Szukam pracy - opiekunka w Niemczech

13 sierpnia 2018 15:04
Kolezanka szuka pracy jako opiekunka ,wyjezdzalaby pierwszy raz wiec chcialaby na zastepstwo.
Jest osoba spokojna,uczciwa bez nalogow,mobilna.Ogolnie fajna kobieta bezkonfliktowa.
Jesli ktoras z Pan potrzebuje kogos na zastepstwo dajcie znac.Z gory wielkie dzieki.Pozdrawiam.
 
13 sierpnia 2018 17:22
julek

Kolezanka szuka pracy jako opiekunka ,wyjezdzalaby pierwszy raz wiec chcialaby na zastepstwo.
Jest osoba spokojna,uczciwa bez nalogow,mobilna.Ogolnie fajna kobieta bezkonfliktowa.
Jesli ktoras z Pan potrzebuje kogos na zastepstwo dajcie znac.Z gory wielkie dzieki.Pozdrawiam.
 

Ja potrzebuje zastepstwa w Karlsruhe , niech skontaktuje sie w tej sprawie z firma Berlin - agencja pracy tymczasowej
13 sierpnia 2018 17:49
Dzieki wielkie skontaktuje sie i dam odpowiedz.Pzdr.
 
28 sierpnia 2018 22:26
Witam, wiem że jeszcze dużo czasu ale może już ktoś zgłosi się z jakąś ofertą. Planuję podjąć zlecenie od 20 grudnia na 3 tygodnie. Raczej do 1 osoby. Język komunikatywny.
30 sierpnia 2018 14:12

Polecam rozejrzeć się (usunięte)

16 września 2018 09:18
 
Niech szuka ofert wiem że u mnie w laxo poszukują nowych opiekunek na zlecenia może akurat jej się spodoba
17 września 2018 22:50
Widziałem coś na olx ostatnio poszukaj
19 września 2018 09:37
Jestem po raz pierwszy na szteli. Wyjechałam z agencją z Bytomia, mają firme na Dworcowej. Kasa jest w porządku, straciłam robotę i musiałam szybko coś znaleźć. Stertowałam sie bo to obcy człowiek i obcy dom jak to bedzie wygladac. A wcześniej opiekowałam się tylko mężem- miał raka prostaty. Jak przyjechałam na miejsce, zadzwoniła do mnie pani która mi organizowała wyjazd i mam z nią kontakt jak cos potrzeba (raz zabrakło pampersów- szybko załatwia wszystko) Jestem du drugi tydzień. Szukam kogoś na klachy i jakbyscie miały pytania o wyjazd, firme- piszcie bo ja jestem zadowolona. Basia
26 listopada 2018 20:32
Witam. Jestem na tym forum pierwszy raz i szukam zmienniczki. Szukam chętnej opiekunki do jednej osoby od 15.12 do 05.01 z komunikatywnym językiem niemieckim. Miejscowość to Neustadt an der Weinstraße, Niemcy. Więcej informacji udzielam w wiadomości prywatnej lub podczas rozmowy telefonicznej. Pilne ;)
16 grudnia 2018 10:58 / 1 osobie podoba się ten post
Witam, też jestem na forum pierwszy raz. Ja z kolei szukam pracy na krótkie zastępstwo tj. od 30/31.12.018 do 11 /12.01.019. Gdyby ktoś coś wiedział na ten temat, byłabym ogromnie wdzięczna za informację. Pozdrawiam
07 stycznia 2019 11:11

Z tego co widziałam, to moja firma (usunięte) szuka kogoś do opieki. Jeśli łapie jakies słówka, to myśle, ze warto, aby tam zajrzala. :) Zarobki naprawde spoko

21 stycznia 2019 14:40 / 1 osobie podoba się ten post
Jak któraś z Was drogie opiekunki szuka pracy to do laxo poszukują nowych opiekunek. Rzetelna firma, płacą nieźle :) Jestem już długi czas w ich szeregach
21 stycznia 2019 17:46 / 1 osobie podoba się ten post
Tutejsza koleżanka potrzebuje kogoś na zmianę- ale nie przez firmę. Od lutego. Zgodziłam się zapytać. Z psem do wyprowadzania.
21 stycznia 2019 20:43 / 1 osobie podoba się ten post
Werska

Tutejsza koleżanka potrzebuje kogoś na zmianę- ale nie przez firmę. Od lutego. Zgodziłam się zapytać. Z psem do wyprowadzania.

Szkoda że nie w marcu
31 stycznia 2019 14:37 / 1 osobie podoba się ten post
Witam:) od 22 marca ja potrzebuję zmienniczki.Warunek podstawowy:prawo jazdy.Więcej info na priv.