Odliczam dni 18

20 maja 2019 09:56 / 3 osobom podoba się ten post
U mnie już pranie chodzi , dziś mam w planach porządki w walizce
20 maja 2019 12:32 / 1 osobie podoba się ten post
Ewelina645

U mnie już pranie chodzi , dziś mam w planach porządki w walizce :pranie: :prasowanie:

Ewelinko,czyżbyś to Ty była Tym dzieckiem,co to nawet w szafie miejsca nie ma,czy Ty już z tej szafy do walizki ?
20 maja 2019 13:56 / 1 osobie podoba się ten post
No to "cyk",Dusia,
20 maja 2019 14:22 / 3 osobom podoba się ten post
Gusia29

No to "cyk",Dusia,:szampan:

U mnie dzisiaj tutaj straszny upał że chętnie się skusze na zimne piwko cytrynowe lub jabłkowe. 
20 maja 2019 15:01 / 2 osobom podoba się ten post
Dusia1978

U mnie dzisiaj tutaj straszny upał że chętnie się skusze na zimne piwko cytrynowe lub jabłkowe. :piwosze2:

A u mnie mokro i zimno 
Ale czego się nie robi dla miłego towarzystwa 
20 maja 2019 15:04 / 3 osobom podoba się ten post
Gusia29

Ewelinko,czyżbyś to Ty była Tym dzieckiem,co to nawet w szafie miejsca nie ma,czy Ty już z tej szafy do walizki ?

Ja już z szafy do walizki hehe ale w domu szafa pełna pełna  już w piątek do domu jadę wreszcie 
No i dziecko ze mnie żadne bliżej niż dalej do 30-tki 
20 maja 2019 15:28 / 3 osobom podoba się ten post
Ewelina645

Ja już z szafy do walizki hehe ale w domu szafa pełna pełna :oklaski: już w piątek do domu jadę wreszcie 
No i dziecko ze mnie żadne bliżej niż dalej do 30-tki 

No to nie gniewaj się, ale dla mnie dziecko 
Moja maleńka córeczka 11 maja skończyła 34 lata i sama niedługo zostanie po raz pierwszy mamą. 
Dlatego podziwiam Was tutaj, wszystkie młodziutkie dziewczyny.
Tylko większa złość bierze, że zamiast być razem ze swoimi partnerami czy innymi bliskimi Wam ludźmi, musicie tutaj wykonywać  tę ciężką, często niewdzięczną pracę, żeby mieć w Polsce trochę lepiej i normalnie żyć. 
Trzymam kciuki, oby te ostatnie dni tego "turnusu "upłynęły Ci w miarę spokojnie 
A to dziecko, było z sympatią piwiedziane 
 
20 maja 2019 15:47 / 1 osobie podoba się ten post
Dusia1978

Zmiana kodu więc obiecany wszystkim :szampan2::szampan::cola::wino1: co kto woli. Do pakietu jeszcze i to :piknik1:

Dusia ale się nawaliłam tymi Twoimi wirtualnymi trunkami..... ledwo stoję na nogach  
20 maja 2019 15:50 / 2 osobom podoba się ten post
Ewelina645

Ja już z szafy do walizki hehe ale w domu szafa pełna pełna :oklaski: już w piątek do domu jadę wreszcie 
No i dziecko ze mnie żadne bliżej niż dalej do 30-tki 

Ewelinko ja Cię teź jak dziecko traktuje  ale to chyba miłe ?
20 maja 2019 15:50 / 2 osobom podoba się ten post
Konwalia08

Dusia ale się nawaliłam tymi Twoimi wirtualnymi trunkami..... ledwo stoję na nogach :-) 

Ty Konwalio uważaj ,żebyś będąc w stanie lekko wskazującym, jakiegoś żabiego księcia nie rozdeptała
20 maja 2019 15:53 / 2 osobom podoba się ten post
Gusia29

Ty Konwalio uważaj ,żebyś będąc w stanie lekko wskazującym, jakiegoś żabiego księcia nie rozdeptała:-)

W takim stanie będąc buziaka bym żabce dała 
20 maja 2019 15:54 / 1 osobie podoba się ten post
Gusia29

A u mnie mokro i zimno :placze1:
Ale czego się nie robi dla miłego towarzystwa :piwosze2:

Matko ta też tu pije
20 maja 2019 15:56 / 1 osobie podoba się ten post
Dusia1978

U mnie dzisiaj tutaj straszny upał że chętnie się skusze na zimne piwko cytrynowe lub jabłkowe. :piwosze2:

No nie to już przesada z tym chlaniem 
20 maja 2019 15:58 / 2 osobom podoba się ten post
Gusia29

No to nie gniewaj się, ale dla mnie dziecko :-)
Moja maleńka córeczka 11 maja skończyła 34 lata i sama niedługo zostanie po raz pierwszy mamą. 
Dlatego podziwiam Was tutaj, wszystkie młodziutkie dziewczyny.
Tylko większa złość bierze, że zamiast być razem ze swoimi partnerami czy innymi bliskimi Wam ludźmi, musicie tutaj wykonywać  tę ciężką, często niewdzięczną pracę, żeby mieć w Polsce trochę lepiej i normalnie żyć. 
Trzymam kciuki, oby te ostatnie dni tego "turnusu "upłynęły Ci w miarę spokojnie 
A to dziecko, było z sympatią piwiedziane :-)
 

Wiem wiem nie obrażam się  
Dziadek dokazuje jak zwykle .. więc nic nowego mnie raczej nie czeka 
20 maja 2019 15:59 / 2 osobom podoba się ten post
Konwalia08

Dusia ale się nawaliłam tymi Twoimi wirtualnymi trunkami..... ledwo stoję na nogach :-) 

No to jeszcze raz Konwalijko " jeszcze po kropelce, jeszcze po kropelce aż nie będzie nic w butelce. Pijmy aż do rana i śpiewajmy dana , dana,...."