Co dzisiaj gotujesz na obiad? 15

23 grudnia 2019 19:27 / 3 osobom podoba się ten post
Luke

Myślisz? O qurczaki :smiech3:
A z tym galertem, to :mniam:.
Już wiem, co zrobię po powrocie, galert:-)

A ja nie, za to mamę poproszę robi świetny. Mucha nie siada o widzisz zadzwonię dziś do niej i już wspomnę z wyprzedzeniemMam dziś dość czy już wspominałam że jestem padnięta?Kapucha,zupkę,śledziki w oleju no i makówki- z tym dziś walczyłam jutro tylko ciasto jedne 
25 grudnia 2019 13:08 / 3 osobom podoba się ten post
Uff.. Gdzie to pomieścić
Po wczorajszej kolacji i sytym śniadanku, w porze obiadu nie czuję większego głodu... Więc dziś reszta grzybowej, jedno dzwonko karpia z kiszoną i bez ziemniaków. Jutro skromnie też..  chińska zupka, nie z torebki, a także sajgonki. To wszystko. 
25 grudnia 2019 15:23 / 2 osobom podoba się ten post
Luke

Uff.. Gdzie to pomieścić:mniam::smiech3:
Po wczorajszej kolacji i sytym śniadanku, w porze obiadu nie czuję większego głodu... Więc dziś reszta grzybowej, jedno dzwonko karpia z kiszoną i bez ziemniaków. Jutro skromnie też..  chińska zupka, nie z torebki, a także sajgonki. To wszystko. 

Tyle stania przy kuchni.  Wczoraj spakowałam córce jedzenia do domu, wnuki objedzone pierogami, prezenty przetestowane. Dzisiaj siedzę sama a jutro jadę do córki i tak święta zlecą. Jeszcze Sylwester i będzie trzeba pakować torby. 
25 grudnia 2019 15:27 / 3 osobom podoba się ten post
Konwalia08

Dobra makówki gotowe i śledziki też :-)

Dawno nie widziałam tak wykwintnej makówki, moi jedzą mak jedynie w makowcu.
25 grudnia 2019 15:51 / 3 osobom podoba się ten post
Magdalenka

Dawno nie widziałam tak wykwintnej makówki, moi jedzą mak jedynie w makowcu.

dzieki
25 grudnia 2019 16:23 / 5 osobom podoba się ten post
Dzisiaj był przewidziany barszcz czerwony z krokietami i reszta grzybowe od wczoraj ale wszyscy jedzą smażone i wędzone ryby, sałatke i pierogi. Może wieczorem zjedzą coś obiadowego 
25 grudnia 2019 17:33 / 3 osobom podoba się ten post
Kika67

Dzisiaj był przewidziany barszcz czerwony z krokietami i reszta grzybowe od wczoraj ale wszyscy jedzą smażone i wędzone ryby, sałatke i pierogi. Może wieczorem zjedzą coś obiadowego :-)

Jadłam pierogi jeszcze przed świętami,stojąc przy kuchni smakowałam wszystkiego. Siadając do stołu nie miałam miejsca na nic. Nic mięsnego nie robiłam, jutro pewnie córka zrobi kurczaka bo dzieci lubią to się dopcham. Za dużo jedzenia jak na  3 dni.
25 grudnia 2019 18:00 / 4 osobom podoba się ten post
Magdalenka

Jadłam pierogi jeszcze przed świętami,stojąc przy kuchni smakowałam wszystkiego. Siadając do stołu nie miałam miejsca na nic.:-) Nic mięsnego nie robiłam, jutro pewnie córka zrobi kurczaka bo dzieci lubią to się dopcham. Za dużo jedzenia jak na  3 dni.:-)

Bardzo dziwne, że jak jest mnóstwo jedzenia to się jeść nie chce a jak nie ma to by się zjadło szczególnie że takich potraw nie robi się na codzień 
26 grudnia 2019 13:19 / 2 osobom podoba się ten post
3dzien jestem w gosciach nic nie gotuje ino od rana, piekna,, pachnaca wystrojona z pdp i sie po gosciach wozimy 
Pasuje mi  ha!   
26 grudnia 2019 13:23 / 3 osobom podoba się ten post
Clio

3dzien jestem w gosciach nic nie gotuje:piekna: ino od rana, piekna,, pachnaca wystrojona z pdp i sie po gosciach wozimy:ferrari: 
Pasuje mi :bravo: ha! :calus w reke::przytula::glodny: :wystawia jezyk1: 

Tylko z tym wystrojeniem nie przesadzaj bo będziesz konkurencję choince robić 
 
26 grudnia 2019 13:26 / 4 osobom podoba się ten post
Kika67

Tylko z tym wystrojeniem nie przesadzaj bo będziesz konkurencję choince robić :-)
 

Trudno w moim blasku choinki gasną  Entschuldigung 
26 grudnia 2019 13:27 / 2 osobom podoba się ten post
Dzisiaj krokiety i barszcz zostały zjedzone z czego bardzo się cieszę 
Nie wiem co zrobię w piątek i sobotę ale na niedzielę mam w planie rolady i kluski śląskie 
26 grudnia 2019 13:29 / 2 osobom podoba się ten post
Clio

Trudno w moim blasku choinki gasną :gwizdanie::lol3: Entschuldigung 

Nie przepraszaj. Piękna kobieta potrafi wszystko przycmic swoim blaskiem 
26 grudnia 2019 13:36 / 2 osobom podoba się ten post
Kika67

Nie przepraszaj. Piękna kobieta potrafi wszystko przycmic swoim blaskiem :-)

A co mi tam niech sie cala wies i okolice dowiedzą skad najjsniejsza gwiazda przybywa na święta z Polski ha. 
26 grudnia 2019 13:45 / 2 osobom podoba się ten post
Kika67

Dzisiaj krokiety i barszcz zostały zjedzone z czego bardzo się cieszę 
Nie wiem co zrobię w piątek i sobotę ale na niedzielę mam w planie rolady i kluski śląskie :-)

Ostro tam dajesz w tej kuchni widze