Perły rzucone przed damy

01 sierpnia 2018 19:10 / 1 osobie podoba się ten post
monika.s

tu dopiero raczkuje ale jak na innych grupach wszystko zalezy od ludzi. Najtrudniej rozmawia sie ze specjalistami, wszystko wiedza, nie dadza wejsc w slowo.

Ja też jestem tu od niedawna ale coś się zmienia .  Zresztą nie mam czasu siedzieć tu non stop . Tak to jest , dla mnie najgorsze jest jak wielce doświadczone gwiazdy drwią z nowych wchodzących w zawod a same zaczynały tak samo lub podobnie ... Trochę przykre ... Lub kwestia kasy raz na Facebooku natknęłam się na komentarz " ja za 1300 euro " nie otwieram walizki w domu " trochę kuzwa hipokryzja . Większość agencji płaci max 1600 euro bo sami muszą zarobić itd ale są takie gwiazdy co nabijają się z innych że za 1200 się nie opłaca pracować . Lepiej za 1200 na z za gówniane  1500 zł w Polsce tak moim zdaniem . Ja pracowałam krótko po szkole zawodowej w piekarni na noce 2 / 10 rano za 1400 na czarno aż mi prawie piznal kręgosłup i chodziłam wykończona jak zombi . Potem za 1200 w spożywczym po opłaceniu wynajętego pokoju dla mnie samej opłaceniu biletu komunikacji miejskiej plus tel abonament zostawało z 550 zł na życie . Nigdy więcej . Wolę pracować za 1200 euro ale wiem że w miarę godnie zarabiam .
01 sierpnia 2018 20:07 / 4 osobom podoba się ten post
Kochana Ewelinko nie bierze sobie wszystkiego tak do serca co tu ludzie piszą jak domysl sie jesteś dość młoda osoba i wiesz ze na forum można wszystko pisac bo tak naprawdę to wizualni ludzie którzy zakładają konta potem likwidują także pracuj i rób swoje
01 sierpnia 2018 21:10 / 1 osobie podoba się ten post
Nie biorę do siebie generalnie jednym uchem wpada drugim wypada ale niesmak pozostaje . Już nie taka młoda hahaha w przyszłym roku 25 lat hihi
01 sierpnia 2018 21:45 / 3 osobom podoba się ten post
 No ladnie tera nowe nadaja na te co dluzej pracuja brzydko kobitki a po prawdzie co nas denerwuje to nie musi denerwowac innych,przeca sie roznimy. Tyz jest tak,ze doswiadczone opiekunki sa takie a nie inne bo ich denerwuje,ze nowe osoby pozwalaja sobie wejsc na glowe przez pdp,rodzine,firme no ale nie mozna sie nie zgodzic,ze kazdy swoj woz sam pcha i tyz robi,wybiera to co chce,jego zycie,nikt za nas zycia nie przezyje. Bez sensu sie obrazac z tego powodu,a tyz bez sensu na sile wciskac komus co ma robic,mozna doradzic a drugi i tak zrobi jak chce. A z tym przytakiwaniem to sie nie zgodze,to,ze jest kilka osob co mysla podobnie nie znaczy,ze one celowo chca ponizyc inna osobe. Wyrazaja swoje zdanie i tyle,bez obrazania
01 sierpnia 2018 22:10
EwaR65

:strach przed noca: No ladnie tera nowe nadaja na te co dluzej pracuja :smiech2: brzydko kobitki a po prawdzie co nas denerwuje to nie musi denerwowac innych,przeca sie roznimy. Tyz jest tak,ze doswiadczone opiekunki sa takie a nie inne bo ich denerwuje,ze nowe osoby pozwalaja sobie wejsc na glowe przez pdp,rodzine,firme no ale nie mozna sie nie zgodzic,ze kazdy swoj woz sam pcha i tyz robi,wybiera to co chce,jego zycie,nikt za nas zycia nie przezyje. Bez sensu sie obrazac z tego powodu,a tyz bez sensu na sile wciskac komus co ma robic,mozna doradzic a drugi i tak zrobi jak chce. A z tym przytakiwaniem to sie nie zgodze,to,ze jest kilka osob co mysla podobnie nie znaczy,ze one celowo chca ponizyc inna osobe. Wyrazaja swoje zdanie i tyle,bez obrazania :buziaki:

01 sierpnia 2018 22:37 / 2 osobom podoba się ten post
Stare wyjadaczki, które wszystkich inaczej myślących od razu nakautowały, już jakiś czas temu poszły sobie z tego forum. Teraz jest wręcz sielsko anielsko (oby nie zapeszyć). Nie przejmuj sie tak wszystkim Ewelinka, bo każdy ma swój tok rozumowania i często nie kuma, o co tej drugiej osobie chodzi. 
Notabene, rozśmieszyłaś mnie tym swoim poważnym wiekiem...... chociaż, ja w twoim wieku byłam już matką trójki dzieci, obarczoną naprawdę trudnymi problemami rodzinnymi. Także ciesz się życiem, bo masz wszystko przed sobą. Powodzenia życzę.
02 sierpnia 2018 10:36
Ewelina645

Ja też jestem tu od niedawna ale coś się zmienia .  Zresztą nie mam czasu siedzieć tu non stop . Tak to jest , dla mnie najgorsze jest jak wielce doświadczone gwiazdy drwią z nowych wchodzących w zawod a same zaczynały tak samo lub podobnie ... Trochę przykre ... Lub kwestia kasy raz na Facebooku natknęłam się na komentarz " ja za 1300 euro " nie otwieram walizki w domu " trochę kuzwa hipokryzja . Większość agencji płaci max 1600 euro bo sami muszą zarobić itd ale są takie gwiazdy co nabijają się z innych że za 1200 się nie opłaca pracować . Lepiej za 1200 na z za gówniane  1500 zł w Polsce tak moim zdaniem . Ja pracowałam krótko po szkole zawodowej w piekarni na noce 2 / 10 rano za 1400 na czarno aż mi prawie piznal kręgosłup i chodziłam wykończona jak zombi . Potem za 1200 w spożywczym po opłaceniu wynajętego pokoju dla mnie samej opłaceniu biletu komunikacji miejskiej plus tel abonament zostawało z 550 zł na życie . Nigdy więcej . Wolę pracować za 1200 euro ale wiem że w miarę godnie zarabiam .

Dlatego nie powinno sie rozmawiac o wyplacie, w Polsce jest temat tabu. Sa ogloszenia kazdy widzi ile proponuja, najwiecej jest z 1200 bez dodatkow.
02 sierpnia 2018 10:41
Racja .
02 sierpnia 2018 10:43
Marhall

Kochana Ewelinko nie bierze sobie wszystkiego tak do serca co tu ludzie piszą jak domysl sie jesteś dość młoda osoba i wiesz ze na forum można wszystko pisac bo tak naprawdę to wizualni ludzie którzy zakładają konta potem likwidują także pracuj i rób swoje

To nie ma znaczenia na grupach nie usuwaja, sa blokowani. Ostatnio na jednej byl apel do nowych pan, ze nie maja robic gownoburzy.
02 sierpnia 2018 10:45 / 1 osobie podoba się ten post
EwaR65

:strach przed noca: No ladnie tera nowe nadaja na te co dluzej pracuja :smiech2: brzydko kobitki a po prawdzie co nas denerwuje to nie musi denerwowac innych,przeca sie roznimy. Tyz jest tak,ze doswiadczone opiekunki sa takie a nie inne bo ich denerwuje,ze nowe osoby pozwalaja sobie wejsc na glowe przez pdp,rodzine,firme no ale nie mozna sie nie zgodzic,ze kazdy swoj woz sam pcha i tyz robi,wybiera to co chce,jego zycie,nikt za nas zycia nie przezyje. Bez sensu sie obrazac z tego powodu,a tyz bez sensu na sile wciskac komus co ma robic,mozna doradzic a drugi i tak zrobi jak chce. A z tym przytakiwaniem to sie nie zgodze,to,ze jest kilka osob co mysla podobnie nie znaczy,ze one celowo chca ponizyc inna osobe. Wyrazaja swoje zdanie i tyle,bez obrazania :buziaki:

Ja na nikogo nie nadaje wyraziłam swoje spostrzeżenia co najwyżej . Fakt faktem zrobił się tu podział . Generalnie nie jestem tu po to by wdawać się w durne dyskusje mam swoje zdanie ale jestem jak wszyscy człowiekiem i każdemu zdarza się pomylic bądź czegoś nie wiedzieć .. 
02 sierpnia 2018 10:46 / 2 osobom podoba się ten post
Zresztą każdy jest inny , ma swoje zdanie często bardzo odmienne ważne by jedna nie dowalala drugiej jaka to jest lepsza bo jeździ do DE 5 lat więcej ..
02 sierpnia 2018 13:04 / 1 osobie podoba się ten post
Wydaje mi się, że nie trzeba się tak bardzo irytować, że inna osoba ma inne zdanie od naszego. Przecież tej pracy nie da się przejść z kodeksem, co nam wolno a czego nie. Na miejscu różnie bywa, cytowanie zasad nic tu nie da. Jestem przeciwna wykonywaniu czynności medycznych, zawsze byłam ale mam świadomość, że są osoby, które czują się na tyle pewne, że robią to o co je poprosi rodzina. Odpowiadajmy za siebie, jak pojadę do babci, której trzeba zmieniać opatrunek to powiem, że nie zmienię. Rodzina będzie musiała załatwić pomoc z zewnątrz, nie obchodzi mnie, że poprzednia opiekunka nie miała nic przeciwko. Gruba trochę przesadza, naskakując na osoby, które wykonują zabronione obowiązki. Moim zdaniemto stanowi problem ale coraz lepiej mi się z nią pisało.
03 sierpnia 2018 21:52 / 1 osobie podoba się ten post
dorotee

:brawo1:

Ty mnie nie brawuj bo ja nie jestem swieta   ale jak czlowiek ma dystans to tyz zaczyna to inaczej widziec i swoje bledy. Na innym form takim duzym z polityka i newsami pisza ludzie,napisze,ze sa okropni,jeden skacze po drugim a co do polityki to jest taki podzial jakiego zem dawno nie widziala. Przyszla ksiazka,zaraz dodam zdjecia,bede jechac nad jezioro z rodzina to bede miala co czytac,malo w wodzie siedzie,bardziej lubie posiedziec pod domkiem z psem to bede miala zajecie.
03 sierpnia 2018 21:55
Ewelina645

Zresztą każdy jest inny , ma swoje zdanie często bardzo odmienne ważne by jedna nie dowalala drugiej jaka to jest lepsza bo jeździ do DE 5 lat więcej ..

No na zlosc tego nie pisalam,a tak pol prawda,pol zartem
03 sierpnia 2018 22:13 / 2 osobom podoba się ten post
O ksiazka ladna ino nie wiem,dlaczego na okladce jest smok caly usmolony,no nie wiem