Jak minął dzień 6

30 listopada 2019 20:30 / 2 osobom podoba się ten post
Konwalia08

Ja jak nie mam to se domalowywuje flamastrem szybki schnącym :yahoo:się nie zsuwa:hihi:

W domu jestem to chociaż bez bielizny mogę sobie pochodzic tyle mam z tej wolności bo w pracy by to nie przeszlo 
30 listopada 2019 20:32
Konwalia08

Szybkoschnącym :-)

Jak to  później usunąć? :nerwowa1
30 listopada 2019 20:34 / 2 osobom podoba się ten post
Kika67

Jakby przez ognisko skakał to by odpalić sobie mógł. Nie wiem czy by na trzeźwo się odważył :smiech3:

Opalic miało być. 
30 listopada 2019 20:35 / 2 osobom podoba się ten post
Kika67

W domu jestem to chociaż bez bielizny mogę sobie pochodzic tyle mam z tej wolności bo w pracy by to nie przeszlo :-)

No tak i na proszku można zaoszczędzić 
30 listopada 2019 20:37 / 1 osobie podoba się ten post
Konwalia08

No tak i na proszku można zaoszczędzić :yahoo:

To chyba muszę robić odwrotnie bo nasi podopieczni  są bardziej oszczędni
30 listopada 2019 20:38 / 3 osobom podoba się ten post
Kika67

Opalic miało być. 

Zachodzę w głowę co ten nasz Luke mógłby właśnie odpalić nad ogniskiem może rakietę i nas baby w kosmos wysłać za te głupoty co tu wypisujemyDobrze że sprostowalaś
30 listopada 2019 20:40 / 4 osobom podoba się ten post
Ok mykam babkę do łoża transportować 
30 listopada 2019 20:40 / 2 osobom podoba się ten post
Konwalia08

Zachodzę w głowę co ten nasz Luke mógłby właśnie odpalić nad ogniskiem :smiech3:może rakietę i nas baby w kosmos wysłać za te głupoty co tu wypisujemy:smiech3:Dobrze że sprostowalaś:hihi:

To o Luke chodziło? bo ja cały czas myślałam, że o Andrzeja 
30 listopada 2019 21:49 / 5 osobom podoba się ten post
Kochani,muszę Wam powiedzieć, że bardzo, co tam bardzo, ogromnie się cieszę, że zostałam w domu.
Mogę oglądać finał Voice of Poland, gdzie finaliści na ten finał NAPRAWDĘ zasłużyli. Niesamowite głosy, uwierzcie mi, Ci,którzy nie oglądacie. Wiem, że zaraz usłyszę, że to mało ambitne, dla plebsu czy nudzących się emerytek. Nic podobnego ,wlasnie gośćmi są moi ukochani Marek Piekarczyk, Urszula Dudziak, Alicja Majewska i mniej kochany ,jako wokalista, Piasek. Ale jak Oni ,przez duże  "O" ,razem brzmią!!!
Nie ma jeszcze 22 ,więc telewizornia na full  warto bylo w ten wieczór w domu zostać. 
30 listopada 2019 22:03 / 2 osobom podoba się ten post
Gusia29

Kochani,muszę Wam powiedzieć, że bardzo, co tam bardzo, ogromnie się cieszę, że zostałam w domu.
Mogę oglądać finał Voice of Poland, gdzie finaliści na ten finał NAPRAWDĘ zasłużyli. Niesamowite głosy, uwierzcie mi, Ci,którzy nie oglądacie. Wiem, że zaraz usłyszę, że to mało ambitne, dla plebsu czy nudzących się emerytek. Nic podobnego ,wlasnie gośćmi są moi ukochani Marek Piekarczyk, Urszula Dudziak, Alicja Majewska i mniej kochany ,jako wokalista, Piasek. Ale jak Oni ,przez duże  "O" ,razem brzmią!!!
Nie ma jeszcze 22 ,więc telewizornia na full :-) warto bylo w ten wieczór w domu zostać. 

Ten program myślę, że jest na prawdę dobry oj są głosy są, ludzie bardzo utalentowani, często go oglądam  
30 listopada 2019 22:13 / 2 osobom podoba się ten post
Konwalia08

Ten program myślę, że jest na prawdę dobry:tak: oj są głosy są, ludzie bardzo utalentowani, często go oglądam  :super:

Wejdź sobie na Youtube, pewnie już są dzisiejsze występy. Naprawdę niesamowite talenty, głosy i wybór utworów na dzisiaj. Wow!
 
30 listopada 2019 22:15 / 2 osobom podoba się ten post
Gusia29

Wejdź sobie na Youtube, pewnie już są dzisiejsze występy. Naprawdę niesamowite talenty, głosy i wybór utworów na dzisiaj. Wow!
 

Jestem padnięta dziś Gusiku już mnię obejmuje Morfeusz Dobranoc jutro zobaczę
30 listopada 2019 22:17 / 2 osobom podoba się ten post
Konwalia08

Jestem padnięta dziś Gusiku już mnię obejmuje Morfeusz :-)Dobranoc jutro zobaczę:aniolki:

Pozwól  się więc jemu do snu utulić 
Dobrej nocki 
30 listopada 2019 22:18 / 2 osobom podoba się ten post
Gusia29

Pozwól  się więc jemu do snu utulić 
Dobrej nocki :gwiazdki_niebo:

Żeby tylko nie chrapał bo tkliwe uszka mam 
30 listopada 2019 22:20 / 2 osobom podoba się ten post
Konwalia08

Żeby tylko nie chrapał bo tkliwe uszka mam :-)

Weź przestań, jeszcze nie słyszałam o chrapiącym Morfeuszu