Odliczam dni 17

29 marca 2018 09:29 / 1 osobie podoba się ten post
-------------------15-------------------- Jest ciężko.Czas się dłuży niemiłosiernie, a pdp przechodzi samą siebie w uprzykrzaniu mi życia. To taka kara za to, że wyjeżdżam.
29 marca 2018 09:35 / 1 osobie podoba się ten post
Jutro wieczorkiem kierunek domrodzinnka zakupy poczyniła wiec pozostało tylko cos z tego "wyczarowac"
29 marca 2018 10:49
15
29 marca 2018 11:33 / 1 osobie podoba się ten post
Dusia1978

Odliczamy. 
Ellax2.     8:szampan:
Mariakwiecien  8+8
Dusia1978         8+9
Stelika                8+9
Juz niedługo. :radosc1:
A potem :ferrari: podróż i dużo :sex:
:bravo:

Witam dziewczyny. Zabiegana jestem przed swietami. A moze to i dobrze bo czas szybciej zleci. Wyliczanke skarcamy. 
Ellax2              7 
Mariakwiecien 10 +5
Dusia1978       10+6
Stelika             10+6
 
Juz niedlugo. 
29 marca 2018 12:16 / 1 osobie podoba się ten post
stelika

-------------------15--------------------:wiezienie: Jest ciężko.Czas się dłuży niemiłosiernie, a pdp przechodzi samą siebie w uprzykrzaniu mi życia. To taka kara za to, że wyjeżdżam.

Moze sie denerwuje na mysl taka, kto przyjedzie teraz??????
29 marca 2018 15:59
Dusia1978

Moze sie denerwuje na mysl taka, kto przyjedzie teraz??????:bezradny:

Tak Dusia, dokładnie tak jest. Nawet tego specjalnie nie ukrywa. Wczoraj stałyśmy na szczycie schodów do piwnicy, to wypaliła agresywnym tonem "jakbyś mnie teraz z tych schodów zepchnęła, to miałabyś w końcu spokój i szybciej do domu byś pojechała", albo "prędzej się zabiję, niż zostanę tu z nową, obcą kobietą".
29 marca 2018 16:45
stelika

Tak Dusia, dokładnie tak jest. Nawet tego specjalnie nie ukrywa. Wczoraj stałyśmy na szczycie schodów do piwnicy, to wypaliła agresywnym tonem "jakbyś mnie teraz z tych schodów zepchnęła, to miałabyś w końcu spokój i szybciej do domu byś pojechała", albo "prędzej się zabiję, niż zostanę tu z nową, obcą kobietą".

Fajna ta babcia tak ogolnie? Szukam na maj i czerwiec "lekkiej" szteli. 
29 marca 2018 17:10
stelika

Tak Dusia, dokładnie tak jest. Nawet tego specjalnie nie ukrywa. Wczoraj stałyśmy na szczycie schodów do piwnicy, to wypaliła agresywnym tonem "jakbyś mnie teraz z tych schodów zepchnęła, to miałabyś w końcu spokój i szybciej do domu byś pojechała", albo "prędzej się zabiję, niż zostanę tu z nową, obcą kobietą".

Nie słuchaj jej Pracujesz ze starszą osobą, zdystansuj się, i wyjdzie ci na zdrowie.
29 marca 2018 17:17 / 1 osobie podoba się ten post
alesia

Nie słuchaj jej :smiech3: Pracujesz ze starszą osobą, zdystansuj się, i wyjdzie ci na zdrowie. :tanczy:

Ja gdybym chciala sluchac kazdego slowa mojego dziadka (nie ukrywam, ze niektorych jeszcze nie rozumien) to bym zwariowala. Wole niekiedy opuscic cos mimo uszu. 
29 marca 2018 17:50
Dusia1978

Fajna ta babcia tak ogolnie? Szukam na maj i czerwiec "lekkiej" szteli. :bezradny:

Da się lubić. Przynajmniej na początku. Wytrzymałam tu 4 -mce. To jest mój drugi wyjazd, nie mam za bardzo porówniania, ale jak dla mnie jest dość ciężko, jest nocne wstawanie-nie zawsze. I oprócz przerwy prawie wcale czasu wolnego. No i na pewno trzeba mieć dużo cierpliwości. Są też plusy,np to ,że syn jest tylko raz w miesiącu, a w domu obok mieszka fajna Polka, no i kasa jest nie najgorsza.Ale zmienniczka potrzebna na 14.04. Coś mi się kojarzy, że pisałaś wcześniej, że jesteś w Heidelbergu, więc jak chcesz możesz nas odwiedzić. Poznasz moją Obrażoną Królewnę:)
29 marca 2018 18:16
stelika

Da się lubić. Przynajmniej na początku. Wytrzymałam tu 4 -mce. To jest mój drugi wyjazd, nie mam za bardzo porówniania, ale jak dla mnie jest dość ciężko, jest nocne wstawanie-nie zawsze. I oprócz przerwy prawie wcale czasu wolnego. No i na pewno trzeba mieć dużo cierpliwości. Są też plusy,np to ,że syn jest tylko raz w miesiącu, a w domu obok mieszka fajna Polka, no i kasa jest nie najgorsza.Ale zmienniczka potrzebna na 14.04. Coś mi się kojarzy, że pisałaś wcześniej, że jesteś w Heidelbergu, więc jak chcesz możesz nas odwiedzić. Poznasz moją Obrażoną Królewnę:)

To chyba nie ja. Ja jestem do 14 kwietnia w Krarlshrue. Narazie wracam do domu na jakies 3 tygodnie i dalej w droge. 
30 marca 2018 07:23 / 1 osobie podoba się ten post
Dusia1978

Witam dziewczyny. Zabiegana jestem przed swietami. A moze to i dobrze bo czas szybciej zleci. Wyliczanke skarcamy. 
Ellax2              7 
Mariakwiecien 10 +5
Dusia1978       10+6
Stelika             10+6
 
Juz niedlugo. :bravo:

Odliczania ciąg dalszy.
Ellax2     6
Mariakwiecien 7+7
Dusia1978 .      7+8
Stelika .            7+8
 
30 marca 2018 10:55
Dusia1978

Odliczania ciąg dalszy.
Ellax2     6
Mariakwiecien 7+7
Dusia1978 .      7+8
Stelika .            7+8
 
:oklaski1:

Dziękuję.
30 marca 2018 10:58
Agnesssa

Jutro wieczorkiem kierunek dom:wielkanoc3:rodzinnka zakupy poczyniła wiec pozostało tylko cos z tego "wyczarowac":wlk10:

Bezpiecznej podróży.
30 marca 2018 13:05 / 1 osobie podoba się ten post
Mariakwiecien

Bezpiecznej podróży. :wlk11:

Dziekuje