Walidacja gerontologiczna

06 marca 2018 23:02 / 3 osobom podoba się ten post
Zdjęcie użytkownika Training House.
03 grudnia 2019 08:49 / 1 osobie podoba się ten post
!!!!!!!l
03 grudnia 2019 09:39 / 1 osobie podoba się ten post
dorotee

!!!!!!!l

Dorotko a czemu tyle wykrzykników ?
03 grudnia 2019 10:42 / 2 osobom podoba się ten post
Konwalia08

Dorotko a czemu tyle wykrzykników ?:-)

Bo to ważne!!!!!
03 grudnia 2019 11:29 / 3 osobom podoba się ten post
dorotee

Bo to ważne!!!!!

03 grudnia 2019 18:55 / 4 osobom podoba się ten post
Konwalia08

:tak:

A jak Ty się w tym topiku znalazłaś?
Czyżbyś kliknęła ,tak jak ja ,bo sie wyswietlil w ostatnich dniach ?
Dorotka nasza wykrzykników nastawiała prawie tyle, co kawy porannej ,tylko nie wiem czego dotyczą  Czyżby tych postów  sprzed roku? 
A temat rzeczywiście ważny  i ciekawy, tyle że osoba, która zaczęła wątek, miała rację, że pewnie umrze on śmiercią naturalną. Cóż, keine Aktion, żadnych sensacji, same naprawdę przydatne informacje i spostrzeżenia, no zwyczajna nuda, po co tam zaglądać i się rozpisywać  Szkoda, że chętniej  wolimy pisać o pierdolach, niż  wymieniać się doświadczeniami. 
03 grudnia 2019 19:28 / 3 osobom podoba się ten post
Gusia29

A jak Ty się w tym topiku znalazłaś?
Czyżbyś kliknęła ,tak jak ja ,bo sie wyswietlil w ostatnich dniach ?
Dorotka nasza wykrzykników nastawiała prawie tyle, co kawy porannej ,tylko nie wiem czego dotyczą :-) Czyżby tych postów  sprzed roku? 
A temat rzeczywiście ważny  i ciekawy, tyle że osoba, która zaczęła wątek, miała rację, że pewnie umrze on śmiercią naturalną. Cóż, keine Aktion, żadnych sensacji, same naprawdę przydatne informacje i spostrzeżenia, no zwyczajna nuda, po co tam zaglądać i się rozpisywać :-( Szkoda, że chętniej  wolimy pisać o pierdolach, niż  wymieniać się doświadczeniami. 

Dorotka topik wygrzebała bardzo ciekawy oj oj chwileczkę Gusiku pewnie, że w wielu topikach znajdują się bardzo cenne informacje i dobrze jest poczytać zawsze to wiedza, ale powygłupiać się w ramach relaksu też trzeba- przy kawie, nie samą mądrością i powagą człowiek żyje .Poza tym( przynajmniej ja tak mam) człowiek inaczej czyta forum (oczywiście jak już czyta )w domciu na luziku a inaczej jak się jest na wyjeździe.U mnie jednym ze sposobów rozładowania napięcia ,zrelaksowania się tu w pracy jest właśnie takie luźne popisanie, trochę mnie znasz i wiesz jaka moja natura.  
03 grudnia 2019 19:38 / 2 osobom podoba się ten post
Konwalia08

Dorotka topik wygrzebała bardzo ciekawy :oklaski1:oj oj chwileczkę Gusiku :nie wolno:pewnie, że w wielu topikach znajdują się bardzo cenne informacje i dobrze jest poczytać zawsze to wiedza, ale powygłupiać się w ramach relaksu też trzeba- przy kawie, nie samą mądrością i powagą człowiek żyje .Poza tym( przynajmniej ja tak mam) człowiek inaczej czyta forum (oczywiście jak już czyta )w domciu na luziku a inaczej jak się jest na wyjeździe.U mnie jednym ze sposobów rozładowania napięcia ,zrelaksowania się tu w pracy jest właśnie takie luźne popisanie, trochę mnie znasz i wiesz jaka moja natura.:tak:  

Wiem  Ty mnie też, więc wiesz, że i ja o pierdołach pogadać i popisać lubię  
Chyba po wczorajszej  lekturze Dzienników, taka  jakaś dzisiaj jestem
że chwilami sama siebie nie poznaję .
Swoją drogą, tyle tych topikow, że i poruszać się coraz trudniej 
03 grudnia 2019 19:41 / 2 osobom podoba się ten post
A szczerze mówiąc nie wiedziałam, że taki topik w ogóle u nas jest i na pewno wiele innych wartych uwagi, ale nie na zbyt dużo czasu żeby szukać i czytać,ja często pisze jak mam chwilkę a wieczrem to jestem zmęczona  i tylko wyrko widzę (starość).
03 grudnia 2019 19:45 / 2 osobom podoba się ten post
Gusia29

A jak Ty się w tym topiku znalazłaś?
Czyżbyś kliknęła ,tak jak ja ,bo sie wyswietlil w ostatnich dniach ?
Dorotka nasza wykrzykników nastawiała prawie tyle, co kawy porannej ,tylko nie wiem czego dotyczą :-) Czyżby tych postów  sprzed roku? 
A temat rzeczywiście ważny  i ciekawy, tyle że osoba, która zaczęła wątek, miała rację, że pewnie umrze on śmiercią naturalną. Cóż, keine Aktion, żadnych sensacji, same naprawdę przydatne informacje i spostrzeżenia, no zwyczajna nuda, po co tam zaglądać i się rozpisywać :-( Szkoda, że chętniej  wolimy pisać o pierdolach, niż  wymieniać się doświadczeniami. 

Topik jest zcowych starych dobrych złych czasów! Obszerność tematów , pierdole k tez eż było sporo
03 grudnia 2019 20:00 / 2 osobom podoba się ten post
Gusia29

Wiem :-) Ty mnie też, więc wiesz, że i ja o pierdołach pogadać i popisać lubię  :-)
Chyba po wczorajszej  lekturze Dzienników, taka  jakaś dzisiaj jestem
że chwilami sama siebie nie poznaję .
Swoją drogą, tyle tych topikow, że i poruszać się coraz trudniej 

Bycie z pdp.przez kilka tygodni a niektórzy kilka miesięcy zawsze w jakiś sposób na nas wpływa i nie ma bata .Ja ciągnę do domu bo muszę podładować baterie i wrócić do ludzi, którzy są zbliżeni do mnie wiekiem albo i młodsi, ponieważ przy seniorach jak ja to mówię szybko  mi się głowa zestarzeje .Oni mają inny świat a ja swojego nie oddam Ja staram się wnosić pozytywną energią ale oni niekoniecznie rewanżują się tym samym .Dlatego korzystam z tzw.odskoczni od codzienności(nie mam tu na myśli nałogów)no chyba że forum to nałógCieszę się, że mam takie usposobienie a nie inne, ale to nie jest tak, że ja nie mam złego dnia czy dołka .I popłakusiam też sobie. 
05 grudnia 2019 11:25 / 1 osobie podoba się ten post
Gusia29

A jak Ty się w tym topiku znalazłaś?
Czyżbyś kliknęła ,tak jak ja ,bo sie wyswietlil w ostatnich dniach ?
Dorotka nasza wykrzykników nastawiała prawie tyle, co kawy porannej ,tylko nie wiem czego dotyczą :-) Czyżby tych postów  sprzed roku? 
A temat rzeczywiście ważny  i ciekawy, tyle że osoba, która zaczęła wątek, miała rację, że pewnie umrze on śmiercią naturalną. Cóż, keine Aktion, żadnych sensacji, same naprawdę przydatne informacje i spostrzeżenia, no zwyczajna nuda, po co tam zaglądać i się rozpisywać :-( Szkoda, że chętniej  wolimy pisać o pierdolach, niż  wymieniać się doświadczeniami. 

Dlatego cenie to forum, bo wczytujac sie, zdobywa sie,bardzow wiele  cennych wiadomosci.
Bylo (pozostalo jeszcze kilka)opiekunek z imponujaca wiedza,tak przydatna w naszej pracy.
Żarty i wyglupy sa odskocznia od beznadzieji codziennosci.