Pierwszy wyjazd do opieki - nasze doświadczenia

18 sierpnia 2018 10:26
monika.s

I bylas u niej dwa razy? Podziwiam, na drugi raz jak jest do bani szukaj czegos innego.

W sumie trzy razy dwa razy po 3 miesiące a raz tylko miesiąc bo już mnie irytowały te jej eskapady nocne i to że ona się zabawiała a ja musiałam wstawać do babci od 20 do 1 w nocy średnio 5 razy w ciągu godziny .
18 sierpnia 2018 19:29 / 1 osobie podoba się ten post
dakota

Też tak myślę,ale wiesz jacy są niemcy..:-)czasem trudni.

Bardzo trudni, dlatego dobrze, że mamy w czym wybierać.
Duży plus w tym fachu bo praca sama w sobie jest ciężka.
Nie wyobrażam sobie siedzieć w jednym miejscu żebrając o pieniądze.
18 sierpnia 2018 19:31 / 1 osobie podoba się ten post
Ewelina645

W sumie trzy razy dwa razy po 3 miesiące a raz tylko miesiąc bo już mnie irytowały te jej eskapady nocne i to że ona się zabawiała a ja musiałam wstawać do babci od 20 do 1 w nocy średnio 5 razy w ciągu godziny .

Masz anielską cierpliwość.
18 sierpnia 2018 19:55 / 1 osobie podoba się ten post
ela.p

Masz anielską cierpliwość. :przytula:

Czasami ale do czasu .. chyba jak każdy 
19 sierpnia 2018 10:21
Ewelina645

W sumie trzy razy dwa razy po 3 miesiące a raz tylko miesiąc bo już mnie irytowały te jej eskapady nocne i to że ona się zabawiała a ja musiałam wstawać do babci od 20 do 1 w nocy średnio 5 razy w ciągu godziny .

Moze bym wytrzymala tylko jak bez spania? Odespac trzeba albo w dzien albo w nocy, na drugi raz nie katuj sie na zyczenie.
19 sierpnia 2018 10:30 / 2 osobom podoba się ten post
monika.s

Moze bym wytrzymala tylko jak bez spania? Odespac trzeba albo w dzien albo w nocy, na drugi raz nie katuj sie na zyczenie.

Zdecydowanie odbiło się to na moim zdrowiu , prze dwa miesiące po nocach budziłam się co dwie trzy godziny wystraszona . Teraz nie zgadzam się na wstawanie w nocy .
19 sierpnia 2018 10:50
Ewelina645

Zdecydowanie odbiło się to na moim zdrowiu , prze dwa miesiące po nocach budziłam się co dwie trzy godziny wystraszona . Teraz nie zgadzam się na wstawanie w nocy .

Kasa wazna ale zdrowie wazniejsze, teraz bedziesz wiedziala kiedy brac nogi za pas.
19 sierpnia 2018 11:47 / 3 osobom podoba się ten post
Cześć Witam . Mój pierwszy raz bardzo ciężki , nie przespane noce, mało pieniędzy na jedzenie , praca z sondą dożołądkową -mini komputer marne wynagrodzenie - tak się płaci frycowe za słaby język , brak dostępu do internetu i sytuację finansową .
19 sierpnia 2018 13:23
dakota

Ja pojechałam na 5 tyg.wytrzymałam mimo,że mi się też dłużyło bo nie miałam laptopa,pracy było tak sobie,oma była w porządku,gorzej z rodziną,takie wkurzająco-męcząco-rozliczające centusie,chcieli,żebym wróciła ale co to to nie:-)

Umowę podpisujemy z firmą, tak więc dlaczego firma nie płaci za jedzenie, czy środki czystości. Rodzina powinna rozliczać się z firmą, wtedy byśmy miały święty spokój. Ja jechałam za 980 euro na ciężkie 2 miesiące, kiedyś o internet było trudno, nie było w każdym domu. Kogo było stać na własny laptop, teraz mamy luksus, jeszcze niech podniosą wynagrodzenia od 1300 w górę.  
19 sierpnia 2018 13:26
didusia

Cześć Witam . Mój pierwszy raz bardzo ciężki , nie przespane noce, mało pieniędzy na jedzenie , praca z sondą dożołądkową -mini komputer marne wynagrodzenie - tak się płaci frycowe za słaby język , brak dostępu do internetu i sytuację finansową .

Tyle się pisze o zakazie wykonywania czynności medycznych, a oni do tej pory potrafią wysyłać opiekunki do ciężkich przypadków bez pomocy caritasu. W głowie się nie mieści.
19 sierpnia 2018 17:02 / 1 osobie podoba się ten post
Magdalenka

Tyle się pisze o zakazie wykonywania czynności medycznych, a oni do tej pory potrafią wysyłać opiekunki do ciężkich przypadków bez pomocy caritasu. W głowie się nie mieści.

Pisze o pierwszym razie , o sondzie dowiedziałam sie na miejscu , praca prywatna . Po 8 latach pracy w De nikt by mnie nie "zmusił"to obsługi mini komputera mimo ,że w ciągu 30 minut miałam go całkowicie opanowanego. T
20 sierpnia 2018 17:37
Ewelina645

Czasami ale do czasu .. chyba jak każdy :aniolki:

To prawda, można powspominać i pracować dalej.
Lepsza taka praca od stania przy zmywaku.
20 sierpnia 2018 19:38 / 1 osobie podoba się ten post
ela.p

To prawda, można powspominać i pracować dalej.
Lepsza taka praca od stania przy zmywaku.

Dokładnie 
21 sierpnia 2018 06:03 / 2 osobom podoba się ten post
Ale tytuł!   
21 sierpnia 2018 11:45 / 1 osobie podoba się ten post
mikser

Ale tytuł! :brawo1: :-) 

No , ciekawa lektura może byc niczym Skojsrzenia