Jak minął dzień 6

30 listopada 2019 22:22 / 2 osobom podoba się ten post
Gusia29

Weź przestań, jeszcze nie słyszałam o chrapiącym Morfeuszu :smiech3:

Nie? ale wszystkie chopy chrapiątak we wsi godajom
30 listopada 2019 22:31 / 2 osobom podoba się ten post
Konwalia08

Nie? :smiech3:ale wszystkie chopy chrapią:hihi:tak we wsi godajom:hihi:

Ale Ty z miasta, to i Morfeusz miastowy 
30 listopada 2019 22:45 / 3 osobom podoba się ten post
Gusia29

Kochani,muszę Wam powiedzieć, że bardzo, co tam bardzo, ogromnie się cieszę, że zostałam w domu.
Mogę oglądać finał Voice of Poland, gdzie finaliści na ten finał NAPRAWDĘ zasłużyli. Niesamowite głosy, uwierzcie mi, Ci,którzy nie oglądacie. Wiem, że zaraz usłyszę, że to mało ambitne, dla plebsu czy nudzących się emerytek. Nic podobnego ,wlasnie gośćmi są moi ukochani Marek Piekarczyk, Urszula Dudziak, Alicja Majewska i mniej kochany ,jako wokalista, Piasek. Ale jak Oni ,przez duże  "O" ,razem brzmią!!!
Nie ma jeszcze 22 ,więc telewizornia na full :-) warto bylo w ten wieczór w domu zostać. 

Ja po pracy i też oglądam w niemieckiej telewizji to, co bardzo lubię, też niektórzy mogą na to się skrzywić, ale mnie to się podoba. Jest to Adventsfest der 100.000 Lichter na 1. Lubię te ichniejsze Schlager, a szczególnie programy moderowane z Florianem Silbereisen.
30 listopada 2019 23:21 / 2 osobom podoba się ten post
Zofija

Ja po pracy i też oglądam w niemieckiej telewizji to, co bardzo lubię, też niektórzy mogą na to się skrzywić, ale mnie to się podoba. Jest to Adventsfest der 100.000 Lichter na 1. Lubię te ichniejsze Schlager, a szczególnie programy moderowane z Florianem Silbereisen.

A wiesz, że jeśli akurat w tym czasie byłam w DE,to też ten koncert oglądałam? Ostatnio w ubiegłym roku 
Wszystkie "moje" babcie  chyba nie darowałyby sobie,jakby go przegapiły. Więc siedziałyśmy tak sobie we dwie przed telewizorem, podjadałyśmy jakieś ciasteczka, popijając herbatkę albo winko,w zależności od preferencji babci 
I wiesz co, nie przeszkadzało mi ,że babcia idzie późno do łóżka. No ale w nocy mnie nie budziły i przed ósmą rano nie byłam im potrzebna .
30 listopada 2019 23:36 / 4 osobom podoba się ten post
Zofija

Ja po pracy i też oglądam w niemieckiej telewizji to, co bardzo lubię, też niektórzy mogą na to się skrzywić, ale mnie to się podoba. Jest to Adventsfest der 100.000 Lichter na 1. Lubię te ichniejsze Schlager, a szczególnie programy moderowane z Florianem Silbereisen.

Raz jeszcze Ciebie zacytuję, bo pewnie też inne programy niemieckie mogłybyśmy wspólnie oglądać 
Np koncert noworoczny z Andre Rieu, czy Helenę Fischer. 
Babcie moje uwielbiały  takie Show i wszystko było Klasse 
Oh, jak one lubią komentować wszystko, a jakie zorientowane kto z kim i co .
Muszę przyznać, że lubię od czasu do czasu tak  dłużej z tymi babciami posiedzieć. A jak się przeciągało do późna, to się umawiałyśmy, że następnego ranka dłużej śpimy 
01 grudnia 2019 13:41 / 3 osobom podoba się ten post
Gusia29

Raz jeszcze Ciebie zacytuję, bo pewnie też inne programy niemieckie mogłybyśmy wspólnie oglądać :-)
Np koncert noworoczny z Andre Rieu, czy Helenę Fischer. 
Babcie moje uwielbiały  takie Show i wszystko było Klasse :radosc1:
Oh, jak one lubią komentować wszystko, a jakie zorientowane kto z kim i co .
Muszę przyznać, że lubię od czasu do czasu tak  dłużej z tymi babciami posiedzieć. A jak się przeciągało do późna, to się umawiałyśmy, że następnego ranka dłużej śpimy :-)

Adre Rieu jest super, uwielbiam jego schow-koncerty. Kiedyś muszę się wybrać na jego koncert na żywo. Jeśli ktoś chce to podpowiem, że w przyszłym roku na swojej ścieżce turne odwiedzi też Polskę. Będzie to w czerwcu, w Krakowie, łodzi Gdańsku i chyba w Katowicach.
01 grudnia 2019 13:47 / 3 osobom podoba się ten post
Spokojnie , odwiedziłam kościół świętego Katarzyny , zapaliłam świeczkę , później wspólnie ta na wieńcu .teraz wybieram się na drzemkę . Zima się pojawiła trochę .
01 grudnia 2019 13:48 / 3 osobom podoba się ten post
Zofija

Adre Rieu jest super, uwielbiam jego schow-koncerty. Kiedyś muszę się wybrać na jego koncert na żywo. Jeśli ktoś chce to podpowiem, że w przyszłym roku na swojej ścieżce turne odwiedzi też Polskę. Będzie to w czerwcu, w Krakowie, łodzi Gdańsku i chyba w Katowicach.

Dziękuję za informację! Też mam ochotę wybrać się na jego show- tym dla mnie są jego koncerty. Bardzo lubię, i może się wybiorę....
01 grudnia 2019 15:40 / 2 osobom podoba się ten post
Konwalia08

Jemu?

No taka troskliwa to nie jestem. Sobie 
01 grudnia 2019 16:55 / 3 osobom podoba się ten post
Mycha

No taka troskliwa to nie jestem. Sobie :zaskoczenie1:

MYCHA ??? A czemu Ty masz takie duże oczy ?MYCHA. ??? A czemu Ty masz takie długie paznokcie ? MYCHA??? A czemu Ty regularnie nie dbasz o plecki ?
01 grudnia 2019 16:59 / 2 osobom podoba się ten post
Ludziejak Was tu rozruszać? Laliście wczoraj wosk przez dziurkę ?Jak tak to co Wam wyszło?
01 grudnia 2019 18:07 / 1 osobie podoba się ten post
Konwalia08

Ludzie:oklaski2:jak Was tu rozruszać? Laliście wczoraj wosk przez dziurkę ?Jak tak to co Wam wyszło?

Nie lałem, nie mają tu kluczy z dziółką
 
01 grudnia 2019 18:10 / 2 osobom podoba się ten post
też tak macie?
 
Od trzech godzin nic nie robię, żadnych obowiązków opiekuńczych. 
Dziadek je kolację, a potem... zapowiedział mi już... Dann gehe ich ins Bett 
01 grudnia 2019 18:12 / 2 osobom podoba się ten post
Dzień minął mi spokojnie, rodzinnie. 
Obiad przygotowałam dla 6 osób. Potem oglądałam film, Barborka".
Teraz odpoczywam. Kolacje każdy robi sobie sam 
Nie chce mi się jechać do pracy. 
 
01 grudnia 2019 18:31 / 2 osobom podoba się ten post
Luke

Nie lałem, nie mają tu kluczy z dziółką:-(
 
:smiech3:

A ja tu mam, komody ,szafy mają takie klucze ,piwnica też