Co dzisiaj gotujesz na obiad? 13

22 lutego 2018 10:39 / 2 osobom podoba się ten post
U nas dzisiaj "pałki" zrobię z pomidorami i ostrą papryczką. No i rzepa, żeby sie nie zmarnowała. Nie ma nic do popicia , odładam to na wieczór.
22 lutego 2018 11:30 / 6 osobom podoba się ten post
Gulasz wieprzowy mniamniusi, albowiem z suszonymi grzybkami w dużej ilosci, oraz kluski śląskie. Kapusta czerwona z jabłuszkiem na ciepło.
22 lutego 2018 11:39 / 9 osobom podoba się ten post
Zupa fasolowa gotowana na polskiej wędzonce ,z majerankiem i natką pietruszki. Nie jadłam jej lata świetlne.  Obowiązkowo zasmażka  
22 lutego 2018 12:17 / 6 osobom podoba się ten post
Sznycle wieprzowe z cebulą i kminkiem w tzw.krótkim sosie.Kopytki i kapusta czerwona na ciepło z borówkami.
22 lutego 2018 12:31 / 6 osobom podoba się ten post
Dawno się tu nie udzielałam.. ;)  
 
Ja dziś wegetariańsko i niewyszukanie - curry z kalafiora i ziemniaków, a szef równie mało wykwintnie i wcale nie wegetariańsko - Leberkaese z jajem sadzonym i pieczywem. 
22 lutego 2018 12:54 / 6 osobom podoba się ten post
Wczorajszy gulasz z indyka, dziś ze szpeclami, surówka z czerwonej kapusty, galaretka z malinami i jogurtem greckim.
22 lutego 2018 14:09 / 4 osobom podoba się ten post
Brukselka z cebulką, sałata z vinegret, szpecle i mięsny gulasz dla mnie
22 lutego 2018 15:07 / 6 osobom podoba się ten post
salazar

Dawno się tu nie udzielałam.. ;)  
 
Ja dziś wegetariańsko i niewyszukanie - curry z kalafiora i ziemniaków, a szef równie mało wykwintnie i wcale nie wegetariańsko - Leberkaese z jajem sadzonym i pieczywem. 

Witaj Salazar 
Nie wiem czy zauważyłaś zdjęcie w tym topicu. W poniedzialek kupiłam w TK-Maxie wędzoną paprykę.
Jeszcze z nią nie eksperymentowałam. 
23 lutego 2018 08:05 / 3 osobom podoba się ten post
Dzisiaj sledzik i ziemniaczki w mundurkach. Już wczoraj zrobiłam tylko jabłka mi sie skończyły, zaraz skoczę do osiedlowego i zakupię . Deseru nie ma i nie bedzie . Dość łasuchowania.
23 lutego 2018 08:30 / 3 osobom podoba się ten post
Wczoraj sza pomidorowa , dzisiaj z grzankami z serem, dodałam jeszcze suszone pomidory bibcreme freiche
23 lutego 2018 09:35 / 5 osobom podoba się ten post
Rybka smażona,sałata zMiracelvipem i ziemniaki.
23 lutego 2018 10:24 / 6 osobom podoba się ten post
Pożegnalny rosół na mięsie wołowo- drobiowym ,w ilości zaprawdę zacnej.Naturalnie z makaronem i zieloną pietruszką,też w ilości słusznej.
23 lutego 2018 11:05 / 6 osobom podoba się ten post
A u mnie nalesniki z jablkami. Babcia sobie zazyczyla. Z mila checia i usmiechem spelnie jej zyczenie. No i nie przeforsuje sie przy tym nic a nic;)))
23 lutego 2018 13:25 / 4 osobom podoba się ten post
Ziemniaki pieczone z rozmarynem, oregano i czosnkiem, kiełbasa z duszoną cebulką, surówka z marchwi z jabłkiem i chrzanem. Na deser budyń waniliowy z malinami polany odrobiną gorzkiej czekolady.
23 lutego 2018 13:25 / 4 osobom podoba się ten post
Sledzik w smietanie i ziemniaczki- nawet nawet Kukiełce podszedł.