Odliczam dni 18

23 stycznia 2019 10:06
O, pierwsza zmiana kodu- zawsze to coś....
24 stycznia 2019 07:06 / 1 osobie podoba się ten post
Artur - 8
Dusia1978 - 8 +19
Ewelina645 - 8 + 48
Ewita - 8 + 7
Malgi - 8
Marshall - 8 + 15
Werska - 8 + 40
24 stycznia 2019 07:52 / 1 osobie podoba się ten post
Malgi

Artur - 8
Dusia1978 - 8 +19
Ewelina645 - 8 + 48
Ewita - 8 + 7
Malgi - 8
Marshall - 8 + 15
Werska - 8 + 40
:angel1:

Coraz lepiej to wygląda. 
25 stycznia 2019 07:26 / 2 osobom podoba się ten post
 
Artur - 7
Dusia1978 - 7 +19
Ewelina645 - 7 + 48
Ewita - 7 + 7
Malgi - 7
Marshall - 7 + 15
Werska - 7 + 40
26 stycznia 2019 06:22 / 1 osobie podoba się ten post
Marshall ma dziś "oczko"
Artur - 6
Dusia1978 - 6 +19
Ewelina645 - 6 + 48
Ewita - 6 + 7
Malgi - 6
Marshall - 6 + 15
Werska - 6 + 40
26 stycznia 2019 07:37 / 1 osobie podoba się ten post
Malgi

Marshall ma dziś "oczko":szampan:
Artur - 6
Dusia1978 - 6 +19
Ewelina645 - 6 + 48
Ewita - 6 + 7
Malgi - 6
Marshall - 6 + 15
Werska - 6 + 40
:bzy_bzy:

To dobrze ze coraz blizej  bo jestem tak znerwicowa na tej szteli ze modlę się żeby wytrzymać każdy dzien
26 stycznia 2019 07:41 / 1 osobie podoba się ten post
Marhall

To dobrze ze coraz blizej  bo jestem tak znerwicowa na tej szteli ze modlę się żeby wytrzymać każdy dzien

No to chyba żeśmy obydwie na minę naszły. Synowie stare byki siedzą i się patrzą jak opiekunka się szarpie z babcią i nie moze jej podnieść. Żadnej pomocy. Wczoraj przywieźli ja ze szpitala. Jeszcze gorzej chora. Temperatura i kaszel. Zabrali się i pojechali. W poniedziałek dzwonię do agencji i rezygnuje. Niby tylko mam być do 20 lutego ale nie wiem czy tyle wytrzymam .. Agencja mnie na miny wsadza. Zastanawiam się nad zmianą agencji. Jestem załamana....
26 stycznia 2019 07:46
Dusia1978

No to chyba żeśmy obydwie na minę naszły. Synowie stare byki siedzą i się patrzą jak opiekunka się szarpie z babcią i nie moze jej podnieść. Żadnej pomocy. Wczoraj przywieźli ja ze szpitala. Jeszcze gorzej chora. Temperatura i kaszel. Zabrali się i pojechali. W poniedziałek dzwonię do agencji i rezygnuje. Niby tylko mam być do 20 lutego ale nie wiem czy tyle wytrzymam .. Agencja mnie na miny wsadza. Zastanawiam się nad zmianą agencji. Jestem załamana....

No ja pojechałam z nową firma ale jest masakra dźwigania nie ma ale psychiczny terror 
26 stycznia 2019 07:48
Marhall

No ja pojechałam z nową firma ale jest masakra dźwigania nie ma ale psychiczny terror 

Że strony pdp czy rodziny? 
26 stycznia 2019 09:54 / 2 osobom podoba się ten post
Dusia1978

No to chyba żeśmy obydwie na minę naszły. Synowie stare byki siedzą i się patrzą jak opiekunka się szarpie z babcią i nie moze jej podnieść. Żadnej pomocy. Wczoraj przywieźli ja ze szpitala. Jeszcze gorzej chora. Temperatura i kaszel. Zabrali się i pojechali. W poniedziałek dzwonię do agencji i rezygnuje. Niby tylko mam być do 20 lutego ale nie wiem czy tyle wytrzymam .. Agencja mnie na miny wsadza. Zastanawiam się nad zmianą agencji. Jestem załamana....

A trzeba było synów właśnie o pomoc poprosić !!!ja bym tak zrobila.Ciekawe jaka by była reakcja.Zazwyczaj pomagają trzeba tylko dobrze zagrać .!!!A jakby  coś powiedzieli ,że to Ty jesteś od tego ,to trzeba odpowiedziec ,że artystką estradową nie jesteś i na spektakl nie przyszliNiemcy nie są wylewni u mnie jest tak ,że czasem jak potrzebuję pomocy to owszem ale muszę konkretnie oznajmic , bo tak sami od siebie to już różnie bywa.
26 stycznia 2019 11:04 / 2 osobom podoba się ten post
Konwalia08

A trzeba było synów właśnie o pomoc poprosić !!!ja bym tak zrobila.Ciekawe jaka by była reakcja.Zazwyczaj pomagają trzeba tylko dobrze zagrać .!!!A jakby  coś powiedzieli ,że to Ty jesteś od tego ,to trzeba odpowiedziec ,że artystką estradową nie jesteś i na spektakl nie przyszli:-)Niemcy nie są wylewni u mnie jest tak ,że czasem jak potrzebuję pomocy to owszem ale muszę konkretnie oznajmic , bo tak sami od siebie to już różnie bywa.

Właśnie byli synowie i synowe i zobaczyli jaka jest sytuacja z babcią. Ręce rozkładali. Dwóch dużych chłopów i kobietki i nie mieli do niej siły. Babci odejmuje nogi i ręce. Nawet nie ma już siły złapać się za rolator. Przekonali się. Sami powiedzieli, że sytuacja jest nieciekawa. Mnie nie wierzyli i poprzedniczce teraz sami zobaczyli. 
26 stycznia 2019 12:29 / 2 osobom podoba się ten post
Dusia1978

Właśnie byli synowie i synowe i zobaczyli jaka jest sytuacja z babcią. Ręce rozkładali. Dwóch dużych chłopów i kobietki i nie mieli do niej siły. Babci odejmuje nogi i ręce. Nawet nie ma już siły złapać się za rolator. Przekonali się. Sami powiedzieli, że sytuacja jest nieciekawa. Mnie nie wierzyli i poprzedniczce teraz sami zobaczyli. 

Bądź konsekwentna i zażądaj pomocy pflege do transferu z łóżka, myciu w łóżku itp. Oszczędzaj swój kręgosłup, bo masz go tylko jeden i jak sobie uszkodzisz to tylko Ty będziesz cierpiała. I nie czekaj do poniedziałku! Działaj natychmiast!

 
26 stycznia 2019 12:38 / 2 osobom podoba się ten post
Malgi

Bądź konsekwentna i zażądaj pomocy pflege do transferu z łóżka, myciu w łóżku itp. Oszczędzaj swój kręgosłup, bo masz go tylko jeden i jak sobie uszkodzisz to tylko Ty będziesz cierpiała. I nie czekaj do poniedziałku! Działaj natychmiast!

 

Dziś zgłosiłam do firmy , że rezygnuje z tego zlecenia. Syn sam powiedział , że nie wie co ma robić. Czekamy co on zadecyduje. 
26 stycznia 2019 13:06 / 1 osobie podoba się ten post
Marhall

To dobrze ze coraz blizej  bo jestem tak znerwicowa na tej szteli ze modlę się żeby wytrzymać każdy dzien

Nie wiem czemu zgadzacie się na trudne miejsca. Przecież jak oferta się nie zgadza z przedstawioną przy podejmowaniu decyzji, to zawsze można zmienić miejsce, firmę, podopiecznych. Nasze zdrowie (nawet to psychiczne) jest dla nas najważniejsze, bo my musimy pracować. A nerwowa atmosfera w pracy nie sprzyja dobrej pracy i dobremu samopoczuciu.
26 stycznia 2019 13:09 / 1 osobie podoba się ten post
Dusia1978

Dziś zgłosiłam do firmy , że rezygnuje z tego zlecenia. Syn sam powiedział , że nie wie co ma robić. Czekamy co on zadecyduje. 

Masz rację. Niech syn sam się matką zajmie - wtedy zobaczy co to znaczy. Tej pracy jest dużo i jak Cię Firma ciągle w najgorsze miejsca posyla to po prostu zmień firmę.