Wielkanoc - życzenia

28 marca 2016 14:58 / 1 osobie podoba się ten post
Wiesz Kobietko ,mnie to nawet ze względu na siebie nie jest przykro...Cóż praca to praca,trzeba się pogodzić.Ale jest mi przykro ze względu na dziadka,córka dwóm psom koleżanki poświęca masę uwagi a dla niego minuty czasu nie ma...Walnęła mu tylko na stół czekoladowe jajka Robię co mogę ale nie zastąpię mu rodziny...
28 marca 2016 15:06
Berdi, może przeszłaby szczawiówka w De? Zapytaj Pdp, może znają tę zupę? W necie są niemieckie przepisy na Sauerampfersuppe, a szczaw jest jednym ze składników bardzo popularnego sosu zielonego.
28 marca 2016 15:08
Marta

Wiesz Kobietko ,mnie to nawet ze względu na siebie nie jest przykro...Cóż praca to praca,trzeba się pogodzić.Ale jest mi przykro ze względu na dziadka,córka dwóm psom koleżanki poświęca masę uwagi a dla niego minuty czasu nie ma...Walnęła mu tylko na stół czekoladowe jajka Robię co mogę ale nie zastąpię mu rodziny...

No tak, podobnie to tutaj widzę - córka PDP wyjechała, syn wpadł na 16 godzin (noc wliczona!) i tyle. O jakimkolwiek wspólnym posiłku odrobinę odświętnym mowy nie ma ! I nie mam na myśli siebie, tylko tę staruszkę, którą osacza demencja. Ja też jestem tu w pracy, ale kolejne wyjazdy przemyślę  dwa razy jeśli będzie to czas świąt.
28 marca 2016 15:14 / 1 osobie podoba się ten post
Aaa, sorry, nie wiedziałam, że już jest tak miło :)! 
Ja jadę na weekend za niecały miesiąc i już doczekać się nie mogę :D. Długo posiedzisz w domu?
28 marca 2016 15:18 / 1 osobie podoba się ten post
Trzymam kciuki, żeby wszystko było ok :) :*!
28 marca 2016 15:47
Marta tutaj już to ognisko w sobotę robili nie poszłam bo z kim nikogo nie znam żadnych młodych osób w pobliżu czułabym się jak uchodźca u nas prawie po świętach nawet zleciało mądra córka zaś wzięła na ten wiatr i deszcz Pdp na spacer głowę urywa ale gdzie tam przyjechała z mężem na kawę rundkę zrobią przyjechały inne wnuki poszły szukać babci i cioci :)
28 marca 2016 16:11 / 17 osobom podoba się ten post
Wszyscy jesteśmy grzesznikami. Każdy z Nas jest inny, Wiara na pokaz, to nie jest wiara,
Boga nosimy w sercu, modlimy się w ukryciu. To jest wiara ! Liczy sie Człowiek, jego postępowanie, uczynki, serce.
Człowiek powinien byc dobry. Katolik czy Ateista?? Ma myc po prostu Człowiekiem i kropka.
28 marca 2016 21:06 / 3 osobom podoba się ten post
10 kwietnia 2017 20:40 / 14 osobom podoba się ten post
Wyjezdzajacym szerokosci Miłego urlopu Oraz Wesołych Swiat Wielkanocnych
14 kwietnia 2017 09:20 / 23 osobom podoba się ten post
Życzenia od zespołu OP24.pl = wesołych i spokojnych Świąt Wielkanocnych.
14 kwietnia 2017 09:28 / 11 osobom podoba się ten post
Pomoc forum3

Życzenia od zespołu OP24.pl = wesołych i spokojnych Świąt Wielkanocnych.

Dziekuje
14 kwietnia 2017 10:04 / 24 osobom podoba się ten post
Wesołych Świąt Wielkanocnych.Wszystkiego najlepszego życzę koleżankom ,kolegom i adminowi.
14 kwietnia 2017 10:06 / 27 osobom podoba się ten post
Zdrowych i spokojnych Świąt wielkanocnych
Koleżankom i kolegom oraz ich Rodzinom
A także zespołowi op.24
Życzy ewa
14 kwietnia 2017 13:12 / 25 osobom podoba się ten post

Smacznego jajka, syto obstawionego stołu, słodkości po wszystkim. Rozmów z rodziną, by czas szybciorem wam zleciał! Dla braciaków specjalna kartka!

14 kwietnia 2017 17:31 / 24 osobom podoba się ten post
Kochani, zyczę pięknych świąt. Tym w domach i tym w pracy. Buziaki wielkanocne