Porady A&J Partners

20 grudnia 2018 13:28 / 3 osobom podoba się ten post
Dzień dobry po dłuższej przerwie   
A wiecie, że "Cicha noc"- jedna z najpopularniejszych kolęd na świecie, w oryginale była śpiewana w języku niemieckim?
Została przetłumaczona na ponad 300 języków, a sama kolęda ma już 200 lat! 
Nie ukrywam, że dla mnie jest to ulubiona kolęda. 
A jak jest z Wami, macie swoich faworytów jeżeli chodzi o kolędowanie?

20 grudnia 2018 13:50 / 2 osobom podoba się ten post
ajpartners

Dzień dobry po dłuższej przerwie :buziaki2: :piekna_zima2: 
A wiecie, że "Cicha noc"- jedna z najpopularniejszych kolęd na świecie, w oryginale była śpiewana w języku niemieckim?
Została przetłumaczona na ponad 300 języków, a sama kolęda ma już 200 lat! 
Nie ukrywam, że dla mnie jest to ulubiona kolęda. 
A jak jest z Wami, macie swoich faworytów jeżeli chodzi o kolędowanie?
:ubieranie_choinki: 

Lubie koledy szczegolnie cicha noc po niemiecku i po polsku. Milego sluchania https://www.youtube.com/watch?v=oBPfl2nJUfk

20 grudnia 2018 16:30 / 3 osobom podoba się ten post
Sztile nacht heilige nacht :D fajnie brzmi
21 grudnia 2018 10:21 / 4 osobom podoba się ten post
Drogie Opiekunki, Drodzy Opiekunowie, a teraz "Cicha Noc" w wykonaniu pracowników naszej agnecji- specjalnie dla Was, z życzeniami- zdrowych, spokojnych Świąt Bożego Narodzenia. 

https://bit.ly/2EI0c3W

Mam nadzieję, że nagranie się podoba   
23 grudnia 2018 12:24 / 1 osobie podoba się ten post
basiabasia71

Sztile nacht heilige nacht :D fajnie brzmi

Jezyk niemiecki maja brzydki ale piosenki lubie o Tannenbaum https://www.youtube.com/watch?v=2lhQ_hBT7lA

24 grudnia 2018 12:27
ajpartners

Witajcie :kwiatek dla ciebie:

w pracy opiekunek osób starszych zagranicą znajomość języka obcego jest czynnikiem, który podnosi wynagrodzenie, ale też na pewno zwiększa komfort pracy Opiekunek. Możliwość porozumienia się w obcym kraju z obcymi ludźmi ułatwia pracę i  samopoczucie Opiekunek. Z ciekawostek dodam, że nauka języków obcych w każdym wieku jest korzystna dla rozwoju mózgu, poprawia pamięć, koncentrację, opóźnia procesy demencji.  Same korzyści  :pisze_listy:  a więc uczmy się, nie zrażajmy się, jak po kilku lekcjach nadal niewiele pamiętamy, wszystko się myli... 
Często się zdarza, że przyszli Opiekunowie mają obawy, czy sobie poradzą z nauką, czy mają na to czas, a co jak będą mieli trudności z przyswajaniem wiedzy. W dzisiejszej lekturze został poruszony wątek, jak rozpocząć naukę języka obcego.

https://bit.ly/2EdbzRP

I dokłada roboty . Rodzina pdp po stwierdzeniu, że opiekunka daje sobie swietnie radę tzn.i dogaduje się wyłączą się z pomocy i mają luksus . Towarzyszyć podopiecznemu np. wizyta lekarska, a uczestniczyć w niej czynnie  to jednak róznica . 
03 stycznia 2019 11:53
Dzień dobry w 2019 roku!

Wszystkich Opiekunkom, Opiekunom życzymy samych pomyślności, najlepszych sztel, miłych chwil i spełnienia choć połowy marzeń. Wszystkiego dobrego od A&J Partners.

09 stycznia 2019 15:12
Witamy  

Święto Trzech Króli już za nami, w siedzibie firmy pożegnaliśmy świąteczne ozdoby, choinkę pochowaliśmy do pudełek- mimo iż aura za oknem iście zimowa. A jak jest z Wami, drodzy czytelnicy? Chowacie świąteczne dekoracje zaraz po 06.01 czy delektujecie się tym widokiem, jak najdłużej?

Jestem bardzo ciekawa Waszych tradycji...

11 stycznia 2019 07:12 / 1 osobie podoba się ten post
ajpartners

Witamy :prosze o cisze: :welcome:

Święto Trzech Króli już za nami, w siedzibie firmy pożegnaliśmy świąteczne ozdoby, choinkę pochowaliśmy do pudełek- mimo iż aura za oknem iście zimowa. A jak jest z Wami, drodzy czytelnicy? Chowacie świąteczne dekoracje zaraz po 06.01 czy delektujecie się tym widokiem, jak najdłużej?

Jestem bardzo ciekawa Waszych tradycji...

:zywoplot: 

U mnie w domu zasada zawsze taka była, że choinka stała aż do Gromnicznej 
11 stycznia 2019 10:06
Powiem szczerze, że pierwszy raz słyszę o takim zwyczaju. Mogę zapytać, z jakiego regionu Polski jest Pani? Podejrzewam, że jesto to zwyczaj związany z rejonem Polski, z którego Pani pochodzi :)

11 stycznia 2019 11:05 / 1 osobie podoba się ten post
ajpartners

Powiem szczerze, że pierwszy raz słyszę o takim zwyczaju. Mogę zapytać, z jakiego regionu Polski jest Pani? Podejrzewam, że jesto to zwyczaj związany z rejonem Polski, z którego Pani pochodzi :)

U mnie też do gromnicznej ,na południu taki zwyczaj mamy pozdrawiam
Ta witryna wykorzystuje pliki cookies. Wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Zapoznaj się z polityką prywatności.