Co dzisiaj gotujesz na obiad? 15

09 czerwca 2020 19:12 / 3 osobom podoba się ten post
A tu propozycje mniej lub bardziej wyszukanych dań na cały tydzień 
 
https://gotowanie.onet.pl/przepisy/co-na-obiad-oto-siedem-pysznych-propozycji-na-caly-tydzien/rhrl737
 
 
09 czerwca 2020 19:17 / 3 osobom podoba się ten post
Spaghetti z pomidorami i oliwkami , parmezanem i sałata . 
09 czerwca 2020 22:24 / 2 osobom podoba się ten post
Luke

A tu propozycje mniej lub bardziej wyszukanych dań na cały tydzień 
 
https://gotowanie.onet.pl/przepisy/co-na-obiad-oto-siedem-pysznych-propozycji-na-caly-tydzien/rhrl737
 
 

Dzięki, zapisuje  Czasem się zdarzy taki dzień że brak weny na gotowanie więc się przyda 
09 czerwca 2020 22:43 / 3 osobom podoba się ten post
Rzupa passatowa czyli no pomidorowa ryżowa a co? 
Jutro będę tylko podgrzewarką. 
10 czerwca 2020 11:56 / 2 osobom podoba się ten post
Dziś mam wolne od gotowania. Zrobię chyba chleb na patelni z serem żółtym. A jutro makaran z sosem a la carbonara- ze śmietaną. Ciekawa jestem, czy znów szopka z rodzajem makaronu będzie. Podopieczny zapomina, że ma trudności z jedzeniem spagetti- irytuje się, jak mu ucieka. A jak zrobię ze świederkami, to pyta, czemu nie tamten. Zobaczymy. Mi wszystko jedno, tylo po co on ma się męczyć...
10 czerwca 2020 12:25 / 2 osobom podoba się ten post
Indyjskie jedzenie . Kurczak , warzywa , kiełki , jabłko , mleczko kokosowe ryż , salata plus mango .
10 czerwca 2020 12:26 / 2 osobom podoba się ten post
Werska

Dziś mam wolne od gotowania. Zrobię chyba chleb na patelni z serem żółtym. A jutro makaran z sosem a la carbonara- ze śmietaną. Ciekawa jestem, czy znów szopka z rodzajem makaronu będzie. Podopieczny zapomina, że ma trudności z jedzeniem spagetti- irytuje się, jak mu ucieka. A jak zrobię ze świederkami, to pyta, czemu nie tamten. Zobaczymy. Mi wszystko jedno, tylo po co on ma się męczyć...

Ja gotuję Margaretkce zamiast spaghetti wstążki . Łatwiej zjeść .
10 czerwca 2020 12:30 / 1 osobie podoba się ten post
dorotee

Ja gotuję Margaretkce zamiast spaghetti wstążki . Łatwiej zjeść .

Dzięki! Spróbuję.
10 czerwca 2020 13:43 / 2 osobom podoba się ten post
Młode ziemniaki z koperkiem, pulpeviki w sosie i mizeria. Na deser czereśnie bo były piękne w Netto i babcia kazała kupić . Jutro pdp ma pięć ciasto drożdżowe a obiad ma robić córka.  Nie wnikam. Przecież święto jutro. 
12 czerwca 2020 11:15 / 4 osobom podoba się ten post
A u mnie rybka, sałatka ogródkowa, ziemniaczki, lody 
12 czerwca 2020 11:32 / 3 osobom podoba się ten post
Szparagi , ziemniaki że szczypiorkiem , jajko sadzone . Sałata 
12 czerwca 2020 11:35 / 3 osobom podoba się ten post
Śledzik w sosie koperkowym, ziemniaczki, sałata 
12 czerwca 2020 13:34 / 2 osobom podoba się ten post
Lachs dziki, ziemniaki, mizeria, marchewka z groszkiem. Deseru dziadek nie jada, bo po obiadku jest pełny
12 czerwca 2020 14:37 / 4 osobom podoba się ten post
U mnie był od wczoraj obiad.Ziemniaki młode z koperkiem schabowy i kapusta młoda zasmażana,mniam,jutro planujemy grila na obiad
12 czerwca 2020 14:39 / 2 osobom podoba się ten post
Wczorajsza pieczeń, frytki i mizeria. Dla dziadka kalarepa. Na deser zmiksowakam truskawki z jogurtem. U nas dziś upał 33 stopnie więc zimny koktajl jak znalazł.