Szukam pracy - opiekunka w Niemczech

20 marca 2019 13:07
Mogą byc dwie koleżanki ktore beda się miedzy sobą wymieniać
02 sierpnia 2019 09:18

Do tej pracy to sie opłaca za granice jeździć. Ja tak zrobiłam i praca ta sama, a pieniądze dużo lepsze. Polecam agencje, z którą pracuje (usunięte). Dopinają wszystko na ostatni guzik

06 sierpnia 2019 11:00
Dzień dobry, a czy któraś z Pań jeździ do Austrii? Jak wyglądają zarobki porówaniu z Niemcami?? I gdzie ewentualnie szukać tych ofert
06 sierpnia 2019 13:00
Recklinghausen, koniec sierpnia/początek września. Prywatnie. Chciałby ktoś?
06 sierpnia 2019 14:53
PaniNiewiadoma

Recklinghausen, koniec sierpnia/początek września. Prywatnie. Chciałby ktoś?

Witam,
 
czy można otrzymać szczegóły - czas trwania, pieniądze itp.
Pozdrawiam
06 sierpnia 2019 20:15 / 1 osobie podoba się ten post
elle8888

Witam,
 
czy można otrzymać szczegóły - czas trwania, pieniądze itp.
Pozdrawiam

Nie wiem ile mogę tu napisać. 1.550 + dojaz. ok 2-3 mies. do uzgodnienia ze zmienniczką (dobrze jakby Pani już kogoś miała), j. niemiecki choć w podstawie i b. ważne trzeba mieć ubezpieczenie. Jeśli byłaby Pani zainteresowana to rodzina do Pani zadzwoni i sami sobie szczegóły ustalicie. Ja nie jestem i nie chcę być pośrednikiem. Robię to tylko grzecznościowo. Kiedyś pracowałam u pewnej rodziny i córka poleciła mnie koleżance. Stąd to ogłoszenie.
16 sierpnia 2019 15:55 / 1 osobie podoba się ten post
ola84

Dzień dobry, a czy któraś z Pań jeździ do Austrii? Jak wyglądają zarobki porówaniu z Niemcami?? I gdzie ewentualnie szukać tych ofert

Tutaj raczej opiekunki do Niemiec wyjeżdżają, może najpierw spróbuj tam popracować. Ja widziałam reklamy promedica i pośrednio w ten sposób do agencji trafiłam 
16 sierpnia 2019 19:00
PaniMaria55

Tutaj raczej opiekunki do Niemiec wyjeżdżają, może najpierw spróbuj tam popracować. Ja widziałam reklamy promedica i pośrednio w ten sposób do agencji trafiłam 

A Pani jest z Pronedici  zadowolona ?
19 sierpnia 2019 12:34
Kobietki, ja jeździłam z wieloma agencjami Jak najbardziej polecam AJ Partners. Zawsze reagowali na czas i interweniowali jak wymagała tego sytuacja, z innymi bywało różnie.
19 sierpnia 2019 14:16 / 1 osobie podoba się ten post
helahela

Kobietki, ja jeździłam z wieloma agencjami Jak najbardziej polecam AJ Partners. Zawsze reagowali na czas i interweniowali jak wymagała tego sytuacja, z innymi bywało różnie.

Trzeba takie sztele kochana agencjo wynajdywać, żeby nie trzeba było interweniować . 
19 sierpnia 2019 15:10 / 3 osobom podoba się ten post
Konwalia08

A Pani jest z Pronedici  zadowolona ?

Tak, jestem zadowolona. Wiem, że różne opinię na jej temat krążą i nie zawsze są pochlebne, ale żadna krzywda ze strony tej agencji nigdy mi się nie stała. Warunki finansowe się poprawiają, kontakt z koordynatorką mam w razie potrzeby. Rodzina mnie akceptuje, nie czuję się żle przez nich traktowana. 
08 kwietnia 2020 08:03 / 2 osobom podoba się ten post
Witam! Kto potrzebuje fajnej miejscówki? Praca w systemie dwójkowym... / Dwie opiek.jednoczesnie/ Kurort nadmorski 
 
04 maja 2020 19:48 / 1 osobie podoba się ten post
Mam zamiar przenieśc sie na stałe do DE. W DE mam już zameldowanie i konto w banku, ale emeryture otrzymuje na konto w Polsce i tam rozliczam sie z podatków. Do pracy jeżdze z polskiej firmy. Mam zamiar zrobić transwer emerytury i to zgłosic sie do AOK.  Czy ktoś ma lub mial podobna sytuację, jak to wygląda po przeniesieniu sie z Polski do DE. Czy wtedy lepiej brać zlecenia z niemieckiej czy polskiej firmy? Nie szukam pracy na stałe, odpowiada mi praca 24H. 
30 maja 2020 09:07 / 2 osobom podoba się ten post
Damessa

Witam! Kto potrzebuje fajnej miejscówki? Praca w systemie dwójkowym... / Dwie opiek.jednoczesnie/ Kurort nadmorski :-)
 

Jadę  na urlop..kto mnie zmieni 16.06
30 maja 2020 14:13 / 2 osobom podoba się ten post
Daj coś więcej nt. tej szteli ? 2 opiekunki polskie jednocześnie ? Jaki język wymagany i dlaczego 2 opiekunki ? Jest ciężko ? Podaj miejscowość . Mam jechać w lipcu ale mogłabym zmienić . Pozdrawiam ciepło ?