Wyszło szydło z worka :-)

22 marca 2020 11:14 / 5 osobom podoba się ten post
tina 100%

Jak masz tam gdzie zabytkową kuchnię, to może być też fajerka :lol2:

A nie, to trzydziestoletni dom, fajerek nie ma. Za to posebrzane michy, to przynajmniej z fasonem będzie!
22 marca 2020 11:15 / 6 osobom podoba się ten post
Mycha

Po samotnym zresztą, nocnym namyśle proponuję lekko zreformowany skład OPrządu :
 
Luke - Prezydent
 
Prezes - Mleczko
Kot Prezesa - Konwalia
Rzecznik Rządu - Dorotee
 
Tina - Ministerstwo Zdrowia i wszystkich klepek na miejscu
Kika - Ministerstwo Spraw Socjalnych i od-Bytu
Werska - Ministerstwo Cateringu i Jelitówki
Gusia - Ministerstwo Spraw Zamiedzowych
Oskar - Ministerstwo Kwarantanny i Odwyku
Dusia - Ministerstwo Spraw Erotycznych i 500+
 
Proszę o sugestie.
 
 

Nie zgadzam się jestem ministrem od cyfryzacji Nie oddam stanowiska, mam kota ale za kota robić nie będę, nie uśmiecha mi się za myszami uganiać i jeszcze je oceniać która ładniejsza
22 marca 2020 11:17 / 3 osobom podoba się ten post
Mleczko

Ja piernicze, jak ja tego kota wykarmię :kotek: .

Jestem duża dużo jem i trzeba mnie smyrać czesto
22 marca 2020 11:17 / 2 osobom podoba się ten post
Mycha

Po samotnym zresztą, nocnym namyśle proponuję lekko zreformowany skład OPrządu :
 
Luke - Prezydent
 
Prezes - Mleczko
Kot Prezesa - Konwalia
Rzecznik Rządu - Dorotee
 
Tina - Ministerstwo Zdrowia i wszystkich klepek na miejscu
Kika - Ministerstwo Spraw Socjalnych i od-Bytu
Werska - Ministerstwo Cateringu i Jelitówki
Gusia - Ministerstwo Spraw Zamiedzowych
Oskar - Ministerstwo Kwarantanny i Odwyku
Dusia - Ministerstwo Spraw Erotycznych i 500+
 
Proszę o sugestie.
 
 

Dopiero się wczytałam . Nie podoba mi sie , ze Adrian jest wyżej od PREZESA . Mycha dobrze rządzisz jako Premier . Ale....... zobaczymy wieczorem 
22 marca 2020 11:28 / 5 osobom podoba się ten post
Konwalia08

Nie zgadzam się jestem ministrem od cyfryzacji :nerwowa kucharka:Nie oddam stanowiska, mam kota ale za kota robić nie będę, nie uśmiecha mi się za myszami uganiać i jeszcze je oceniać która ładniejsza:nerwowa1::hihi:

Konwalio, zastanów się. Kot PREZESówki ma większą władzę niż ona sama. Tylko ona o tym nieboga nie wie. Władzę trzeba umieć wykorzystywać właściwie i inteligentnie. 
 
Miau
22 marca 2020 11:33 / 3 osobom podoba się ten post
Konwalia08

Nie zgadzam się jestem ministrem od cyfryzacji :nerwowa kucharka:Nie oddam stanowiska, mam kota ale za kota robić nie będę, nie uśmiecha mi się za myszami uganiać i jeszcze je oceniać która ładniejsza:nerwowa1::hihi:

I jeszcze mieć prezesa nad sobą 
22 marca 2020 11:33 / 4 osobom podoba się ten post
Konwalia08

Nie zgadzam się jestem ministrem od cyfryzacji :nerwowa kucharka:Nie oddam stanowiska, mam kota ale za kota robić nie będę, nie uśmiecha mi się za myszami uganiać i jeszcze je oceniać która ładniejsza:nerwowa1::hihi:

Albo wiesz co, oddam ci stanowisko Premiera a ja będę kotem Prezes-ówki. 
22 marca 2020 11:36 / 3 osobom podoba się ten post
Mycha

Konwalio, zastanów się. Kot PREZESówki ma większą władzę niż ona sama. Tylko ona o tym nieboga nie wie. Władzę trzeba umieć wykorzystywać właściwie i inteligentnie. 
 
Miau

Kot myślał, że miau ,niestety prezesowi nikt nie podskoczy . Nawet jak nazwisko .................  ma .
22 marca 2020 11:43 / 3 osobom podoba się ten post
Mleczko

Dopiero się wczytałam . Nie podoba mi sie , ze Adrian jest wyżej od PREZESA . Mycha dobrze rządzisz jako Premier . Ale....... zobaczymy wieczorem :adorator:

Mnie też się nie podoba, kto to widział!
Prezes-Minister-Adrian. Hierarchia ma być zachowana. Ponadto nie widzę Ucha Prezesa?
Co z tą broszką dla Premierki?. Była zrzuta wczoraj, bo zajęta byłam  poszukiwaniem Edenu i nie jestem na bieżąco ?
22 marca 2020 11:55 / 3 osobom podoba się ten post
Gusia29

Mnie też się nie podoba, kto to widział!:zaskoczenie1:
Prezes-Minister-Adrian. Hierarchia ma być zachowana. Ponadto nie widzę Ucha Prezesa?
Co z tą broszką dla Premierki?. Była zrzuta wczoraj, bo zajęta byłam  poszukiwaniem Edenu i nie jestem na bieżąco ?

Była przyzwoita propozycja od ministerki cyfryzacji, ale premierka sama coś wynalazła, zbereźnica jedna . Nie wiem tylko czy jej z tą broszka bedzie do twarzy, znaczy sie premierce 
22 marca 2020 11:57 / 3 osobom podoba się ten post
Mycha

Albo wiesz co, oddam ci stanowisko Premiera a ja będę kotem Prezes-ówki. 

Czekamy na wystąpienie rzecznika rządu .
22 marca 2020 12:14 / 3 osobom podoba się ten post
Mleczko

Czekamy na wystąpienie rzecznika rządu .:dwa piwa:

Koniec samowoli ! Postanowiono ; ucha obejmuje funkcje Kota Prezesa. Pozostaje w tej sytuacji wakat na stanowisku premiera . Nic dziwnego w tym czasie . Propozycje ?
22 marca 2020 12:33 / 2 osobom podoba się ten post
Mleczko

Kot myślał, że miau ,niestety prezesowi nikt nie podskoczy . Nawet jak nazwisko .................  ma .:wiking:

A kto tu mówi o podskakiwaniu ??  
22 marca 2020 12:34 / 4 osobom podoba się ten post
Mleczko

Była przyzwoita propozycja od ministerki cyfryzacji, ale premierka sama coś wynalazła, zbereźnica jedna . Nie wiem tylko czy jej z tą broszka bedzie do twarzy, znaczy sie premierce :-)

Jaka Mycha taka brocha 
22 marca 2020 12:36 / 3 osobom podoba się ten post
Gusia29

Mnie też się nie podoba, kto to widział!:zaskoczenie1:
Prezes-Minister-Adrian. Hierarchia ma być zachowana. Ponadto nie widzę Ucha Prezesa?
Co z tą broszką dla Premierki?. Była zrzuta wczoraj, bo zajęta byłam  poszukiwaniem Edenu i nie jestem na bieżąco ?

Porządek konstutucyjny ma być !!  Luke - Premier - Minister. A z krzaków Prezes. Basta !!  Zwierzęta też mają coś do powiedzenia. Miau.