Kod miejscowości i do kiedy jesteście 2

28 grudnia 2019 19:46 / 4 osobom podoba się ten post
Kika67

Ciekawa jestem jaka teraz firmę wybrałaś. 
Ja pracowalam też przez firmy gdzie miałam umowę tylko na czas zlecenia ale były to firmy zatrudniające na niemieckich warunkach więc nie miałam Ekuz tylko dyskietek do niemieckiej kasy chorych w której byłam ubezpieczona. Ja nawet jak mam podpisaną umowę z firmą na dłuższe czas to i tak nie czuje się z nią związana. Jak potrzebuję to firma idzie mi na rękę i bez problemu zgadza się na rozwiązanie tej umowy :-)

Teraz Bravecare. Lepiej niż wcześniejsza płacą, ale składki mają mniej niż symboliczne. Na niemieckich warunkach raz pracowałam, kiedy chciałam zakończyć rok podatkowy bez pracy w Polsce (wcześniej w niemieckim hotelu pracowałam). Co dalej- zobaczę po przyjeździe.
Przy takim systemie- umowa na czas zlecenia małe szanse na A1 i EKUZ... Muszę się dowiedzieć, po jakim czasie w systemie w ZUS widać, czy jestem zgłoszona do ubezpiezpiecznia i to sprawdzać.
 
28 grudnia 2019 19:50 / 2 osobom podoba się ten post
Werska

Teraz Bravecare. Lepiej niż wcześniejsza płacą, ale składki mają mniej niż symboliczne. Na niemieckich warunkach raz pracowałam, kiedy chciałam zakończyć rok podatkowy bez pracy w Polsce (wcześniej w niemieckim hotelu pracowałam). Co dalej- zobaczę po przyjeździe.
Przy takim systemie- umowa na czas zlecenia małe szanse na A1 i EKUZ... Muszę się dowiedzieć, po jakim czasie w systemie w ZUS widać, czy jestem zgłoszona do ubezpiezpiecznia i to sprawdzać.
 

Będziesz 50 km ode mnie , co prawda ja zjeżdżam do domu , w marcu tutaj wrócę , na luty będę szukać coś na chwilę .
28 grudnia 2019 19:55 / 3 osobom podoba się ten post
dorotee

Będziesz 50 km ode mnie , co prawda ja zjeżdżam do domu , w marcu tutaj wrócę , na luty będę szukać coś na chwilę .

Co do przyszłości, to się okaże- nie planuję za długo. Ale w razie czego- są autobusy, jak bez przesiadki, to można się spotkać- bo podobno w sobotę i niedzielę mam luz
28 grudnia 2019 20:01 / 2 osobom podoba się ten post
Werska

Teraz Bravecare. Lepiej niż wcześniejsza płacą, ale składki mają mniej niż symboliczne. Na niemieckich warunkach raz pracowałam, kiedy chciałam zakończyć rok podatkowy bez pracy w Polsce (wcześniej w niemieckim hotelu pracowałam). Co dalej- zobaczę po przyjeździe.
Przy takim systemie- umowa na czas zlecenia małe szanse na A1 i EKUZ... Muszę się dowiedzieć, po jakim czasie w systemie w ZUS widać, czy jestem zgłoszona do ubezpiezpiecznia i to sprawdzać.
 

Słyszałam o firmie. Koleżanka z nimi wyjeżdżała 
29 grudnia 2019 18:54 / 1 osobie podoba się ten post
Kobietki jest tu ktoś 38179 Schwülper?! 
02 stycznia 2020 17:09 / 3 osobom podoba się ten post
62-500 ,.-  15,01,2020 
02 stycznia 2020 18:21
Czy wy szalejecie w tej pracy czy mi sie e tylko wydaje..?...
02 stycznia 2020 18:34 / 2 osobom podoba się ten post
L-8084 Bertrange do 01.03.2019 może jest ktoś?
10 stycznia 2020 08:22 / 2 osobom podoba się ten post
Dusseldorf - 40589. okręg 9. czas pobytu od 17-01,  do 20-03.
 
14 stycznia 2020 11:17
Vörstetten 79279 od 19.01
15 stycznia 2020 23:25
ZAGINIONA!
Dnia 03 stycznia 2020 r. moja mama Katarzyna wyszła z domu w Ostrowcu Świętokrzyskim pomiędzy godziną 16.00 a 17.00 i do tej pory nie wróciła ani nie nawiązała kontaktu z rodziną. Mama pracowała jako opiekun osób starszych w Niemczech, nie miała stałego miejsca, do którego jeździła. Bardzo Was proszę o jakiekolwiek wiadomości i wskazówki dotyczące miejsca jej pobytu, czy ktoś gdzieś ją może widział od 3 stycznia 2020? Wstawiam informację na ten portal, ponieważ już nie mam pomysłu co się stało, może wyjechała do Niemiec nikogo nie informując? Mama nosi okulary korekcyjne. Bardzo proszę o pomoc!
15 stycznia 2020 23:26 / 1 osobie podoba się ten post
ZAGINIONA!
Dnia 03 stycznia 2020 r. moja mama Katarzyna wyszła z domu w Ostrowcu Świętokrzyskim pomiędzy godziną 16.00 a 17.00 i do tej pory nie wróciła ani nie nawiązała kontaktu z rodziną. Mama pracowała jako opiekun osób starszych w Niemczech, nie miała stałego miejsca, do którego jeździła. Bardzo Was proszę o jakiekolwiek wiadomości i wskazówki dotyczące miejsca jej pobytu, czy ktoś gdzieś ją może widział od 3 stycznia 2020? Wstawiam informację na ten portal, ponieważ już nie mam pomysłu co się stało, może wyjechała do Niemiec nikogo nie informując? Mama nosi okulary korekcyjne. Bardzo proszę o pomoc!
16 stycznia 2020 20:14 / 2 osobom podoba się ten post
Siegen 57078
23 stycznia 2020 22:34 / 1 osobie podoba się ten post
Od 20 stycznia pod kodem 38458, jest może ktoś w pobliżu?
04 lutego 2020 16:26 / 1 osobie podoba się ten post
nincia

Od 20 stycznia pod kodem 38458, jest może ktoś w pobliżu?:-(

Pociagiem to 1.5 godziny....troche daleko