Co dzisiaj gotujesz na obiad? 15

04 czerwca 2020 13:59 / 3 osobom podoba się ten post
Dzisiaj też szybko, skromnie i smacznie 
Podsmażone ,ugotowane młode ziemniaki, smażone zielone szparagi i jogurt naturalny. Muszę się jednak zabrać zaraz za gotowanie, bo warzywa mi się zestarzeją, a mam ich że ohoho!
Nie wiem,co ta moja rodzina i przyjaciólki myślą, że ja nic nie robię innego tylko gotuję i jem
Przynajmniej dwa razy dziennie słyszę w domofonie-świeża dostawa i za chwilę winda zatrzymuje się na moim piętrze 
Miłe to, ale bez przesady. Leczo zrobię, wystarczy do niedzieli chyba 
05 czerwca 2020 10:41 / 3 osobom podoba się ten post
U mnie dzisiaj kluski ze śmietaną i truskawkami :) 
05 czerwca 2020 11:07 / 4 osobom podoba się ten post
łosoś i dorsz, ziemniaki, szpinak.
 
Gusiu, też myślę o leczo na niedzielę, papryką trójkolorową kupiłem. Jeszcze pomidorki i cukinię. Kawałek kiełbaski. 
 
A jutro wątróbka drobiowa, zastanawiam się tylko, czy smażona,czy taka duszona w sosie. Pdp nie je twardych rzeczy. 
05 czerwca 2020 11:10 / 3 osobom podoba się ten post
Luke

:gotuje: łosoś i dorsz, ziemniaki, szpinak.
 
Gusiu, też myślę o leczo na niedzielę, papryką trójkolorową kupiłem. Jeszcze pomidorki i cukinię. Kawałek kiełbaski. 
 
A jutro wątróbka drobiowa, zastanawiam się tylko, czy smażona,czy taka duszona w sosie. Pdp nie je twardych rzeczy. 

U mnie tez standardowo rybka.
Uwielbiam wątróbkę drobiową, ale nigdzie tu nie znalazłam :(
05 czerwca 2020 11:23 / 2 osobom podoba się ten post
Jogusia34

U mnie tez standardowo rybka.
Uwielbiam wątróbkę drobiową, ale nigdzie tu nie znalazłam :(

W lodówkach zaglądaj, Hähnchen Leber.
Akurat w Penny to kupiłem ale widziałem też i gdzie indziej. Przeważnie tacka 300 g
05 czerwca 2020 12:06 / 3 osobom podoba się ten post
Chyba jajecznicę sobie zrobię. Panowie na kolację wychodzą, to tylko sobie.
05 czerwca 2020 12:13 / 2 osobom podoba się ten post
Luke

:gotuje: łosoś i dorsz, ziemniaki, szpinak.
 
Gusiu, też myślę o leczo na niedzielę, papryką trójkolorową kupiłem. Jeszcze pomidorki i cukinię. Kawałek kiełbaski. 
 
A jutro wątróbka drobiowa, zastanawiam się tylko, czy smażona,czy taka duszona w sosie. Pdp nie je twardych rzeczy. 

Zrób duszoną w sosie, cebula, jabłko, trochę śmietany można dodać i sporo majeranku, oprócz soli i pieprzu oczywiście. Jest smaczna i mięciutka 
05 czerwca 2020 12:16 / 1 osobie podoba się ten post
Jogusia34

U mnie tez standardowo rybka.
Uwielbiam wątróbkę drobiową, ale nigdzie tu nie znalazłam :(

Mrożoną w lodówkach znajdziesz w marketach ,świeżą u rzeźnika ,ale trzeba zamówić. Nie wiem czy u każdego, ale możesz zapytać 
05 czerwca 2020 12:20 / 4 osobom podoba się ten post
Śledź wędzony , ziemniaki w mundurach,  twarożek ze szczypiorkiem , sałatka z ogórkiem , jabłkiem . 
05 czerwca 2020 13:11 / 5 osobom podoba się ten post
To co wczoraj . Ziemniaczane i kapusta. 
I jeszcze pjurre sprzed wczoraj. 
My zjemy trochę, Marten dokończy.
I wszyscy zadowoleni .
A tak. 
05 czerwca 2020 15:07 / 3 osobom podoba się ten post
Jogusia34

U mnie tez standardowo rybka.
Uwielbiam wątróbkę drobiową, ale nigdzie tu nie znalazłam :(

Jogusia ja kiedyś kupowałam w Penny wątróbkę drobiową a może w Netto,musisz szukać,ja też bardzo lubię i smażoną i duszoną  z ziemniakami i surówka z kapusty kiszonej,właśnie wczoraj miałam na obiad, a dziś poszłam na leniwca kupna Piccard z piekarnika
05 czerwca 2020 15:08 / 3 osobom podoba się ten post
Miało być ? pizza 
05 czerwca 2020 16:31 / 4 osobom podoba się ten post
Chrupiące placuchy ziemniaczane posypane cukrem 
05 czerwca 2020 21:48 / 2 osobom podoba się ten post
U mnie dzis spaghetti Bolognese było...
Na jutro już też mi cos przyniesli. 
 
Rodzinka pdp mi podrzuciła bo mówią że muszę jeść i pić bo widzą ze z lodówki Nic nie znika. Ciągle pytaja co mi kupić. A ja nic nie  chce.  (hmm nie jestem szczupła by mnie dożywiać ale to miłe, byle nie za czesto, jem skromnie bo tak się czuję dobrze i w dobrej formie  jakoś tak trafiam że jeszcze mi gotują czasami  
Poprostu ja z tych co nie lubią się skupiać na jedzeniu a zwłaszcza długim gotowaniu 

 
07 czerwca 2020 14:31 / 2 osobom podoba się ten post
Dziś dla leniwych- gotowa zupa z mięsnego. Propozycja jajek sadzonych ze szpinakiem została zaakceptowana- ale na jutro. Nie będę narzekać- te zupy są całkiem dobre.