Odliczam dni 17

26 marca 2018 09:05 / 2 osobom podoba się ten post
Malgi

Dziś Dusia ma zmianę kodu na jedyneczkę z przodu:szampan:
Jutro Podwójna Ella będzie miała zmianę na jednocyfrówki:piwosze2:
A ja już opuszczam odliczanki - muss się pakować, żeby jutro raniutko zdążyć odjechać:flaga Polski:
Może ktoś przejmie dalsze odliczanki?:kocha nie kocha:
Malgi -  10 - 10
Ellax2 - 10
Dusia1978 - 10 + 9
Mariakwiecień - 10 + 8
:najlepszego2:

Ja przejme odliczanke bo mnie zostalo najwiecej. 
Tobie zycze udanej podrozy do celu. 
26 marca 2018 09:33 / 1 osobie podoba się ten post
---------------19-------------- Dusia, dołącz mnie proszę do listy
26 marca 2018 09:44 / 2 osobom podoba się ten post
Od dzisiaj to ja rozpoczynam odliczanke. 
Malgi jedzie do domciu. 
Ellax2 -            10  
Mariakwiecien   10+8
Dusia1978        10+9
Stelika             10+9
 
Juz niedlugo dziewczyny. 
I bedzie , :sex:, :sex:(czego Wam i sobie zycze). 
26 marca 2018 10:53 / 1 osobie podoba się ten post
Malgi

Dziś Dusia ma zmianę kodu na jedyneczkę z przodu:szampan:
Jutro Podwójna Ella będzie miała zmianę na jednocyfrówki:piwosze2:
A ja już opuszczam odliczanki - muss się pakować, żeby jutro raniutko zdążyć odjechać:flaga Polski:
Może ktoś przejmie dalsze odliczanki?:kocha nie kocha:
Malgi -  10 - 10
Ellax2 - 10
Dusia1978 - 10 + 9
Mariakwiecień - 10 + 8
:najlepszego2:

Ale ci dobrze, wesołych świąt.
27 marca 2018 07:18 / 1 osobie podoba się ten post
Odliczamy. 
Ellax2.     8
Mariakwiecien  8+8
Dusia1978         8+9
Stelika                8+9
Juz niedługo. 
A potem  podróż i dużo :sex:
28 marca 2018 10:50 / 1 osobie podoba się ten post
16
28 marca 2018 10:52
Dusia1978

Odliczamy. 
Ellax2.     8:szampan:
Mariakwiecien  8+8
Dusia1978         8+9
Stelika                8+9
Juz niedługo. :radosc1:
A potem :ferrari: podróż i dużo :sex:
:bravo:

Dziękuję.
28 marca 2018 10:57 / 1 osobie podoba się ten post
Mariakwiecien

16 :wielkanoc3:

Juz niedlugo. Teraz szybko zleci bo tydzien swiateczny wiec sie bedzie dzialo. A potem to juz z gorki, 
Troszke odpoczne w domu i z powrotem do DE na 2 miesiace. 
A Ty Mario masz dlugi odpoczynek?
28 marca 2018 11:12
Dusia1978

Juz niedlugo. Teraz szybko zleci bo tydzien swiateczny wiec sie bedzie dzialo. A potem to juz z gorki, :narty:
Troszke odpoczne w domu i z powrotem do DE na 2 miesiace. :ferrari:
A Ty Mario masz dlugi odpoczynek?

Nie wiem Może 3 tygodnie, może 2. Chcę wrócić do słabo widzącej babci ale nie wiem, czy uda mi się i czy firma mnie tam wyśle.
Już z nimi rozmawiam, wszystko wyjdzie po świętach.
28 marca 2018 11:42 / 1 osobie podoba się ten post
Mariakwiecien

Nie wiem :placze1: Może 3 tygodnie, może 2. Chcę wrócić do słabo widzącej babci ale nie wiem, czy uda mi się i czy firma mnie tam wyśle.
Już z nimi rozmawiam, wszystko wyjdzie po świętach.

No ja tez planuje szybo wyjechac i teraz na 2 miesiace. Lipiec musze miec caly wolny. Urlop  i imprezy rodzinne , na ktorych mussss byc. 
28 marca 2018 11:50
Dusia1978

No ja tez planuje szybo wyjechac i teraz na 2 miesiace. Lipiec musze miec caly wolny. Urlop :moje_wakacje: i imprezy rodzinne , na ktorych mussss byc. :kwiaty_serca:

Urlop planujemy w sierpniu, jeszcze nie dałam znać agencji. Trzeba będzie złapać oddech.
28 marca 2018 12:49 / 1 osobie podoba się ten post
30 dni. I dziś z agencji zadzwoniła zapytać, co słychać. To poruszyłam temat wyjazdów kolejnych (w rozmowie z Pdp i siostrzenicą przy okazji jakoś wyszło, to wiem, na czym stoję- też chcę mieć połowę wakacji wolne, z powodów rodzinnych i jest zgoda na krótszy następny pobyt tutaj, żeby wstrzelić się w odpowiednie daty). Może to za dalekie planowanie, ale można coś wstępnie zaplanować. I jak na razie wygląda to tak, jak chcę.
28 marca 2018 19:06 / 2 osobom podoba się ten post
Werska

30 dni. I dziś z agencji zadzwoniła zapytać, co słychać. To poruszyłam temat wyjazdów kolejnych (w rozmowie z Pdp i siostrzenicą przy okazji jakoś wyszło, to wiem, na czym stoję- też chcę mieć połowę wakacji wolne, z powodów rodzinnych i jest zgoda na krótszy następny pobyt tutaj, żeby wstrzelić się w odpowiednie daty). Może to za dalekie planowanie, ale można coś wstępnie zaplanować. I jak na razie wygląda to tak, jak chcę.

Ja zjezdzam 15 kwietnia ale planuje i chce okolo 5 maja juz wyjechac , a moze byc i wczesniej bo na najpozniej na 3 lipca musze wrocic. Moja mam ma plany urlopowe i caly lipiec nie moze mi pomoc mi w opiece nad dzieckiem. Zreszta musss zarobic na wakacje. 
28 marca 2018 19:10
Dusia1978

Ja zjezdzam 15 kwietnia ale planuje i chce okolo 5 maja juz wyjechac , a moze byc i wczesniej bo na najpozniej na 3 lipca musze wrocic. Moja mam ma plany urlopowe i caly lipiec nie moze mi pomoc mi w opiece nad dzieckiem. Zreszta musss zarobic na wakacje. :moje_wakacje:

To nie wracasz w to samo miejsce? Czy zmienniczka na krótko przyjedzie?
28 marca 2018 19:16 / 1 osobie podoba się ten post
Werska

To nie wracasz w to samo miejsce? Czy zmienniczka na krótko przyjedzie?

Ona juz podpisala zlecenie wyjazdu do 30 wrzesnia. Ona juz przede mna tutaj byla 6 miesiecy ciagiem i powiedziala, ze tutaj wraca. Wiec ja musze sie rozgladac za nowym miejscem ale tez bym chciala za lepszymi pieniedzmi bo tutaj dostaje niewiele.