Wyszło szydło z worka :-)

03 stycznia 2020 18:34 / 4 osobom podoba się ten post
A Anka1 pomyslala,  " chętnie  wzielabym ten dlugopis.w dlon!"  i pisala, pisala, pisala ...
 
 
 
 
 
 
03 stycznia 2020 18:39 / 4 osobom podoba się ten post
Mleczko

A Anka1 pomyslala,  " chętnie  wzielabym ten dlugopis.w dlon!"  i pisala, pisala, pisala ...
 
 
 
 
 
 

Lecz rozwaga jest nieodłączną cechą Anki , i zanim siegnela , pomyślała " a jak jest wypisany?" 
03 stycznia 2020 19:19 / 5 osobom podoba się ten post
A w zyciu !!  Wianuszek chetnych  do popisania świadczy  o tym, ze dlugopis  ma sie dobrze, zwlaszcza gdy wraca do  Polski . 
 
03 stycznia 2020 20:45 / 6 osobom podoba się ten post
I każda  z dam ,koniecznie chciała mieć go w swoim posiadaniu . Ten długopis Lukowy ,znaczy się, bo samego  Luke ,to kilka z nich też by chciało ,choć żadna  się nie przyzna. 
A taki długopis, to dopiero coś !!!
Z Papieżem naszym, z Wałęsą, to nie sztuka, idziesz i kupujesz. Ale ten od Luke, jeden , jedyny i niepowtarzalny !!!
Taki mieć w swoim posiadaniu...
03 stycznia 2020 21:04 / 6 osobom podoba się ten post
No i wysypały się panie z busa na fajurke przy niemieckim wucecie  Rozesmiane kurzyły fajki opowiadając ile ich wiozą na zapas . Gdy nagle zza węgła wyszedł przystojny (?) Bundesgrenzschutz z przymglonym okiem i niedopiętym paskiem przy mundurze żekł miłym głosem  " GUTEN MORGEN " . I padł blady strach ............. . Nie, nie . Nic  złego się nie stało za wstawiennictwem Tiny , która poprawną niemczyzną  zagoniła go w kozi róg . Bo to był  Polak, który za chlebem wyjechał w latach 80-tych i do nauki języka niemieckiego sie nie przyłozył .
03 stycznia 2020 21:26 / 6 osobom podoba się ten post
Tak, tak, pomyślała Tina, już ja ciebie prześwietliłam , moim rentgenem ,co to w oku mam .Ty z tych, co to się jeszcze niemieckiego nie nauczyli, a mowę ojczystą już zapomnieli ?
Posłuchaj, nie wiesz....zagadnęła Amstbeamta po polsku, a on, że nie wie, jak  to po polsku się mówi 
Kein  Problem,może być po niemiecku,  powiedziała Tina, a Beamta...też nie wiedział ...
03 stycznia 2020 22:03 / 6 osobom podoba się ten post
A to feler westchnął seler, nie mogąc pojąć kto z kim i dlaczego 
04 stycznia 2020 12:40 / 6 osobom podoba się ten post
Pewne rzeczy wydają się  niepojęte dla ludzkiego umysłu. Szczególnie kto? Kiedy? Z kim i gdzie? A już dlaczego to szczególnie. 
Biedna mała Kikunia znów znalazła się w tarapatach. Nawet nie zwróciła uwagi czy kierujący busem miał w ogóle rzęsy.
Taka była zamyślony w tym busie, że jak kierowca podał jej dokumenty z firmy do podpisania, to  nie zauważyła kilku wyciagnietych w jej kierunku dłoni w których były firmowe długopisy. Pewnie to dlatego, że przemierzając setki kilometrów w niesprzyjających warunkach atmosferycznych zapadła na chwilę w głęboki sen. Śnił jej się sam Doktor Ziwago czyli Omar Szarif. Ten to dopiero miał rzęsy pomyślała Kika ale tylko przez chwilę. Po przybyciu do punktu docelowego podróży, spaleniu 2 papierosów i wejściu do domu podopiecznego pomyślała sobie, Nie dam sobie wmówić dziecka w brzuch "o co to nie.
04 stycznia 2020 17:32 / 4 osobom podoba się ten post
Mycha przytargala ukryty w starej butelce przepis na napoj rozweselajacy , ktorego nazwa jest zastrzezona patentem .Autorem nazwy jest rewizorka Tina , ktora juz dobra kase w FCH zainkasowala i teaz pilnuje recepty jak malo kto .  Ten napoj to " Bobo-fiutek" .Naduzywanie tego napoju grozi wydaleniem z pracy .Jedyny problem to brak opakowan a dokladnie malych flaszeczek z prawdziwym korkiem z korka  
20 marca 2020 13:18 / 8 osobom podoba się ten post
Porządkując ustalenia Prezówki i kota ogłaszam kandydatów :
 
Tina Ministerstwo Zdrowia i Wszystkich Klepek na miejscu 
Kika Ministerstwo Spraw Socjalnych i odBytu 
Konwalia Ministerstwo Cyfryzacji i Liczydeł
Werska Ministerstwo Cateringu i czasowo IPN
Gusia Ministerstwo Spraw Zagranicznych 
Oskar Ministerstwo Kwarantanny 
Dusia Ministerstwo Spraw Erptycznych i 500 +
 
Prezydentem zostaje Luke.  
 
Czy coś mi uciekło ???
 
20 marca 2020 13:26 / 5 osobom podoba się ten post
Mycha

Porządkując ustalenia Prezówki i kota ogłaszam kandydatów :
 
Tina Ministerstwo Zdrowia i Wszystkich Klepek na miejscu 
Kika Ministerstwo Spraw Socjalnych i odBytu 
Konwalia Ministerstwo Cyfryzacji i Liczydeł
Werska Ministerstwo Cateringu i czasowo IPN
Gusia Ministerstwo Spraw Zagranicznych 
Oskar Ministerstwo Kwarantanny 
Dusia Ministerstwo Spraw Erptycznych i 500 +
 
Prezydentem zostaje Luke.  
 
Czy coś mi uciekło ???
 

Werska Ministerstwo Cateringu i czasowo IPN rozszerzene o sugestie Kiki  Ministerstwo Dobr Niemieckich , przecież te zabytki w Niemczech wyszukuje.
20 marca 2020 13:29 / 7 osobom podoba się ten post
Chciałam powiadomić Panią Premier, że znowu Prezesce uciekł kot. Węszy. Pewnie szuka Grabowca, który się tajniaczy. Wszystko w normie i pod kontrolą.
W związku z tym powiadamiam , że cały Bobofiutek zostaje przeznaczony jako srodek do dezynfekcji.
Po lateksowe wyroby w tym rekawiczki proszę się zgłaszać do Dusi - Pani Minister od Spraw Erotycznych i 500+
20 marca 2020 13:34 / 6 osobom podoba się ten post
tina 100%

Chciałam powiadomić Panią Premier, że znowu Prezesce uciekł kot. Węszy. Pewnie szuka Grabowca, który się tajniaczy. Wszystko w normie i pod kontrolą.
W związku z tym powiadamiam , że cały Bobofiutek zostaje przeznaczony jako srodek do dezynfekcji.
Po lateksowe wyroby w tym rekawiczki proszę się zgłaszać do Dusi - Pani Minister od Spraw Erotycznych i 500+

A prezydent tradycyjnie milczy .....
20 marca 2020 13:42 / 5 osobom podoba się ten post
tina 100%

Chciałam powiadomić Panią Premier, że znowu Prezesce uciekł kot. Węszy. Pewnie szuka Grabowca, który się tajniaczy. Wszystko w normie i pod kontrolą.
W związku z tym powiadamiam , że cały Bobofiutek zostaje przeznaczony jako srodek do dezynfekcji.
Po lateksowe wyroby w tym rekawiczki proszę się zgłaszać do Dusi - Pani Minister od Spraw Erotycznych i 500+

Pani Minister Tino, proszę dopilnowac zakupów robionych przez Min. Dusię. Obawiam się, że jako Minister ds. Erotycznych itd. zakupi tylko jeden sort lateksu z pominięciem rękawiczek. Bobofiutek podlega od tego momentu ścisłej reglamentacji za odpowiada Pani Minister Zdrowia. 
 
Hołk. Kota na razie przemilczę. 
 
20 marca 2020 13:44 / 6 osobom podoba się ten post
Mleczko

A prezydent tradycyjnie milczy .....:modlitwa:

Jest na inspekcji w terenie