Literatura piękna i mniej piękna

27 marca 2018 16:30 / 1 osobie podoba się ten post
Mleczko

A kto Lema nie lubi ? ten ma pod górke  :-)

Nie , no chyba nie  ale SF w jego ksiązkach jest naprawdę dobre i napisane z humorem.
27 marca 2018 17:41 / 1 osobie podoba się ten post
alesia

Do Brett'a jeszcze nie dotarłam. Wygooglowałam, i tytuł z okładką mi się podoba, będę go miała na uwadze. Lubię książki oderwane od szarej rzeczywistości.

Też lubię, bo to od rzeczywistości można się oderwać i czyta się jak bajki :)
28 marca 2018 13:36 / 1 osobie podoba się ten post
wichurra2

Też lubię, bo to od rzeczywistości można się oderwać i czyta się jak bajki :)

W telewizji ciemno, strzelaniny, polityka.. Takie książki są dla mnie odmianą, i odskocznią.
28 marca 2018 13:40 / 1 osobie podoba się ten post
Mleczko

A kto Lema nie lubi ? ten ma pod górke  :-)

Mam pod górkę.
28 marca 2018 15:39
alesia

Mam pod górkę. :smiech3:

Przeczytaj Lema 
29 marca 2018 14:40 / 1 osobie podoba się ten post
Mleczko

Przeczytaj Lema :-)

Kiedyś spróbuję.
02 października 2018 12:17
Cyztałam recenzję o tej książce i się zastanawiam czy kupić. Jak skończyć to napisz jak Ci się podobała :) 
09 września 2019 13:58 / 1 osobie podoba się ten post
Dawno nikt nie pisał, co fajnego czytał i może polecić?
Wczoraj skończyłam czytać- Pacjentka ,autor Alex Michaelides .
Kupiłam na lotnisku, bo była w promocji 
Jeśli ktoś lubi thrillery, takie kryminalno-psychologiczne, to polecam. Dobrze się czyta i wciąga, chociaż może nie aż tak,żeby całą noc nie można się było oderwać 
10 września 2019 12:58 / 2 osobom podoba się ten post
Gusia29

Dawno nikt nie pisał, co fajnego czytał i może polecić?
Wczoraj skończyłam czytać- Pacjentka ,autor Alex Michaelides .
Kupiłam na lotnisku, bo była w promocji :-)
Jeśli ktoś lubi thrillery, takie kryminalno-psychologiczne, to polecam. Dobrze się czyta i wciąga, chociaż może nie aż tak,żeby całą noc nie można się było oderwać 

Może i ja kupię tę ksiązkę :) 
10 września 2021 23:10 / 2 osobom podoba się ten post
Odnalazłam topik w którym możemy polecać sobie przeczytane książki. 
Właśnie skończyłam czytać-
"Frida Kahlo i kolory zycia ", z cyklu Wyjątkowe kobiety 
Nawet jeśli ktoś nie lubi czytać  biografii ,to może po tę książkę sięgnąć. To powieść o Fridzie, taka jakby..fabularyzowana, chyba można tak powiedzieć?
Opowieść o niezwykłej kobiecie. Przeżyła ciężki wypadek i chociaż lekarze nie dawali jej szans, to przeżyła.
Odeszła młodo bo mając zaledwie 47 lat,ale wykorzystała każdą chwilę swojego życia, potrafiła czerpać z niego garściami ,bo jak sama mówiła "Życie jest zbyt piękne, zbyt kolorowe, by je po prostu znosić. Chcę się nimi rozkoszować, cieszyć się radością i miłością ".
- Caroline Bernard 
 "Frida Kahlo i kolory życia "
 Ja kupiłam w Empiku 
 
11 września 2021 09:34 / 1 osobie podoba się ten post
Dla miłośników kryminałów czy thrillerów psychologicznych, polecam "Terapeutkę " B.A. Paris. 
Tak samo wciągająca, jak pierwsza z jej książek, którą przeczytałam- Za zamkniętymi drzwiami .
14 września 2021 15:57 / 1 osobie podoba się ten post
Gusia29

Dla miłośników kryminałów czy thrillerów psychologicznych, polecam "Terapeutkę " B.A. Paris. 
Tak samo wciągająca, jak pierwsza z jej książek, którą przeczytałam- Za zamkniętymi drzwiami .

 
Czytałam, ja z kryminałów to polecam książki Adriana Bednarka, on to dopiero pisze, że włos się na rękach jerzy. Ostatnia jego książka pt. Dziedzictwo Zbrodni dla mnie mistrzowska. 
06 listopada 2021 13:05 / 1 osobie podoba się ten post
wichurra2

To ta Bernadetta, co się zamknęła z siostrami w klasztorze i nie chciała policji tam wpuścić? Taka głośna akcja kilka lat temu była. 

Spać po tej książce nie mogłam, przerażające ile jedna osoba wyrządziła zła innym.