Boję się pierwszego wyjazdu do pracy

21 lutego 2018 22:00 / 2 osobom podoba się ten post
Dusia1978

I ja też przyłączam się do negatywnych opinii na temat PR24. Miałam jechać od poniedziałku. Urlop załatwiony -wyproszony a wyjazd odwołany. Firma nie jest wiarygodna. Podobno nie spodobałam się niemieckiej stronie. Niewiedziałam, że szukają "modelek" a nie opiekunek, które będą służyły pomocą drugiemu, starszemu człowiekowi. Uważajcie na tę firmę. :placz3:


Dyskusja w nowym temacie, https://www.opiekunki24.pl/forum/temat/3178/pytania-i-informacje-przed-pierwszym-wyjazdem/boje-sie-pierwszego-wyjazdu-do-pracy


 

Rekrutacja polega na tym, że firma proponuje potencjalnej opiekunce zlecenie. Ta po zapoznaniu się ze szczegołami zlecenia, podejmuje decyzję czy chce tam jechać czy nie. Jesli tak, to firma przesyła profil opiekunki rodzinie niemieckiej. Zazwyczaj kilka profili opiekunek. Rodzina wówczas wybiera którą chce przyjac pod swój dach. Z uroda modelki nie ma to kompletnie nic wspolnego . Nie traktuj tej odmowy tak osobiscie. To normalne procedury są. Dlatego bardzo wasne jest , jakie zdjęcie wysyłamy do firmy. Ono wiele mówi o opiekunce i nie mam tutaj na mysli urody.
21 lutego 2018 22:10
doda1961

Rekrutacja polega na tym, że firma proponuje potencjalnej opiekunce zlecenie. Ta po zapoznaniu się ze szczegołami zlecenia, podejmuje decyzję czy chce tam jechać czy nie. Jesli tak, to firma przesyła profil opiekunki rodzinie niemieckiej. Zazwyczaj kilka profili opiekunek. Rodzina wówczas wybiera którą chce przyjac pod swój dach. Z uroda modelki nie ma to kompletnie nic wspolnego . Nie traktuj tej odmowy tak osobiscie. To normalne procedury są. Dlatego bardzo wasne jest , jakie zdjęcie wysyłamy do firmy. Ono wiele mówi o opiekunce i nie mam tutaj na mysli urody.

Powinni najpierw przedstawić kandydaturę rodzinie niemieckiej a dopiero opiekunce. Człowiek ma inne zobowiązania w kraju. Zaluje, że podjęłam się aby pracować jako opiekunka i uczyłam tego niemieckiego. Szkoda mojego czasu i zdrowia. I dam sobie już spokoj z taka praca. 
21 lutego 2018 22:14 / 1 osobie podoba się ten post
Dusia1978

Powinni najpierw przedstawić kandydaturę rodzinie niemieckiej a dopiero opiekunce. Człowiek ma inne zobowiązania w kraju. Zaluje, że podjęłam się aby pracować jako opiekunka i uczyłam tego niemieckiego. Szkoda mojego czasu i zdrowia. I dam sobie już spokoj z taka praca. :-(

Jutro dopiero czwartek. Pewnie zaproponują Ci inne miejsce. Niestety rekrutacja wygląda tak jak Ci napisałam . Może rodzina odmówiła, bo chcą kogoś starszego? Trudno powiedziec, ale moim zdaniem powinnas aplikowac do innej firmy. Teraz jest mnóstwo propozycji pracy w De.
 
21 lutego 2018 22:14 / 2 osobom podoba się ten post
Dusia1978

Powinni najpierw przedstawić kandydaturę rodzinie niemieckiej a dopiero opiekunce. Człowiek ma inne zobowiązania w kraju. Zaluje, że podjęłam się aby pracować jako opiekunka i uczyłam tego niemieckiego. Szkoda mojego czasu i zdrowia. I dam sobie już spokoj z taka praca. :-(

Nie tylko Promedica jest na tym rynku pracy . Startuj do kilku ...chyba , że już Ci chęci przeszły ?
21 lutego 2018 22:19 / 1 osobie podoba się ten post
Dusia1978

I ja też przyłączam się do negatywnych opinii na temat PR24. Miałam jechać od poniedziałku. Urlop załatwiony -wyproszony a wyjazd odwołany. Firma nie jest wiarygodna. Podobno nie spodobałam się niemieckiej stronie. Niewiedziałam, że szukają "modelek" a nie opiekunek, które będą służyły pomocą drugiemu, starszemu człowiekowi. Uważajcie na tę firmę. :placz3:


Dyskusja w nowym temacie, https://www.opiekunki24.pl/forum/temat/3178/pytania-i-informacje-przed-pierwszym-wyjazdem/boje-sie-pierwszego-wyjazdu-do-pracy


 

Nie spodobałaś się pewno w sensie braku doświadczenia.I wybrałaś też firmępowiedzmy o średniej opinii.Co Ty się tak zniechęcasz na starcie?Pisz ogłoszenie na pracowej stronie/pajęczyna albo poloniusz/zaraz oferty dostaniesz ,święta za pasem ,agencje aż piszczą za opiekunkami.Działaj zamiast buczeć!:)
21 lutego 2018 22:28 / 4 osobom podoba się ten post
Dusia1978

I ja też przyłączam się do negatywnych opinii na temat PR24. Miałam jechać od poniedziałku. Urlop załatwiony -wyproszony a wyjazd odwołany. Firma nie jest wiarygodna. Podobno nie spodobałam się niemieckiej stronie. Niewiedziałam, że szukają "modelek" a nie opiekunek, które będą służyły pomocą drugiemu, starszemu człowiekowi. Uważajcie na tę firmę. :placz3:


Dyskusja w nowym temacie, https://www.opiekunki24.pl/forum/temat/3178/pytania-i-informacje-przed-pierwszym-wyjazdem/boje-sie-pierwszego-wyjazdu-do-pracy


 

dusia nie poddawaj się ,ja się nie poddałem ,w nagrodę Durchfalla dostałem
21 lutego 2018 22:33 / 3 osobom podoba się ten post
maras1

dusia nie poddawaj się ,ja się nie poddałem ,w nagrodę Durchfalla dostałem:oklaski:

Szkoda , żeby się teraz poddała . Była tak fajnie , pozytywnie nastawiona a tu raptem ...Nie pierwszej i nie ostatnie przecież jakaś rodzina nie zaakceptowała , bo przeważnie mają kilka profili pokazanych i wcale nie chodzi o urodę , czy jej brak ...
Przykro będzie , jesli Dusia się podda ...tyle spraw w bardzo krotkim czasie dopięła na ostatni guzik , że tylko podziwiać taką obrotność ...
Nam też będzie przykro , ale przeżyjemy , bo ....zaraz ktoś nowy na forum wskoczy , kto bedzie chciał porad , bo chce wyjechać ....I tak dookoła Macieju .
21 lutego 2018 22:41 / 3 osobom podoba się ten post
Barbara niepowtarzalna

Szkoda , żeby się teraz poddała . Była tak fajnie , pozytywnie nastawiona a tu raptem ...Nie pierwszej i nie ostatnie przecież jakaś rodzina nie zaakceptowała , bo przeważnie mają kilka profili pokazanych i wcale nie chodzi o urodę , czy jej brak ...
Przykro będzie , jesli Dusia się podda ...tyle spraw w bardzo krotkim czasie dopięła na ostatni guzik , że tylko podziwiać taką obrotność ...
Nam też będzie przykro , ale przeżyjemy , bo ....zaraz ktoś nowy na forum wskoczy , kto bedzie chciał porad , bo chce wyjechać ....I tak dookoła Macieju .

Kasia ma rację ,brakuje ludzi na święta,próbować nawet na zastepstwo,musi się udać
22 lutego 2018 08:47 / 2 osobom podoba się ten post
Barbara niepowtarzalna

Nie tylko Promedica jest na tym rynku pracy . Startuj do kilku ...chyba , że już Ci chęci przeszły ?

Zlozylam w kilku firmach. Ale już chyba mi przeszły chęci. Widocznie tak ma być. Trudno. 


Napiszę do ciebie. Mamy sporo firm, które poszukują na zaraz. O.

22 lutego 2018 07:51 / 3 osobom podoba się ten post
Dusia1978

I ja też przyłączam się do negatywnych opinii na temat PR24. Miałam jechać od poniedziałku. Urlop załatwiony -wyproszony a wyjazd odwołany. Firma nie jest wiarygodna. Podobno nie spodobałam się niemieckiej stronie. Niewiedziałam, że szukają "modelek" a nie opiekunek, które będą służyły pomocą drugiemu, starszemu człowiekowi. Uważajcie na tę firmę. :placz3:


Dyskusja w nowym temacie, https://www.opiekunki24.pl/forum/temat/3178/pytania-i-informacje-przed-pierwszym-wyjazdem/boje-sie-pierwszego-wyjazdu-do-pracy


 

Dusia, taka jest procedura. Moze inna opiekunka znala lepiej niemiecki i dlatego zostala wybrana albo przeszla jakis specjalistyczny kurs ( co zaważylo o jej wyborze). Nie ma sie co poddawać. Kazda z nas to przeszla
22 lutego 2018 08:10 / 8 osobom podoba się ten post
Dusia1978

Zlozylam w kilku firmach. Ale już chyba mi przeszły chęci. Widocznie tak ma być. Trudno. :bezradny:


Napiszę do ciebie. Mamy sporo firm, które poszukują na zaraz. O.

Po pierwszym niepowodzeniu rezygnujesz ?...Sztuczne to jakieś . Byłas taka napalona . Podziwiałam jak szybko ...niczym błyskawica pozałatwiałaś , poukładałaś  swoje prywatne sprawy i teraz ...nie , bo nie ?! ...Dusia , czytałam Twoje posty uważnie i wydaje mi się , że niczym perła białolica ( Hogata ...buziaki za perłę białolicą ) pogadałaś , narobiłaś szumu i .....pokręciło się i poszszłoooo....w / cenzura / ....Pozwolisz , że słowa , których w tej chwili pod nosem używam sama sobie cenzurą osłonię , bo są bardzo brzydkie .... Pierwsza rodzina nie zaakceptowała opiekunki i opiekunka mówi adieu ?! ....Nie wierzę i chyba większość użytowników też nie uwierzy , że Promedica miała tylko to jedno , jedyne zlecenie dla Ciebie . Promedica była moją pierwszą agencją ....pracowałam może i za marne ojrasy , ale wtedy to były dla mnie majątkiem ....prawie . Dwa i pół roku jeździłam z Promedicą . Nie uwierzę we wpisy takie jak Poziomki , czy innej truskawki  , bo nie i już .
Dusia ...sorry , ale dla mnie jesteś niewiarygodnym , sztucznym użytkownikiem ...tu zakazane jakby na forum słowo zamienię na " listek " , bo narobiłaś szumu , popłakałaś , pomarudziłaś ...dziewczyny ruszyły z dobrymi radami ...a Ty tutaj mówisz , że masz dość .
Jeśli jesteś " prawdziwa " to udowodnij to swoją postawą , że nie poddasz się , że będziesz szukała dalej ....albo se pracuj w tym " przemyśle ciężkim " dalej .....Tylko prośba ...nie psuj po drodze opinii firmom , bo na naszym forum jest wielu pracujących i Promedice i w innych .
22 lutego 2018 08:19 / 2 osobom podoba się ten post
maras1

dusia nie poddawaj się ,ja się nie poddałem ,w nagrodę Durchfalla dostałem:oklaski:

To pewnie ten bonus od firmy ii
22 lutego 2018 08:24 / 7 osobom podoba się ten post
W PR wyglada to tak:jak nie chce cie dana rodzina to za godzine a najdalej na następny dzien masz kolejne oferty.Nigdy nie spotkalam sie zeby bylo inaczej .Ty coś kręcisz albo niechcesz opiekunka zostać i tyle.
22 lutego 2018 08:49 / 5 osobom podoba się ten post
moni.r

W PR wyglada to tak:jak nie chce cie dana rodzina to za godzine a najdalej na następny dzien masz kolejne oferty.Nigdy nie spotkalam sie zeby bylo inaczej .Ty coś kręcisz albo niechcesz opiekunka zostać i tyle.

Oj Moni ....ale akcja kilka dni trwała , kręciło się jakoś i gitarra . Też nie wierzę . Tak jak nie wierzę w wypowiedź o jakimś tam oszustwie , niemiłej koordynatorce i innych bzdetach ....Kiedyś , kiedy już " tutaj " nie pracowałam , tylko w innej dużej agencji : jakiś tam dokument za póżno wysłałam i z mojej winy miałam jakieś zmyłki w pensji ...Przez telefon zrobiłam awanturę , powiedziałam co myślę ...wiele niepotrzebnych słów ...Koordynatorka wysłuchała nie przerywając potoku w/w , spokojnie wytłumaczyła , gdzie był błąd i nawet nie oskarżała ( choć mogła ) , że to z mojej winy . Następnego dnia , kiedy moja pensja już na koncie była wyrównana ...zadzwoniłam i przekazałam , że już jest git i ....przeprosiłam za moją choleryczną porywczość ....Koordynatorka odpowiedziała mi wtedy " nie szkodzi ..była pani zdenerwowana ...my jesteśmy przyzwyczajone , że to my pierwsze obrywamy " powiedziała ze śmiechem ...Noo... A w to , że w takich dużych firmach jak ta nie ma zleceń ...NIE UWIERZĘ  !...Tylko perły białolice takie durnoty mogą wymyślać 
22 lutego 2018 09:03 / 3 osobom podoba się ten post
Barbara niepowtarzalna

Oj Moni ....ale akcja kilka dni trwała , kręciło się jakoś i gitarra . Też nie wierzę . Tak jak nie wierzę w wypowiedź o jakimś tam oszustwie , niemiłej koordynatorce i innych bzdetach ....Kiedyś , kiedy już " tutaj " nie pracowałam , tylko w innej dużej agencji : jakiś tam dokument za póżno wysłałam i z mojej winy miałam jakieś zmyłki w pensji ...Przez telefon zrobiłam awanturę , powiedziałam co myślę ...wiele niepotrzebnych słów ...Koordynatorka wysłuchała nie przerywając potoku w/w , spokojnie wytłumaczyła , gdzie był błąd i nawet nie oskarżała ( choć mogła ) , że to z mojej winy . Następnego dnia , kiedy moja pensja już na koncie była wyrównana ...zadzwoniłam i przekazałam , że już jest git i ....przeprosiłam za moją choleryczną porywczość ....Koordynatorka odpowiedziała mi wtedy " nie szkodzi ..była pani zdenerwowana ...my jesteśmy przyzwyczajone , że to my pierwsze obrywamy " powiedziała ze śmiechem ...Noo... A w to , że w takich dużych firmach jak ta nie ma zleceń ...NIE UWIERZĘ  !...Tylko perły białolice takie durnoty mogą wymyślać :lol3:

Ale oferty czasami spadają , w ostatniej chwili Zresztą taki wyjazd to ogromny akt desperacji. Mam kolezankk, jedzie już chyba 5 lat, rozmowy, podania, walizkę kupiła, dzieci dorosłe, to też łatwiej podjąć taką decyzję, w ostatniej chwili rezygnuje . Nie każdy może pracować tak jak my. Żyje napewnna skromniej , ale nie da rady wyjechać.