Moje urodziny i imieniny 5

15 maja 2020 13:27 / 5 osobom podoba się ten post
Zosiu wszystkiego najlepszego, zdrówka, szczęścia i wytrwałości. 
15 maja 2020 13:46 / 5 osobom podoba się ten post
Zosiu cierpliwości, wiary i zdrowia Ci życzę. Mam nadzieję, że w Twoim życiu coś się odmieni i poczujesz wreszcie jakaś stabilizację. Wszystkiego najlepszego z okazji imienin 
17 maja 2020 07:02 / 5 osobom podoba się ten post
                    Engel 
 
Wszystkiego najlepszego z okazji urodzin :
Szczególnie chciałabym Ci życzyć żebyś się nie zmieniała ani trochę. Bądź taka jaka jesteś i kieruj się zawsze głosem serca, rozumu i rozsądku 
17 maja 2020 09:07 / 6 osobom podoba się ten post
Ile my tu majowych solenizantów mamy
      Aniele
Wszystkiego najlepszego, zdrowia i żeby się spełniło to o czym marzysz i śnisz
17 maja 2020 13:36 / 6 osobom podoba się ten post
Z małym opóźnieniem, ale dziękuję Wam za piątkowe życzenia. W ten dzień miałam wolne i zrobiłam sobie prezent w postaci zwiedzenia przepięknych zbiorów sztuki starych mistrzów w drezdeńskim Zwinger.
28 maja 2020 15:49 / 5 osobom podoba się ten post
Luke wszystkiego najlepszego z okazji urodzin
28 maja 2020 16:00 / 5 osobom podoba się ten post
To dziś ten wielki dzień  Luke? Szczęścia, zdrowia, pomyślności  i miłości 
28 maja 2020 16:02 / 4 osobom podoba się ten post
Luke, radości w życiu, zdrowia i tylko fajnych zleceń!
28 maja 2020 16:15 / 4 osobom podoba się ten post
Luke, zdrowia, radości na każdy dzień i spełnienia marzeń 
28 maja 2020 16:37 / 3 osobom podoba się ten post
Konwalia08

:oklaski:Luke wszystkiego najlepszego z okazji urodzin:kwiatek dla ciebie2::kwiatek dla ciebie2::kwiatek dla ciebie2::przytula:

Dziękuję 
28 maja 2020 16:38 / 3 osobom podoba się ten post
Damessa

To dziś ten wielki dzień  Luke? Szczęścia, zdrowia, pomyślności  i miłości :szampan::szampan::szampan::serce:

Dziękuję
28 maja 2020 16:38 / 3 osobom podoba się ten post
Werska

Luke, radości w życiu, zdrowia i tylko fajnych zleceń!

Dziękuję 
28 maja 2020 16:45 / 3 osobom podoba się ten post
marta74

Luke, zdrowia, radości na każdy dzień i spełnienia marzeń :aniolki::najlepszego2:

Dziękuję
28 maja 2020 17:44 / 3 osobom podoba się ten post
Luke ,inni juz tyle samych dobrych rzeczy Ci życzyli, pozostało mi tylko przyłączyć się do tych życzeń 
Zbieraj te wszystkie małe radości do kupy, bo to właśnie one na szczęście się składają. Zdrowego, pomyślnego nowego roku życia 
Córka z kwiatami butelkę Prossecco mi przysłała pocztą kwiatową. Jest okazja żeby otworzyć, wypiję dzisiaj za Twoje zdrowie 
28 maja 2020 17:56 / 2 osobom podoba się ten post
Gusia29

Luke ,inni juz tyle samych dobrych rzeczy Ci życzyli, pozostało mi tylko przyłączyć się do tych życzeń :kwiatek dla ciebie2:
Zbieraj te wszystkie małe radości do kupy, bo to właśnie one na szczęście się składają. Zdrowego, pomyślnego nowego roku życia :szampan:
Córka z kwiatami butelkę Prossecco mi przysłała pocztą kwiatową:lovu2:. Jest okazja żeby otworzyć, wypiję dzisiaj za Twoje zdrowie :-)

Dziękuję