Odliczam dni 18

21 sierpnia 2019 08:05 / 3 osobom podoba się ten post
Luke

Ja się nie chcę pchać :smiech3:
 
A tak serio to mogę Dusię zastąpić

Jestem za. Potem znowu się zamienimy bo ja już 15 września wracam do DE. 
21 sierpnia 2019 08:27 / 4 osobom podoba się ten post
Ta ostatnia sroda
21 sierpnia 2019 08:48 / 4 osobom podoba się ten post
dorotee

Ta ostatnia sroda:balony2::balony2::balony2::balony2::balony2::balony2::balony2:

Miło jest po yslec, że za tydzień jak szczęśliwie dojadę będę spała we własnym łóżeczku. Ale króciutki urlop mam i spraw kilka do załatwienia też . Ale to nic będę spędzała urlopik na wsi z dala od miasta odpocznę troszkę. 
21 sierpnia 2019 08:49 / 1 osobie podoba się ten post
Luke

To 2 dni Ci zostały

Ni godej dwa ?
21 sierpnia 2019 08:51 / 3 osobom podoba się ten post
Dusia1978

Miło jest po yslec, że za tydzień jak szczęśliwie dojadę będę spała we własnym łóżeczku. Ale króciutki urlop mam i spraw kilka do załatwienia też . Ale to nic będę spędzała urlopik na wsi z dala od miasta odpocznę troszkę. :moje_wakacje::hustawka1:

A ja wypad w góry na 4 dni ale zobaczę co z tego wyjdzie tzn.jaka pogoda będzie 
21 sierpnia 2019 09:30 / 5 osobom podoba się ten post
dorotee

Ta ostatnia sroda:balony2::balony2::balony2::balony2::balony2::balony2::balony2:

Ja jutro napiszę, że to ostatni czwartek 
21 sierpnia 2019 09:33 / 5 osobom podoba się ten post
Mleczko

Ja jutro napiszę, że to ostatni czwartek :najlepszego1::najlepszego1::najlepszego1::najlepszego1::najlepszego1::najlepszego1:

A ja jutro napiszę, żeby mnie do odliczajek dopisać, bo będę wiedziała, kiedy wyjeżdżam. 
Prawdopodobnie 26 września!
21 sierpnia 2019 09:56 / 2 osobom podoba się ten post
Konwalia08

Ni godej dwa ?:hihi:

Przeca godom, że cwaj 
21 sierpnia 2019 09:59 / 3 osobom podoba się ten post
Konwalia08

A ja wypad w góry na 4 dni ale zobaczę co z tego wyjdzie tzn.jaka pogoda będzie :-)

Będziesz się przemieszczać na południe kraju. Możesz wpaść do mnie. W Nałęczowie napijemy się kawki i przytulimy się do pomnika Żeromskiego. Mieszkam pod Naleczowem. Zapraszam. 
21 sierpnia 2019 10:11 / 3 osobom podoba się ten post
Dusia1978

Będziesz się przemieszczać na południe kraju. Możesz wpaść do mnie. W Nałęczowie napijemy się kawki i przytulimy się do pomnika Żeromskiego. Mieszkam pod Naleczowem. Zapraszam. :welcome:

Dusia słoneczko moje ja na południu kraju mieszkam do Ciebie bym znacznie musiała na prawo i w górę odbić to kawał drogi Ale ślicznie dziękuję za zaproszenie ja mam nadzieję, że może kiedyś będziemy blisko siebie pracować w De albo jak kiedyś pisałaś na granicy się spotkamy i się ululamy kawą Moja koleżanka kiedyś powiedziała my  się  prędzej w De spotkamy niż w kraju a mieszkamy od siebie 15 km
21 sierpnia 2019 10:17 / 4 osobom podoba się ten post
Konwalia08

Dusia słoneczko moje ja na południu kraju mieszkam do Ciebie bym znacznie musiała na prawo i w górę odbić to kawał drogi :-)Ale ślicznie dziękuję za zaproszenie ja mam nadzieję, że może kiedyś będziemy blisko siebie pracować w De albo jak kiedyś pisałaś na granicy się spotkamy i się ululamy kawą :hihi:Moja koleżanka kiedyś powiedziała my  się  prędzej w De spotkamy niż w kraju a mieszkamy od siebie 15 km:hihi:

Ale do Nałęczowa możesz wpaść. Ja mam blisko ranczo. Blisko jest i do Kazimierza Dolnego, Puław, Lublina.  A i na Roztocze rzut beretem. 
21 sierpnia 2019 10:20 / 3 osobom podoba się ten post
Dusia1978

Ale do Nałęczowa możesz wpaść. Ja mam blisko ranczo. Blisko jest i do Kazimierza Dolnego, Puław, Lublina.  A i na Roztocze rzut beretem. :przyjaciele:

Teraz nie dam rady ale kto wie może w przyszłym rokuNie znam tych terenów w Kazimierzu Dolnym byłam wieki temu na pewno tam pięknie macie 
21 sierpnia 2019 10:42 / 3 osobom podoba się ten post
Konwalia08

Teraz nie dam rady ale kto wie może w przyszłym roku:oklaski:Nie znam tych terenów w Kazimierzu Dolnym byłam wieki temu na pewno tam pięknie macie :buziaki1:

Cudownie. A jak byś się jeszcze u mnie zatrzymała to byś zobaczyła jakich mam przeważnie rano mikys gości na podwórku w postaci saren i jeleni, czasami i bażanty mnie odwiedza. Pięknie jest. 
21 sierpnia 2019 11:30 / 3 osobom podoba się ten post
Gusia29

A ja jutro napiszę, żeby mnie do odliczajek dopisać, bo będę wiedziała, kiedy wyjeżdżam. 
Prawdopodobnie 26 września!:kwiatek dla ciebie2:

To mi pomachasz -) bo ja będę wracala 26
21 sierpnia 2019 12:39 / 3 osobom podoba się ten post
Dusia1978

Cudownie. A jak byś się jeszcze u mnie zatrzymała to byś zobaczyła jakich mam przeważnie rano mikys gości na podwórku w postaci saren i jeleni, czasami i bażanty mnie odwiedza. Pięknie jest. :-)

Ale fajnie się masz  ,ja  taka wariatka na punkcie zwierzaków jestem