Perły rzucone przed damy

04 sierpnia 2018 00:24 / 3 osobom podoba się ten post
No ładna czytaj ewciu i pisz recenzje będziesz pierwszym krytykiem literacki na forum
04 sierpnia 2018 14:08 / 1 osobie podoba się ten post
Padlam humor roku.
04 sierpnia 2018 20:25 / 1 osobie podoba się ten post
EwaR65

O ksiazka ladna ino nie wiem,dlaczego na okladce jest smok caly usmolony,no nie wiem

Moze , to My jesteśmy postrzegane jako te smaki ( że takie potworne), a że umorusane , to po tym jak posprzatamy domy naszych pdp 
04 sierpnia 2018 22:06 / 1 osobie podoba się ten post
Marhall

No ładna czytaj ewciu i pisz recenzje będziesz pierwszym krytykiem literacki na forum

Nooooo!!!!To czekamy na recenzje!!!!
04 sierpnia 2018 22:09
Marhall

No ładna czytaj ewciu i pisz recenzje będziesz pierwszym krytykiem literacki na forum

Tos mnie rozsmieszyla!!! hahahaha  smieje sie w glos,masz ty pomysly,jeszcze literacki. Musze to powiedziec przyjacielowi to z kanapy spadnie 
04 sierpnia 2018 22:17
pulpecja86

Moze , to My jesteśmy postrzegane jako te smaki ( że takie potworne), a że umorusane , to po tym jak posprzatamy domy naszych pdp :-):gwizdanie:

My sa pierly,moze smok jest czarny bo robimy czarna robote to bys ty miala racje,przeca my jestesmy od wszystkiego. Baski nie ma to nie ma kto tego wyjasnic,trudno.
05 sierpnia 2018 12:48 / 4 osobom podoba się ten post
Robimy,to co w domu.Niedogodność,że daleko od Polski.Wiele z Nas zmagało się z chorobami bliskich tu w Polsce.A,że w pracy trafiamy na różnie?!Trzeba sobie radzić.Ludzie ze słabą psychiką polegną w tej pracy.Pozdrawiam i uśmiech zostawiam.Jeszcze na urlopie,ale niedługo do Was dołączę.
05 sierpnia 2018 22:38 / 1 osobie podoba się ten post
Kobitki ksiazka jest tania,kupcie,przeczytacie i wymienimy sie wrazeniem. Pisze to bo przeczytalam wstep i dotarlam do 30 strony. Wstep mnie zniechecil,nie bede wklejac bo to moze byc   zabronione ale jest dolujacy. Jednym zdaniem odbieram to tak,ze nasza robota to jeden wielki dramat i pole bitwy,dramat i pole bitwy akurat sa z ksiazki no ale tak tam jest napisane  Nie zgadzam sie z tym. Mnie ta robota uratowala dupsko,jak sie trafi na dobra rodzine to czlowiekowi nic wiecej nie trza a eurasy calkiem zmieniaja poziom zycia. No to na tyle,tak se mysle,ze przeciwnie ja sie czuje podbudowana,tym bardziej jestem wdzieczna Bogu za te robote. Nie rozumiem dlaczego zaraz wszystko podsumowac na be. Wiecej napisze jak doczytam.
08 sierpnia 2018 18:41
Dużo nie straciłam. Szkoda strzępić sobie język na kogoś, kto wyzywa inne opiekunki!
Zerknęłam na jej stronę i mnie zatkało, skąd w człowieku tyle nienawiści.
08 sierpnia 2018 18:49
EwaR65

Kobitki ksiazka jest tania,kupcie,przeczytacie i wymienimy sie wrazeniem. Pisze to bo przeczytalam wstep i dotarlam do 30 strony. Wstep mnie zniechecil,nie bede wklejac bo to moze byc   zabronione ale jest dolujacy. Jednym zdaniem odbieram to tak,ze nasza robota to jeden wielki dramat i pole bitwy,dramat i pole bitwy akurat sa z ksiazki no ale tak tam jest napisane :bezradny: Nie zgadzam sie z tym. Mnie ta robota uratowala dupsko,jak sie trafi na dobra rodzine to czlowiekowi nic wiecej nie trza a eurasy calkiem zmieniaja poziom zycia. No to na tyle,tak se mysle,ze przeciwnie ja sie czuje podbudowana,tym bardziej jestem wdzieczna Bogu za te robote. Nie rozumiem dlaczego zaraz wszystko podsumowac na be. Wiecej napisze jak doczytam.

Nie obraź się, ale nie musisz tu robić reklamy. Ciśnienie mi skoczyło, a jestem spokojnym człowiekiem.
09 sierpnia 2018 13:13
ela.p

Dużo nie straciłam. Szkoda strzępić sobie język na kogoś, kto wyzywa inne opiekunki!
Zerknęłam na jej stronę i mnie zatkało, skąd w człowieku tyle nienawiści.

Z Basią dzieje się coś bardzo niedobrego. Zamknęła stronę, opublikowała odrażający wiersz, który nie wiedząc dlaczego i komu dedykuje. Wczoraj zamieściła pożegnalny temat. Dla mnie, stałej czytelniczki, sytuacja jest niepokojąca. Dzisiaj okazało się, że blog funkcjonuje jak gdyby nigdy nic. Zaczynam się o nią martwić.
09 sierpnia 2018 16:35
Magdalenka

Z Basią dzieje się coś bardzo niedobrego. Zamknęła stronę, opublikowała odrażający wiersz, który nie wiedząc dlaczego i komu dedykuje. Wczoraj zamieściła pożegnalny temat. Dla mnie, stałej czytelniczki, sytuacja jest niepokojąca. Dzisiaj okazało się, że blog funkcjonuje jak gdyby nigdy nic. Zaczynam się o nią martwić.

Wiersza już nie ma, ale był bardzo brzydki. Napisałam moje zdanie jak była na forum. My się tu wspieramy i uczymy od siebie, a ta o kółkach wzajemnej adoracji. Komu to potrzebne? Nie lubię jak opiekunka obraża opiekunkę. Wszystkie jedziemy na tym samym wózku.

09 sierpnia 2018 22:55 / 3 osobom podoba się ten post
Jaja jak berety!!!  Jak ja sie ciesze,ze mam dla kogo zyc,zesmy zdrowi,ze mam swoje zajecia,plany i nie musze tracic czasu na bzdety z kupra. Leb mam zdrowszy i napisze tyle,ze szkoda bic piane. Ksiazke przeczytam ale se opinie zostawie dla siebie. Jest ladny cytat traktuj innych tak jak samemu bys chcial byc traktowany. 
09 sierpnia 2018 23:00 / 1 osobie podoba się ten post
ela.p

Wiersza już nie ma, ale był bardzo brzydki. Napisałam moje zdanie jak była na forum. My się tu wspieramy i uczymy od siebie, a ta o kółkach wzajemnej adoracji. Komu to potrzebne? Nie lubię jak opiekunka obraża opiekunkę. Wszystkie jedziemy na tym samym wózku.

Daj se na luz,do niektorych nie dotrze,trza zyc dalej. Korci mnie co to za wiersz ale leje na to,nie bede sie wkrecac,wole serial w tv poogladac 
28 sierpnia 2018 12:41
EwaR65

O ksiazka ladna ino nie wiem,dlaczego na okladce jest smok caly usmolony,no nie wiem

I co przeczytalas ksiazke?