Wyszło szydło z worka :-)

20 marca 2020 15:11 / 6 osobom podoba się ten post
Mycha

Twój zakres obowiązków to : jak znajdziesz w parkowej sadzawce walenia to się nim zaopiekuj. Ale jak znajdziesz lenia to go wal.
 
No i gdzies mi sie Rzecznik Rządu zapodział. 

Rzecznik Dorotee jest- pokaże się jak coś wymyśli 
20 marca 2020 15:12 / 4 osobom podoba się ten post
Werska

Zwłaszcza te dobra mi pasują:-) Szkoda tylko, że pchle targi na razie odwołane- to by te dobra kulltury w centrum były...
 

Kot też płacze- specjalnie w tym roku się jeszcze nie kąpał ( ani nie brał kropelek na pchły ) 
20 marca 2020 15:13 / 6 osobom podoba się ten post
tina 100%

Rzecznik Dorotee jest- pokaże się jak coś wymyśli :-)

A ministra spraw zagranicznych nie ma ? może kwarantanne ma ? Gusia - gdzie jesteś ?
20 marca 2020 15:16 / 6 osobom podoba się ten post
Mleczko

A ministra spraw zagranicznych nie ma ? może kwarantanne ma ? Gusia - gdzie jesteś ?

Jest na swoim miejscu- szykuje nam azyl w norweskich ostępach. Ale by mogła się pokazać i szepnąć co nieco.
20 marca 2020 15:18 / 6 osobom podoba się ten post
tina 100%

Jest na swoim miejscu- szykuje nam azyl w norweskich ostępach. Ale by mogła się pokazać i szepnąć co nieco.

Prędzej książkę napisze i wyda o trudach i znojach bycia dyplomatką 
20 marca 2020 15:25 / 5 osobom podoba się ten post
Mleczko

Prędzej książkę napisze i wyda o trudach i znojach bycia dyplomatką :-)

To czekamy- wróżę, że pojawi się razem ze szczepionką 
20 marca 2020 15:37 / 6 osobom podoba się ten post
tina 100%

Rzecznik Dorotee jest- pokaże się jak coś wymyśli :-)

Rzecznik Prasowy wyda oświadczenie po naradzie rządu . 
Teraz prowadzi konferencja prasowa dla mediów . Ew pytania / postulaty proszę na piśmie . 
Rząd debatuje nad możliwością wydania decyzji o zakazie wychodzenia z domu . Oprócz konieczności zakupów , apteki , lekarza ? Kto za ? Łapkę w górę?
21 marca 2020 01:10 / 8 osobom podoba się ten post
Szanowna Pani Prezesko,Pani Premierko,Szanowne Panie Ministerki, Panie Prezydencie (właśnie w takiej kolejności ). Drodzy Państwo,tekę ministra spraw zagranicznych przyjęłam z całym szacunkiem i powagą. Nie będę ukrywała, że i z zadowoleniem wielkim - nawet po najkrótszej kadencji ,odprawa ministerialna się  należy, prawda Pani Premier? Jak widzicie, nie próżnuję, pracuję po nocach, bo dzień za krótki. Oświadczam, że czasowo będę ministerką na emigracji , podobnie jak i wiele z Was. Wnikliwie badam sytuację w innych krajach, ze szczególną uwagą przyglądam się poczynaniom norweskiej  pani premier. Dziękuję za sugestię napisania książki, zasialìście ziarno myśli, postaram się, aby zakiełkowała i wzrastała. Nie obejdę się jednak bez Waszej pomocy. Pomożecie?
Pani Prezesko-kot złapany? No bo co to za prezeska bez kota?
Czy minister Dusia zadbała o zapas odpowiednich  art lateksowych , czy zakupiła inne, też lateksowe?
Proszę o informację, czy mam rozpocząć negocjacje z odpowiednimi urzędami norweskimi, aby nas wspomogly?
Minister Werska, jak zaopatrzenie?
Jakby co, to tutaj półki znów pełne, nawet srajtaśma nie reglamentowana, jakby co, to załatwi się jakiś prywatny samolocik i do DE wyśle, a z przerzutem przez granicę nie będzie problemu, w końcu Polak potrafi. Priorytetem od zawsze było, aby władza miała wszystko, czego niekoniecznie potrzebuje, ale chce mieć, więc w tej kwestii zmieniać nic nie będziemy,mam nadzieję.  
Panie Prezydencie, Panie Ministerki, proszę śmiało zgłaszać Wasze problemy, a jeśli nie będę mogła pomóc, to przynajmniej będę mogła je opisać. 
Utrudzona ciężką pracą ministerki życzę udanego nocnego spoczynku, na który też się udaję. 
21 marca 2020 08:36 / 5 osobom podoba się ten post
Gusia29

Szanowna Pani Prezesko,Pani Premierko,Szanowne Panie Ministerki, Panie Prezydencie (właśnie w takiej kolejności :-)). Drodzy Państwo,tekę ministra spraw zagranicznych przyjęłam z całym szacunkiem i powagą. Nie będę ukrywała, że i z zadowoleniem wielkim - nawet po najkrótszej kadencji ,odprawa ministerialna się  należy, prawda Pani Premier? Jak widzicie, nie próżnuję, pracuję po nocach, bo dzień za krótki. Oświadczam, że czasowo będę ministerką na emigracji , podobnie jak i wiele z Was. Wnikliwie badam sytuację w innych krajach, ze szczególną uwagą przyglądam się poczynaniom norweskiej  pani premier. Dziękuję za sugestię napisania książki, zasialìście ziarno myśli, postaram się, aby zakiełkowała i wzrastała. Nie obejdę się jednak bez Waszej pomocy. Pomożecie?
Pani Prezesko-kot złapany? No bo co to za prezeska bez kota?
Czy minister Dusia zadbała o zapas odpowiednich  art lateksowych , czy zakupiła inne, też lateksowe?
Proszę o informację, czy mam rozpocząć negocjacje z odpowiednimi urzędami norweskimi, aby nas wspomogly?
Minister Werska, jak zaopatrzenie?
Jakby co, to tutaj półki znów pełne, nawet srajtaśma nie reglamentowana, jakby co, to załatwi się jakiś prywatny samolocik i do DE wyśle, a z przerzutem przez granicę nie będzie problemu, w końcu Polak potrafi. Priorytetem od zawsze było, aby władza miała wszystko, czego niekoniecznie potrzebuje, ale chce mieć, więc w tej kwestii zmieniać nic nie będziemy,mam nadzieję.  
Panie Prezydencie, Panie Ministerki, proszę śmiało zgłaszać Wasze problemy, a jeśli nie będę mogła pomóc, to przynajmniej będę mogła je opisać. 
Utrudzona ciężką pracą ministerki życzę udanego nocnego spoczynku, na który też się udaję. 

Po zaopatrzenie zaraz wyjdę, to się w brakach rozejrzę. Ale na razie wygląda, że dostawy regularne i w odpowiedniej wysokości. Potrzeba wszystkim rozrywki- tu minister kultury może zadziałać- np. pomagając w wydaniu książki pani Minister Spraw Zagranicznych na Emigracji. Ja mogę zrobić ilustracje A co, trzeba kuć żelazo, póki gorące.
Na razie antyczne dobra niemickie niedostępne, to się czymś zająć trzeba.
Większość rządu na razie na emigracji- chyba? Ale nocne posiedzenia jak zwykle, wszak internet działa!
21 marca 2020 09:04 / 3 osobom podoba się ten post
Werska

Po zaopatrzenie zaraz wyjdę, to się w brakach rozejrzę. Ale na razie wygląda, że dostawy regularne i w odpowiedniej wysokości. Potrzeba wszystkim rozrywki- tu minister kultury może zadziałać- np. pomagając w wydaniu książki pani Minister Spraw Zagranicznych na Emigracji. Ja mogę zrobić ilustracje:-) A co, trzeba kuć żelazo, póki gorące.
Na razie antyczne dobra niemickie niedostępne, to się czymś zająć trzeba.
Większość rządu na razie na emigracji- chyba? Ale nocne posiedzenia jak zwykle, wszak internet działa!

Nie opitalaj sie  jeśli szperać nie mozesz , to twórz antyki . Piszesz, że masz dużo wolnego czasu . Jak juz bedziesz miała natworzone        tyle, żeby otworzyć  "pchli targ " przekręcimy tubylców wmawiając im, że to oryginały . Rób ze starożytną sygnaturą 
21 marca 2020 11:23 / 6 osobom podoba się ten post
Mleczko

Nie opitalaj sie :-) jeśli szperać nie mozesz , to twórz antyki . Piszesz, że masz dużo wolnego czasu . Jak juz bedziesz miała natworzone    :-)    tyle, żeby otworzyć  "pchli targ " przekręcimy tubylców wmawiając im, że to oryginały . Rób ze starożytną sygnaturą :-)

O, i zawsze kasa do budżetu wpadnie! Wprawdzie z szemranego źródła...
21 marca 2020 11:30 / 5 osobom podoba się ten post
Werska

O, i zawsze kasa do budżetu wpadnie! Wprawdzie z szemranego źródła...

A jak przyjemnie szemrze źródełko  tylko fiskus niezadowolony 
21 marca 2020 11:47 / 6 osobom podoba się ten post
Dzisiaj po południu jak będziecie miały czas, zrobimy zrzutkę na broszke dla pani premier . Naszej opiekunkowej .
21 marca 2020 14:18 / 4 osobom podoba się ten post
Werska

O, i zawsze kasa do budżetu wpadnie! Wprawdzie z szemranego źródła...

Szemrane źródła są najlepsze i podobno kasę można w nim wyprać
21 marca 2020 14:46 / 4 osobom podoba się ten post
Anka1

Szemrane źródła są najlepsze:piatka: i podobno kasę można w nim wyprać:hihi:

Teraz wszystkie pieniądze są, brudne "więc nawet prac nie trzeba