Literatura piękna i mniej piękna

27 marca 2018 16:30 / 1 osobie podoba się ten post
Mleczko

A kto Lema nie lubi ? ten ma pod górke  :-)

Nie , no chyba nie  ale SF w jego ksiązkach jest naprawdę dobre i napisane z humorem.
27 marca 2018 17:41 / 1 osobie podoba się ten post
alesia

Do Brett'a jeszcze nie dotarłam. Wygooglowałam, i tytuł z okładką mi się podoba, będę go miała na uwadze. Lubię książki oderwane od szarej rzeczywistości.

Też lubię, bo to od rzeczywistości można się oderwać i czyta się jak bajki :)
28 marca 2018 13:36 / 1 osobie podoba się ten post
wichurra2

Też lubię, bo to od rzeczywistości można się oderwać i czyta się jak bajki :)

W telewizji ciemno, strzelaniny, polityka.. Takie książki są dla mnie odmianą, i odskocznią.
28 marca 2018 13:40 / 1 osobie podoba się ten post
Mleczko

A kto Lema nie lubi ? ten ma pod górke  :-)

Mam pod górkę.
28 marca 2018 15:39
alesia

Mam pod górkę. :smiech3:

Przeczytaj Lema 
29 marca 2018 14:40 / 1 osobie podoba się ten post
Mleczko

Przeczytaj Lema :-)

Kiedyś spróbuję.
02 października 2018 12:17
Cyztałam recenzję o tej książce i się zastanawiam czy kupić. Jak skończyć to napisz jak Ci się podobała :) 
09 września 2019 13:58 / 1 osobie podoba się ten post
Dawno nikt nie pisał, co fajnego czytał i może polecić?
Wczoraj skończyłam czytać- Pacjentka ,autor Alex Michaelides .
Kupiłam na lotnisku, bo była w promocji 
Jeśli ktoś lubi thrillery, takie kryminalno-psychologiczne, to polecam. Dobrze się czyta i wciąga, chociaż może nie aż tak,żeby całą noc nie można się było oderwać 
10 września 2019 12:58 / 2 osobom podoba się ten post
Gusia29

Dawno nikt nie pisał, co fajnego czytał i może polecić?
Wczoraj skończyłam czytać- Pacjentka ,autor Alex Michaelides .
Kupiłam na lotnisku, bo była w promocji :-)
Jeśli ktoś lubi thrillery, takie kryminalno-psychologiczne, to polecam. Dobrze się czyta i wciąga, chociaż może nie aż tak,żeby całą noc nie można się było oderwać 

Może i ja kupię tę ksiązkę :) 
10 września 2021 23:10 / 1 osobie podoba się ten post
Odnalazłam topik w którym możemy polecać sobie przeczytane książki. 
Właśnie skończyłam czytać-
"Frida Kahlo i kolory zycia ", z cyklu Wyjątkowe kobiety 
Nawet jeśli ktoś nie lubi czytać  biografii ,to może po tę książkę sięgnąć. To powieść o Fridzie, taka jakby..fabularyzowana, chyba można tak powiedzieć?
Opowieść o niezwykłej kobiecie. Przeżyła ciężki wypadek i chociaż lekarze nie dawali jej szans, to przeżyła.
Odeszła młodo bo mając zaledwie 47 lat,ale wykorzystała każdą chwilę swojego życia, potrafiła czerpać z niego garściami ,bo jak sama mówiła "Życie jest zbyt piękne, zbyt kolorowe, by je po prostu znosić. Chcę się nimi rozkoszować, cieszyć się radością i miłością ".
- Caroline Bernard 
 "Frida Kahlo i kolory życia "
 Ja kupiłam w Empiku 

11 września 2021 09:34 / 1 osobie podoba się ten post
Dla miłośników kryminałów czy thrillerów psychologicznych, polecam "Terapeutkę " B.A. Paris. 
Tak samo wciągająca, jak pierwsza z jej książek, którą przeczytałam- Za zamkniętymi drzwiami .
14 września 2021 15:57 / 1 osobie podoba się ten post
Gusia29

Dla miłośników kryminałów czy thrillerów psychologicznych, polecam "Terapeutkę " B.A. Paris. 
Tak samo wciągająca, jak pierwsza z jej książek, którą przeczytałam- Za zamkniętymi drzwiami .

Czytałam, ja z kryminałów to polecam książki Adriana Bednarka, on to dopiero pisze, że włos się na rękach jerzy. Ostatnia jego książka pt. Dziedzictwo Zbrodni dla mnie mistrzowska. 
Ta witryna wykorzystuje pliki cookies. Wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Zapoznaj się z polityką prywatności.