Co dzisiaj gotujesz na obiad? 13

10 kwietnia 2018 08:18 / 3 osobom podoba się ten post
Na obiad zrobię zupę kartoflankę ze skrzydełkami. A na śniadanie omlet z parówką.
10 kwietnia 2018 08:55 / 4 osobom podoba się ten post
U nas dzisiaj szybko. Nalesniki z serem lub dzemem. 
10 kwietnia 2018 09:19 / 4 osobom podoba się ten post
Na obiad pomidorowa. I mam nadzieję, że kolacja będzie w domu...
10 kwietnia 2018 16:17 / 1 osobie podoba się ten post
Dusia1978

U nas dzisiaj szybko. Nalesniki z serem lub dzemem. :gotuje:

Znowu narobilas mi smaka -na nalesniki z serem 
11 kwietnia 2018 09:40 / 2 osobom podoba się ten post
Wczoraj ustaliłam z dziadziem, że robimy smażoną kiełbasę z cebulą i ziemniaki z kefirem.
Dziadzio obiera ziemniaki i cebulę, ja robię obiad.
11 kwietnia 2018 10:29 / 2 osobom podoba się ten post
U mnie dzisiaj pomidorowa na zyczenie dziadzia. Na deser zostalo z wczoraj po 1 nalesniku z serem. 
11 kwietnia 2018 10:30 / 4 osobom podoba się ten post
Dla mnie, podopiecznej i zmienniczki udka kurczaka, marchewka z groszkiem, ziemniaki.
11 kwietnia 2018 12:23 / 3 osobom podoba się ten post
Jedzonko takie akurat dla seniora Frytki sałatka z białej kapusty, puszta salat, cevapcici -sos czosnkowy ze szczypiorkiem. kechup- typowe dietetyczne papu.
11 kwietnia 2018 12:40 / 3 osobom podoba się ten post
Kurczak z ryżem i marchewka z groszkiem. Jutro ten ryż z gulaszem z zamrażarki. To dla równowagi można się nad jakąś surówką pobawić...
11 kwietnia 2018 12:56 / 4 osobom podoba się ten post
Udko  kurczakowe ziemniaczki i sałata z sosem mojego autorstwa .Budyń śmietankowy z motylkiem czekoladowym ku ozdobie . 
11 kwietnia 2018 22:06 / 3 osobom podoba się ten post
Dusia1978

U nas dzisiaj szybko. Nalesniki z serem lub dzemem. :gotuje:

Nalesniki z serem robie tak,ze smaze nalesniki, smaruje masa serowa,zwijam w rulon i raz jeszcze daje do podsmazenia. Mase serowa robie na slodko z cukrem i jogurtem. Kiedys dawalam smietane ale jogurt ma mniej kaloryjek. Do tej masy mozesz jeszcze dodac cynamonu,niebo w gebie U nas byla pomidorowa bom dawno nie robila,jutro tyz zupa. Moze jeszcze zrobie spagetti z makaronem bom za duzo makaronu nagotowala.
11 kwietnia 2018 22:19 / 1 osobie podoba się ten post
EwaR65

Nalesniki z serem robie tak,ze smaze nalesniki, smaruje masa serowa,zwijam w rulon i raz jeszcze daje do podsmazenia. Mase serowa robie na slodko z cukrem i jogurtem. Kiedys dawalam smietane ale jogurt ma mniej kaloryjek. Do tej masy mozesz jeszcze dodac cynamonu,niebo w gebie :mniam: U nas byla pomidorowa bom dawno nie robila,jutro tyz zupa. Moze jeszcze zrobie spagetti z makaronem bom za duzo makaronu nagotowala.

Napewno pycha. Ale tutaj moi dziadkowie nie lubia odpiekanych nalesnikow tylko bezposrednio cieple z patelni. Dzisiaj byly jeszcze 3 a oni juz nie chcieli tylko zupe. Wiec ja je dojem bo wole odpiekane na maselku. 
12 kwietnia 2018 09:10 / 3 osobom podoba się ten post
Dzisiaj szybciutko kotleciki mielone z ziemniaczkami i surowka z marchewki i jablka. 
12 kwietnia 2018 12:27 / 5 osobom podoba się ten post
Kotlety mielone z pieczarkami, ziemniaki, sałata zielona z rzodkiewka, szczypiorkiem i fetą. Nie wiem czym to zapić ?
12 kwietnia 2018 12:47 / 2 osobom podoba się ten post
Mleczko

Kotlety mielone z pieczarkami, ziemniaki, sałata zielona z rzodkiewka, szczypiorkiem i fetą. Nie wiem czym to zapić ?

Czym chcesz, byle nie rano i nie na pusty żołądek i do papierosa.