Muzyka, która dodaje Ci sił 7

21 lutego 2020 16:30 / 3 osobom podoba się ten post
Gusia29

U jednej z podopiecznych to się tyle dojcze szlagów nasluchałam ,ze az mi się podobać zaczęły :smiech3:

Niemcy to bardzo muzykalny naród 
21 lutego 2020 16:41 / 3 osobom podoba się ten post
Kika67

Niemcy to bardzo muzykalny naród :-)

Potrafią  sie bawic razem .Mlodzi i starzy . 
25 lutego 2020 11:56 / 3 osobom podoba się ten post
25 lutego 2020 14:36 / 2 osobom podoba się ten post
...as long as I remember who's wearing the trousers...
albo...? Dopóki rozbieżność interesów nas nie rozłączy...bywa ..
 
25 lutego 2020 15:28 / 3 osobom podoba się ten post
Niczego nie załączę, bo nie umiem i uczyć mi się nie chce, a właściwie nauczyciela nie mam pod ręką. Bo mnie to trzeba, jeśli o technikę chodzi, tak jak to chłop krowie na miedzy tłumaczyć, a nie tam-skopiuj, zmniejsz, wklej. 
Napiszę tylko, że jestem wielką fanką Michała Szpaka. Tak, dobrze przeczytaliście 
Od początku jego kariery, i mówię o tym, nie obawiając się, że posądzi mnie ktoś o zły gust muzyczny. Przecież słucham nie tylko jego. A Michała uwielbiam. Uważam, że to jeden z najzdolniejszych wykonawców na polskiej scenie, który w dodatku potrafi zaśpiewać na żywo w każdych warunkach. Wczoraj wieczorem puściłam sobie playlistę z jego utworami. Szeroki przekrój repertuarowy, piękny głos i to,co lubię w nim najbardziej-ogromna wrażliwość  .
A po za tym, inteligentny, młody facet, aż przyjemnie jest słuchać wywiadów z nim. Chyba jedyny, który, przynajmniej ja nigdy nie słyszałam, wypowiadałby się źle o innych muzykach. 
No to teraz możecie mnie krytykować 
25 lutego 2020 16:41 / 1 osobie podoba się ten post
Gusia29

Niczego nie załączę, bo nie umiem i uczyć mi się nie chce, a właściwie nauczyciela nie mam pod ręką. Bo mnie to trzeba, jeśli o technikę chodzi, tak jak to chłop krowie na miedzy tłumaczyć, a nie tam-skopiuj, zmniejsz, wklej. 
Napiszę tylko, że jestem wielką fanką Michała Szpaka. Tak, dobrze przeczytaliście :-)
Od początku jego kariery, i mówię o tym, nie obawiając się, że posądzi mnie ktoś o zły gust muzyczny. Przecież słucham nie tylko jego. A Michała uwielbiam. Uważam, że to jeden z najzdolniejszych wykonawców na polskiej scenie, który w dodatku potrafi zaśpiewać na żywo w każdych warunkach. Wczoraj wieczorem puściłam sobie playlistę z jego utworami. Szeroki przekrój repertuarowy, piękny głos i to,co lubię w nim najbardziej-ogromna wrażliwość  .
A po za tym, inteligentny, młody facet, aż przyjemnie jest słuchać wywiadów z nim. Chyba jedyny, który, przynajmniej ja nigdy nie słyszałam, wypowiadałby się źle o innych muzykach. 
No to teraz możecie mnie krytykować :smiech3:

Ja też go lubię słuchać 
25 lutego 2020 16:47 / 3 osobom podoba się ten post
Gusia29

Niczego nie załączę, bo nie umiem i uczyć mi się nie chce, a właściwie nauczyciela nie mam pod ręką. Bo mnie to trzeba, jeśli o technikę chodzi, tak jak to chłop krowie na miedzy tłumaczyć, a nie tam-skopiuj, zmniejsz, wklej. 
Napiszę tylko, że jestem wielką fanką Michała Szpaka. Tak, dobrze przeczytaliście :-)
Od początku jego kariery, i mówię o tym, nie obawiając się, że posądzi mnie ktoś o zły gust muzyczny. Przecież słucham nie tylko jego. A Michała uwielbiam. Uważam, że to jeden z najzdolniejszych wykonawców na polskiej scenie, który w dodatku potrafi zaśpiewać na żywo w każdych warunkach. Wczoraj wieczorem puściłam sobie playlistę z jego utworami. Szeroki przekrój repertuarowy, piękny głos i to,co lubię w nim najbardziej-ogromna wrażliwość  .
A po za tym, inteligentny, młody facet, aż przyjemnie jest słuchać wywiadów z nim. Chyba jedyny, który, przynajmniej ja nigdy nie słyszałam, wypowiadałby się źle o innych muzykach. 
No to teraz możecie mnie krytykować :smiech3:

 wkleiłaś ? i bardzo dobrze 
25 lutego 2020 16:50 / 3 osobom podoba się ten post
Mleczko

 wkleiłaś ? i bardzo dobrze :-)

O,udało mi się 
Dziękuję 
25 lutego 2020 16:54 / 3 osobom podoba się ten post
Gusia29

O,udało mi się :bravo:
Dziękuję :serce:

25 lutego 2020 22:38 / 2 osobom podoba się ten post
Gusia29

Niczego nie załączę, bo nie umiem i uczyć mi się nie chce, a właściwie nauczyciela nie mam pod ręką. Bo mnie to trzeba, jeśli o technikę chodzi, tak jak to chłop krowie na miedzy tłumaczyć, a nie tam-skopiuj, zmniejsz, wklej. 
Napiszę tylko, że jestem wielką fanką Michała Szpaka. Tak, dobrze przeczytaliście :-)
Od początku jego kariery, i mówię o tym, nie obawiając się, że posądzi mnie ktoś o zły gust muzyczny. Przecież słucham nie tylko jego. A Michała uwielbiam. Uważam, że to jeden z najzdolniejszych wykonawców na polskiej scenie, który w dodatku potrafi zaśpiewać na żywo w każdych warunkach. Wczoraj wieczorem puściłam sobie playlistę z jego utworami. Szeroki przekrój repertuarowy, piękny głos i to,co lubię w nim najbardziej-ogromna wrażliwość  .
A po za tym, inteligentny, młody facet, aż przyjemnie jest słuchać wywiadów z nim. Chyba jedyny, który, przynajmniej ja nigdy nie słyszałam, wypowiadałby się źle o innych muzykach. 
No to teraz możecie mnie krytykować :smiech3:

Bardzo go lubię pamiętam jego początki Kuba Wojewódzki był w szoku jak Michał zaśpiewał  utworów Niemena .To było mistrzostwo świata jest bardzo zdolny ,wiele ludzi się z niego wyśmiewalo z jego wizerunku a ja uważam, że taki styl właśnie do niego pasuje.Jest uroczy jest sobą.
26 lutego 2020 00:14 / 1 osobie podoba się ten post
Mleczko

Mogę słuchać na okrągło 
26 lutego 2020 08:08 / 1 osobie podoba się ten post
Ktos napisał..Niemcy to muzykalny naród..czy ja wiem ...owszem  malodyjne  sa utwory ,bo j.jest twardy itd.  ale muzyka śpiew przewija sie wszedzie i dobrze  ,bo łagodzi obyczaje.
26 lutego 2020 08:12 / 1 osobie podoba się ten post
Gusia29

Mogę słuchać na okrągło :-)

Podobnie  ,muzyka i to dobra jest odskocznia od rzeczywistosci. Tak gra moja podopieczna..98 lat.
26 lutego 2020 08:15
Adamos65

Podobnie  ,muzyka i to dobra jest odskocznia od rzeczywistosci. Tak gra moja podopieczna..98 lat.

Nie można odsłuchać 
26 lutego 2020 21:24 / 1 osobie podoba się ten post
U mnie też nie działa :/