Moje urodziny i imieniny 5

16 czerwca 2020 11:36 / 3 osobom podoba się ten post
Konwalia08

A ja mam na drugie Eutropia:hihi:

nie może byc
17 czerwca 2020 08:16 / 2 osobom podoba się ten post
Dziś imieniny obchodzą: Adolf, Adolfa, Albert, Awit, Awita, Drogomysł, Franciszek, Gundolf, Herweusz, Izaur, Izaura, Laura, Marcjan, Montan, Nikander, Nikandra, Piotr, Radomił, Urho, Waleriana, Łazarz - solenizantom 100 lat! 
17 czerwca 2020 09:08
Malgoszg

Dziś imieniny obchodzą: Adolf, Adolfa, Albert, Awit, Awita, Drogomysł, Franciszek, Gundolf, Herweusz, Izaur, Izaura, Laura, Marcjan, Montan, Nikander, Nikandra, Piotr, Radomił, Urho, Waleriana, Łazarz - solenizantom 100 lat! :cheers:

Najlepszego! :) 
17 czerwca 2020 11:36 / 1 osobie podoba się ten post
Clio

:lol3: nie może byc

A na trzecie Waleriana bardzo uspokajam 
17 czerwca 2020 12:13
Konwalia08

A na trzecie Waleriana :smiech2:bardzo uspokajam :yahoo:

Zartujesz
24 lipca 2020 16:06 / 1 osobie podoba się ten post
Wszystkim Krystynom, tym wyjątkowym, które nie 13 marca, a właśnie dzisiaj, razem z moją Przyjaciółką, (taką przez duże P),świętują swoje imieniny,samych serdeczności  życzę
Niech nam żyją wszystkie Krysie 
24 lipca 2020 17:23 / 1 osobie podoba się ten post
Gusia29

Wszystkim Krystynom, tym wyjątkowym, które nie 13 marca, a właśnie dzisiaj, razem z moją Przyjaciółką, (taką przez duże P),świętują swoje imieniny,samych serdeczności  życzę:serce:
Niech nam żyją wszystkie Krysie :kwiatek dla ciebie1::kwiatek dla ciebie2::kwiatek dla ciebie1::szampan:

Dziękuję 
24 lipca 2020 18:09 / 1 osobie podoba się ten post
tina 100%

Dziękuję :kwiatek dla ciebie:

Cieszę się, że trafiłam 
Pozdrawiam imieninowo raz jeszcze 
24 lipca 2020 19:40 / 1 osobie podoba się ten post
tina 100%

Dziękuję :kwiatek dla ciebie:

Podpinam się pod tego posta. 
Wszystkiego najlepszego imieninowo i urodzinowo - spóźnione chyba. Chowaj sie nam zdrowo i szczęsliwie, nie rośnij wszerz, no wzdłuż chyba już nie masz potrzeby. Dużo, dużo dobrego Tinóś dla ciebie 
24 lipca 2020 19:50 / 1 osobie podoba się ten post
Mycha

Podpinam się pod tego posta. 
Wszystkiego najlepszego imieninowo i urodzinowo - spóźnione chyba. Chowaj sie nam zdrowo i szczęsliwie, nie rośnij wszerz, no wzdłuż chyba już nie masz potrzeby. Dużo, dużo dobrego Tinóś dla ciebie 

Wzdłuż absolutnie nie . Wystarczy mi to moje 1,7 m, nie litra  
Nie będę się dalej wywyższać 
Dzięki Mycha 
26 lipca 2020 08:09
Wszystkim Ankom, Hankom, Grażynom i Mirkom-najlepszego 
Dzisiaj Wasze święto, pięknego dnia życzę 
26 lipca 2020 09:41 / 1 osobie podoba się ten post
Dziś popularne imieniny Anki i jeszcze innych,od Anki chłodne poranki tak mówi przysłowie i coś w tym jest bo dziś chłodno a i deszczowo Wszystkim solenizantom imieninowym i urodzinowym wszystkiego dobrego,najwięcej zdrówka 
29 lipca 2020 09:18 / 2 osobom podoba się ten post
Gusiu- wszystkiego najlepszego z okazji urodzin! 
Zawsze miej tego ducha bojowego jak do tej pory . No i co jeszcze- kaski zawsze pod dostatkiem, bo bez tego zakupów nie ma  , dużo pociechy z wnucząt, zdrówka . Wszystkiego, czego sama sobie życzysz 
29 lipca 2020 09:31 / 3 osobom podoba się ten post
Gusia  ma dziś  urodzinki? Wszystkiego najlepszego!Przedewszystkim  ZDROWIA...bo ono pozwala nam spełniać  marzenia :szampan 
29 lipca 2020 09:53 / 2 osobom podoba się ten post
Gusia wszystkiego najlepszego w Dniu Urodzin  dużo zdrówka