Muzyka, która dodaje Ci sił 7

07 grudnia 2019 16:54 / 2 osobom podoba się ten post
Napiszę tak to nie mój gust muzyczny ale muzyczka fajna,relaksacyjna ,miła dla ucha,rozkręcić potrafi  Oj jak bym się chętnie tam przeniosła ,poza tym ten czerwony Mustang bardzo mi wpadł w oko ,bardziej niż Eros R.
07 grudnia 2019 21:28 / 2 osobom podoba się ten post
Nieodżałowana Kora.
Jeden z moich ulubionych jej utworów...
07 grudnia 2019 22:06 / 2 osobom podoba się ten post
tina 100%

Nieodżałowana Kora.
Jeden z moich ulubionych jej utworów...

Lady Pank był moim nr.1 Potem Lombard  no i TSA oj słuchałam ,słuchałam....
07 grudnia 2019 22:07 / 2 osobom podoba się ten post
07 grudnia 2019 22:13 / 3 osobom podoba się ten post
Tego nie można nie znać
07 grudnia 2019 22:18 / 2 osobom podoba się ten post
Konwalia08

Tego nie można nie znać:-)

Masz rację, nie można 
Powinna być kara za nieznajomość 
07 grudnia 2019 22:29 / 2 osobom podoba się ten post
Nie dodam żadnego clipu, ale powiem o muzyce, która właśnie dodała mi sił.
Skończyłam oglądać pierwszy odcinek Voice Senior. Dla mnie bomba! Ale to pewnie dlatego, że ja seniorka 
A może i nie. Wszyscy, ale to bez wyjątku wszyscy uczestnicy przepięknie śpiewali. I nie tylko o głos chodzi. Autentyczność, szczerość, śpiewanie z pasją, dla której  dopiero teraz mają czas ,świetny dobór repertuaru.
Wzruszona byłam przy każdej piosence. 
Warto odnaleźć na Youtube, chociaż zabraknie historii, jaka z każdym wykonaniem się wiązała. 
07 grudnia 2019 22:36 / 3 osobom podoba się ten post
Konwalia08

Lady Pank był moim nr.1 :-)Potem Lombard  no i TSA:yeah: oj słuchałam ,słuchałam....

Słucham do tej pory- nikt nie zabroni pani w dojrzałym wieku A mamy u nas w Polsce wielu świetnych wykonawców. Zresztą słucham wielu rodzajów muzyki- od dobrego popu ( zdarza mi się nie powiem), przez rock, metal, grunge,muzykę elektroniczną ....po muzykę klasyczną.
Jedna z moich ulubienych z Lombardu.

 
12 grudnia 2019 23:02 / 2 osobom podoba się ten post
12 grudnia 2019 23:10 / 2 osobom podoba się ten post
tina 100%

Ale mi dobrze, leżę sobie w niebieskiej mycce, pasuje do niebieskiego, ciepłego, miękkiego mantla, w puchatych, białych skarpetach, popijam jeszcze gorącą herbatę z cytryną i imbirem, a tu Tina jeszcze taką muzę zapodaje. Nawet zasmarkanie mi już nie przeszkadza 
13 grudnia 2019 09:31 / 3 osobom podoba się ten post
Gusia29

Ale mi dobrze, leżę sobie w niebieskiej mycce, pasuje do niebieskiego, ciepłego, miękkiego mantla, w puchatych, białych skarpetach, popijam jeszcze gorącą herbatę z cytryną i imbirem, a tu Tina jeszcze taką muzę zapodaje. Nawet zasmarkanie mi już nie przeszkadza :-)

Lubię Pink Floydów. Nie śpiewają wprawdzie o ptaszkach i motylkach- raczej o tych gorszych stronach ludzkiej natury, ale i takie coś jest obok nas, czy w nas i nie da się na to oczu zamknąć...
No i muzyka- świetna.
19 grudnia 2019 09:27 / 1 osobie podoba się ten post
Rozpiera mnie dziś 
21 grudnia 2019 16:15 / 1 osobie podoba się ten post
21 grudnia 2019 16:33 / 1 osobie podoba się ten post
21 grudnia 2019 23:19