Życie po powrocie do Polski - temat Romany

23 grudnia 2012 21:00
Kaśka ależ Ty krzyczysz !! Matko kochana. Ja spotkałam emerytkę i chciała na czarno, tylko na czarno pracować. Kto jeszcze spotkał emerytkę pracująca jako opiekunka ??
23 grudnia 2012 21:00
Dziewczyny,które znam,jako opiekunki,dużo mi opowiadały o tzw."Hotelikach",miejscach zbiorczych,gdzie je dowożono,już na terenie Niemiec,Potem przyjeżdżały autobusy i zabierały te,które miały stelle w podobnych kierunkach. Podobno tam,dużo się działo!
23 grudnia 2012 21:01
Diakonka, bój się Boga !! Albo kogoś innego. Co Ty wygadujesz ?? Tobie się chyba nacje pomerdały.
23 grudnia 2012 21:23
Mycha jest taka firma Haus Engel ,która rekrutje opiekunki w ten sposób poczytaj sobie na forach tej firmy
23 grudnia 2012 21:28 / 1 osobie podoba się ten post
do Romany!!!! ,nie wiem ile masz lat,ale pamiętaj że młodości nie dostaje się na wieczność!!!.Co masz do Pań emerytek?????Przecież tej pracy dla wszystkich wystarczy!.Chcą i mają zdrowie niech z Bogiem pracują!! Jednak my jako naród jesteśmy zawistni!! Zamiast na obczyznie trzymać się razem to patrzymy jak tu komu dokopać!
23 grudnia 2012 21:34
Tak, Mysińska - to była firma "Hausengel! - "Domowy anioł", pisząc ten post,myślałam,że to znana sprawa,że inne firmy,też takie "hoteliki" mają"!
23 grudnia 2012 21:39
Wiesiu o ile ja zrozumiałam to Romka Cię nie skopała. Jak bum, bum ... Odpuść jej, bo niewinna jest. Przeczytaj jeszcze raz. Ja tam nie widzę tego, co Ty widzisz.
23 grudnia 2012 21:40
No skoro tak mówisz to widocznie tak jest. Ale ogonek mi ze zdumienia opadł.
23 grudnia 2012 21:55 / 1 osobie podoba się ten post
Mycho!! jeszcze raz przeczytałam!!! powiem ci że ja nie jeżdżę dlatego że się nudzę!!!,a tak dokładnie przeczytałam!!!Zabolało!!!!!przepraszam zadziałałam może zbyt impulsywnie! pozdrawiam!
23 grudnia 2012 21:58 / 1 osobie podoba się ten post
wiesia2....myślę że źle zrozumiałaś post. Romana na pewno nie chciała urazić Panie emerytki,bo sama niedługo nią będzie ha ha.
23 grudnia 2012 21:59
Ja też!!!!!!!!!!!!!!!!!!
23 grudnia 2012 22:04
No to jasność zapanowała. Całe szczęście.
24 grudnia 2012 00:49
Wyraziłam się niezręcznie z tą nudą emerytek. Przepraszam. Zawistna nie jestem, swojego Nobla za naszą powieść oddam Alutce, co obiecałam kilkanaście dni temu. Za 12 lat też dojdę do tego szlachetnego, emerytalnego stanu, więc nie ma obaw, kobiety! Każdego dopadnie sprawiedliwość Boża, jak nie na tym, to w przyszłym świecie!
24 grudnia 2012 12:02 / 1 osobie podoba się ten post
Mycha -napisałam z małej literki /więc jakie "krzyczysz"??????/

Bez przerwy spotykam opiekunki emerytki/od 55lat w PL mozna juz być na emeryturze przecież/ i wcale nie wszystkie pracuja na czarno.Poruszył mnie post Romany i jak widze nie tylko mnie bo kazda emerytka ma jakiś cel -a to dzieci a to wnuki a to kredyt czy wykup mieszkania albo jakas operacja oczy itp .Ja mam dopiero 49lat i do emerytury jeszcze troche,Romana tez cos koło tego.....czasem trzeba sie zwyczajnie zastanowić ,zeby kogos bezmyślnym słowem nie skrzywdzic ....to tyle w temacie.
24 grudnia 2012 13:54 / 1 osobie podoba się ten post
Hej wszystkim,wiesia2 pełny szacun,ja tez nie cierpię takich ura bura w końcu jako opiekunki jedziemy na tym samym wozie,i po co się wymądrzać? Ja tam w pesel nikomu nie zaglądam.Bo i po co.