fajne sakwy, duże dwie i nieprzemakalne. Specjalne, firmowe, w sam raz na dluższe wyprawy.

Na GREEN VELO trzeba na zielonym rowerze, a nie wiem czy takowy masz.