Co dzisiaj gotujesz na obiad? 15

28 grudnia 2019 19:03 / 2 osobom podoba się ten post
Luke

Ale musi być z niej miszczyni kuchni, skoro dziadek tylko... bardzo smaczne:smiech3:
Co ma powiedzieć:-(
A chętnie bym zrobił świeże placki, tylko nie opłaca mi się bawić dla dwóch placków, które bym zjadł... :-)

Moja pdp uwielbia placki. Robie je w menu zaaawsze raz w tyg. dla nas dwie specjalnie tre. Mam. Zabawe 
28 grudnia 2019 19:09 / 2 osobom podoba się ten post
Luke

Ale musi być z niej miszczyni kuchni, skoro dziadek tylko... bardzo smaczne:smiech3:
Co ma powiedzieć:-(
A chętnie bym zrobił świeże placki, tylko nie opłaca mi się bawić dla dwóch placków, które bym zjadł... :-)

No właśnie bo co ma powiedzieć ...Już jedna nogą jesteś na wylocie więc spoko,, mistrzu jajeczny "
28 grudnia 2019 19:21 / 2 osobom podoba się ten post
Dusia1978

Flaki ugotowane . Muszą się przegryźć. Jutro najazd gości. :-)

Ja pierniczę to się impra szykuje a to się poleje, to polegną niektórzy a Sylwek we wtorek dopiero 
28 grudnia 2019 20:34 / 3 osobom podoba się ten post
Konwalia08

Ja pierniczę to się impra szykuje a to się poleje, to polegną niektórzy a Sylwek we wtorek dopiero :hihi:

W poniedziałek siefojdxie do siebie pazurki zrobi. A we wtorek na kolejną imprezkę. 
01 stycznia 2020 12:00 / 3 osobom podoba się ten post
Kartoffelsalat ....tylko  Wyczuwam górnym wiatrem, że bockwursta to dziś nie bedzie 
01 stycznia 2020 12:03 / 3 osobom podoba się ten post
Dzisiaj zupa gulaszowa,  która przezornie ugotowalam wczoraj 
01 stycznia 2020 12:11 / 3 osobom podoba się ten post
Kika67

Dzisiaj zupa gulaszowa,  która przezornie ugotowalam wczoraj :-)

Ojesus Kika! Kopsnij choć miseczkę, inaczej uwieszę Ci się na nogawce 
01 stycznia 2020 12:14 / 3 osobom podoba się ten post
tina 100%

Ojesus Kika! Kopsnij choć miseczkę, inaczej uwieszę Ci się na nogawce :smiech3:

Opiekunka opiekunkę zawsze wspomoże. Wirtualnie przesyłam 
Tina się pochwalę, że mojej gulaszowej i faszerowanej papryce jeszcze żaden Niemiec się nie oparł 
01 stycznia 2020 15:58 / 4 osobom podoba się ten post
Ja miałam dziś szaszłyki z frytkami przykro mi ale nie umiem wstawiać zdjęć z aparatu ,jestem już trochę wiekowa i nie na wszystkim się znam,za to wciąż się uczę może mi się kiedyś uda
01 stycznia 2020 16:20 / 3 osobom podoba się ten post
Pieczeń nadziewana żurawiną , kluski , brukselka ,czerwoną kapustą 
01 stycznia 2020 16:23 / 2 osobom podoba się ten post
dorotee

Pieczeń nadziewana żurawiną , kluski , brukselka ,czerwoną kapustą :gotowanie:

Mniam, mniam 
01 stycznia 2020 16:30 / 4 osobom podoba się ten post
Żurek,na białej kielbasie i wędzonych żeberkach, z jajkiem na twardo i ugotowaną kiełbasą, pokrojoną w plasterki i podsmażoną. 
Balujące w nocy towarzystwo, już wczoraj o żurek poprosiło. 
Nagotowalam w 6 litrowym garnku i tak ciągle ktoś podjada, albo popija jako gorący kubek ?
Miała być jeszcze karkówka pieczona i ziemniaki opiekane, ale że nikt nie ma ochoty, to będzie jutro. 
Zaoszczędziłam 
01 stycznia 2020 16:53 / 2 osobom podoba się ten post
Gusia29

Żurek,na białej kielbasie i wędzonych żeberkach, z jajkiem na twardo i ugotowaną kiełbasą, pokrojoną w plasterki i podsmażoną. 
Balujące w nocy towarzystwo, już wczoraj o żurek poprosiło. 
Nagotowalam w 6 litrowym garnku i tak ciągle ktoś podjada, albo popija jako gorący kubek ?
Miała być jeszcze karkówka pieczona i ziemniaki opiekane, ale że nikt nie ma ochoty, to będzie jutro. 
Zaoszczędziłam :smiech3:

Na żurek to teraz nabrałam ochoty 
Mówią, że Niemcy oszczędni a Polacy to nie tylko oszczędni ale również zaradni i kreatywni i w tej zaradnosci Niemcy nigdy nas nie dogonia 
01 stycznia 2020 19:31 / 3 osobom podoba się ten post
Kika67

Na żurek to teraz nabrałam ochoty:mniam: :glodny:
Mówią, że Niemcy oszczędni a Polacy to nie tylko oszczędni ale również zaradni i kreatywni i w tej zaradnosci Niemcy nigdy nas nie dogonia :radosc1:

Genau. Niemcy nie maja pomyslu, polotu, inspiracji,kreatywnosci i cierpliwosci do dobrych dan.Zero talentow kulinarnych. 
Takim zwyklym niby to oczywiscie  "moim leczo" piprostu ich wchlaniam i zabijam z miejsca
Samymi zwyklymi Plackami ziemniaczanymi- miazdze ich podniebienia. 
Ha! Nie dodam juz nic. 
01 stycznia 2020 19:34 / 3 osobom podoba się ten post
nincia

Ja miałam dziś szaszłyki z frytkami przykro mi ale nie umiem wstawiać zdjęć z aparatu ,jestem już trochę wiekowa i nie na wszystkim się znam,za to wciąż się uczę może mi się kiedyś uda:-):bezradny:

Tu aby zamieścić zdjecie- trzeba je zmniejszyć. To sprawia trudności, ale tylko na początku.