Na wyjeździe 40

15 marca 2018 20:50 / 4 osobom podoba się ten post
dzieki wszystkim potwierdziliście to co myślałem ,nie jadę
15 marca 2018 20:55 / 3 osobom podoba się ten post
maras1

dzieki wszystkim potwierdziliście to co myślałem ,nie jadę:-)

Jak wynegocjujesz podwojna stawke to jedz.
Bedziesz potrzebowal na sanatorium dla siebie albo na wywczasy(wersja optymistyczna).
15 marca 2018 21:43 / 4 osobom podoba się ten post
ORIM

zaraz,zaraz. Z tego co pisze Hawanka to zrozumiałem że Ty masz wspólny pokój z pdp ? I co tam jeszcze macie wspólnego ? :-)
 

(usunięte) ...szczoteczki do zębów ....jak żeś taki ciekawski ....

15 marca 2018 21:44 / 3 osobom podoba się ten post
Barbara niepowtarzalna

(usunięte) ...szczoteczki do zębów ....jak żeś taki ciekawski ....

tak myslałem że cos obrzydliwego 
15 marca 2018 21:53 / 4 osobom podoba się ten post
ORIM

tak myslałem że cos obrzydliwego :-)

Slyszalam tez , ze arschloch, ale nie wiem co to znaczy.
16 marca 2018 06:57 / 2 osobom podoba się ten post
michasia

Mam już busa zamówionego.dzwoniłam i jadę w sobotę około 15.00:-):ferrari::skacze3:

Michasiu,szczesliwej drogi ja za tydzien 
16 marca 2018 07:39 / 4 osobom podoba się ten post
Kruszynka64

Michasiu,szczesliwej drogi :flaga Polski:ja za tydzien 

Dziękuję.jeszcze wieczorkiem się pożegnam
16 marca 2018 09:52 / 2 osobom podoba się ten post
michasia

Dziękuję.jeszcze wieczorkiem się pożegnam:aniolki:

Michasiu zycze szerokiej drogi i wspanialego urlopu
16 marca 2018 13:53 / 1 osobie podoba się ten post
moni.r

Michasiu zycze szerokiej drogi i wspanialego urlopu

Dziękuje Moni
16 marca 2018 14:05 / 8 osobom podoba się ten post
Misja spełniona, Kukiełka okrzesana, rytm wyrobiony, waga 2.5 kg plus /wczoraj stawiana na wadzę w przychodni/ i zadowolona, demencja usmiechnięta/własnie teraz siedzi i rozpna guziki co znaczy że nadszedł czas rozbierania. Ciasto upieczone,Jestem przygotowana na zmianę, jeszcze parę "tajnych wskazówek na karteczce .Jeszcze czekam na wizytę kolezanki zza płotu.Zmęczona też.
16 marca 2018 14:41 / 15 osobom podoba się ten post
Dotarłam w nowe miejsce.Pan sympatyczny,bardzo niedołężny ,trochę podszkolić się muszę co przy nim robić.Reszta do ogarnięcia.Zmieniczka jest do jutra , więc trochę czasu mam na nauki.To tyle z pierwszych wrażeń.A jestem na wiosce ,więc sklepów niet.To i kasy nie wydam.
16 marca 2018 19:05 / 2 osobom podoba się ten post
teresadd

Dotarłam w nowe miejsce.Pan sympatyczny,bardzo niedołężny ,trochę podszkolić się muszę co przy nim robić.Reszta do ogarnięcia.Zmieniczka jest do jutra , więc trochę czasu mam na nauki.To tyle z pierwszych wrażeń.A jestem na wiosce ,więc sklepów niet.To i kasy nie wydam.

Dasz radę . Potrzeba tylko troszke czasu. Tak to jest Tereniu, jak zasiedzi się w jednym miejscu. Ja zawsze pobyt na wsi uważałam za plus . Gównie z tego powodu jaki wymieniłaś .
16 marca 2018 22:14 / 2 osobom podoba się ten post
teresadd

Dotarłam w nowe miejsce.Pan sympatyczny,bardzo niedołężny ,trochę podszkolić się muszę co przy nim robić.Reszta do ogarnięcia.Zmieniczka jest do jutra , więc trochę czasu mam na nauki.To tyle z pierwszych wrażeń.A jestem na wiosce ,więc sklepów niet.To i kasy nie wydam.

Wydasz,wydasz..jak zatęsknisz za cywilizacją to daj znać..okolicę mam obcykaną od września 
16 marca 2018 22:18 / 5 osobom podoba się ten post
U mnie nasypało śniegu i nadal pada, do tego zawieja i zimno...brrr. Jak mam dość tej zimy. Wygląda na to, że następny tydzień też będzie stracony dla jeżdżenia rowerem. Potem jadę do domu na prawie 2 tygodnie. Może w kwietniu po powrocie z urlopu wreszcie wiosna zawita i będzie można wyjść z zimowego bunkra .
17 marca 2018 10:13 / 1 osobie podoba się ten post
teresadd

Dotarłam w nowe miejsce.Pan sympatyczny,bardzo niedołężny ,trochę podszkolić się muszę co przy nim robić.Reszta do ogarnięcia.Zmieniczka jest do jutra , więc trochę czasu mam na nauki.To tyle z pierwszych wrażeń.A jestem na wiosce ,więc sklepów niet.To i kasy nie wydam.

Tereska życzę Ci superowej Stelli