Co dzisiaj gotujesz na obiad? 13

27 lutego 2018 17:43 / 4 osobom podoba się ten post
A j a sobie dziś zupke odmroziłam jarzynową,bułeczką dopchałam:)I finito:)
27 lutego 2018 17:49 / 7 osobom podoba się ten post
Leberkase, zakupione wczoraj,dzisiaj upieczone, w gustownej foremce z folii aluminiowej, do tego ulubiona potrawa Niemcow, czyli kartofle oraz salata z dodatkami wszelakimi, na deser truskawki. Prosto z Hiszpanii. Mniam,mniam ;)))
28 lutego 2018 09:14 / 5 osobom podoba się ten post
Kotlety mielone,ziemniaki,mieszanka sałat z nieśmiertelnym Miracelvipem dla Kulki a dla mnie ze śmietaną.
28 lutego 2018 10:55 / 6 osobom podoba się ten post
Zupa pomidorowa z ryżem ,w wydaniu barowym czyli gotowana razem. Sznycle indycze z pieczarkami i cebulą , ziemniaki i sałata mieszana z warzywami i sosem jogurtowo- czosnkowym.
28 lutego 2018 11:29 / 3 osobom podoba się ten post
iiii  jeszcze nie wiem 
28 lutego 2018 11:47 / 4 osobom podoba się ten post
28 lutego 2018 12:37 / 5 osobom podoba się ten post
kasia63

A j a sobie dziś zupke odmroziłam jarzynową,bułeczką dopchałam:)I finito:)

A Kulka co jadła?
28 lutego 2018 12:56 / 6 osobom podoba się ten post
teresadd

A Kulka co jadła?:gotuje:

W przedszkolu jadła i jak zwykle nie byla zadowolona.Ziemniaki i fasolkę ze słoika na ciepło,bez nic:(Żarcie tam gotują jałowe i nigdy nie ma mięsa na obiad...A przecież seniorzy za to płacą ,częściowo,z tego co wiem,za wyżywienie właśnie. 
28 lutego 2018 13:47 / 7 osobom podoba się ten post
Dziś szefowa kuchni zaserwowala gulasz indyczy w sosie curry z żółtą kukurydzą i czerwoną fasolą do tego ryż, sałata lodowa z selerem naciowym, papryką i szalotką polane własnoręcznie wyprodukowanym vinegretem. Na deser budyń waniliowy z malinami i czymś w rodzaju gorzkiej czekolady. To " coś " to chyba glazura do ciasta.... Ale pucharki wylizane.....znaczy się można
28 lutego 2018 14:08 / 8 osobom podoba się ten post
Na obiad była zupa pomidorowa na żeberkach i kurczaku.
Do kawy upiekłam ciasteczka francuskie (ciasto mrożone).
28 lutego 2018 14:11 / 5 osobom podoba się ten post
A co tam wlozylas do srodka ? To żółte .
28 lutego 2018 14:25 / 4 osobom podoba się ten post
ewa59

A co tam wlozylas do srodka ? To żółte .

Brzoskwinie z puszki i  czereśnie z kompotu. Pod owocami jest serek upieczony razem z ciastem. Dziś wszystko na szybko (oprócz zupy).
28 lutego 2018 18:33 / 4 osobom podoba się ten post
Zupa krem z pora,
pieczony kotlet z piersi indyka, kasza jaglana, kalafior Romanesco z wody, (gotowany razem z kaszą
jaglaną w woreczku).
Na deser: galaretka z łyżeczką bitej śmietany.