Co dzisiaj gotujesz na obiad? 13

16 maja 2019 18:43 / 2 osobom podoba się ten post
Ewelina645

No właśnie organizacja ..
Znów spięcie z dziadkiem o 11 miał być syn żebyśmy poszli z babcia do łazienki oczywiście 11:30 nie ma mówię dziadkowi przyjdzie ten twój syn czy co ? A on mogę zadzwonić jak się tak denerwujesz . Przyjechał synuś a dziadek dobrze że jesteś bo Ewelina jest niespokojna .. 
Potem mu powiedziałam że jak babka narobi kupę w spodnie to ja mam dodatkową pracę nie on . On tylko siedzi kaszle komentuje wzdycha krytykuje kaszle czyta gazetę i wiadomości a wszystko inne ma w dupie co za typ .. 
Coraz gorszy się robi ..

U Niemców to czesto improwizacja- nie organizacja. Ta ich punktualność....
Tymi ogórami narobiłyście smaka- dobrze, że już ostatnia prosta i do domu.
16 maja 2019 19:12 / 4 osobom podoba się ten post
Dusia1978

Już sama prosta Ci została. Przetrwasz. 

Pewnie jutro już piątek byle do poniedziałku .. już tyle co nic .. szczerze 
Mówiąc zastanawiam się gdzie ja miałam oczy tyle razy tu wracać .. ale człowiek się uczy na błędach ..
16 maja 2019 19:56
Ewelina645

Pewnie jutro już piątek byle do poniedziałku .. już tyle co nic .. szczerze 
Mówiąc zastanawiam się gdzie ja miałam oczy tyle razy tu wracać .. ale człowiek się uczy na błędach ..

Nauczka na przyszlość...
16 maja 2019 20:33 / 1 osobie podoba się ten post
Dusia1978

Nauczka na przyszlość...:-)

Dokładnie tak
16 maja 2019 21:03 / 1 osobie podoba się ten post
Mleczko

Zapraszam na ogórki małosolne . Pierwszy już zjedzony, nawet,nawet .:mniam::mniam:

Serca nie maszkobieto
16 maja 2019 21:04 / 1 osobie podoba się ten post
tina 100%

U Niemców to czesto improwizacja- nie organizacja. Ta ich punktualność....:hihi:
Tymi ogórami narobiłyście smaka- dobrze, że już ostatnia prosta i do domu.

Punktualność....
Ta witryna wykorzystuje pliki cookies. Wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Zapoznaj się z polityką prywatności.