Wyszło szydło z worka :-)

21 marca 2020 20:13 / 6 osobom podoba się ten post
Przeczytałam od poczatku i się usmiałam . 
21 marca 2020 20:45 / 2 osobom podoba się ten post
Mycha

Porządkując ustalenia Prezówki i kota ogłaszam kandydatów :
 
Tina Ministerstwo Zdrowia i Wszystkich Klepek na miejscu 
Kika Ministerstwo Spraw Socjalnych i odBytu 
Konwalia Ministerstwo Cyfryzacji i Liczydeł
Werska Ministerstwo Cateringu i czasowo IPN
Gusia Ministerstwo Spraw Zagranicznych 
Oskar Ministerstwo Kwarantanny 
Dusia Ministerstwo Spraw Erptycznych i 500 +
 
Prezydentem zostaje Luke.  
 
Czy coś mi uciekło ???
 

21 marca 2020 21:03 / 6 osobom podoba się ten post
Mleczko

Dzisiaj po południu jak będziecie miały czas, zrobimy zrzutkę na broszke dla pani premier . Naszej opiekunkowej .:lol3:

Mam pomysł na broszkę
21 marca 2020 21:26 / 5 osobom podoba się ten post
Konwalia08

:rozmysla:Mam pomysł na broszkę

Zajrzałam na szybko i powiem ci Konwalio, że ja kota sie nie boję. No może nie az tak !! ale jednak 
21 marca 2020 21:42 / 5 osobom podoba się ten post
Mycha

Zajrzałam na szybko i powiem ci Konwalio, że ja kota sie nie boję. No może nie az tak !! ale jednak :lol1:

Myszka myszce nierówna  Niektóre potrafią przestraszyć niektóre doprowadzają do obłędu... kota 
21 marca 2020 22:31 / 6 osobom podoba się ten post
Konwalio, Ministerka od liczydeł, a kota się czepiła. Tutaj jest miejsce tylko dla jednego kota i jest to   K O T   Prezeski, a on nie takie myszki widział i żadnej się nie przestraszy 
 
 
22 marca 2020 06:38 / 4 osobom podoba się ten post
Mycha

Zajrzałam na szybko i powiem ci Konwalio, że ja kota sie nie boję. No może nie az tak !! ale jednak :lol1:

Nie o tej broszce byla mowa 
22 marca 2020 08:38 / 2 osobom podoba się ten post
Gusia29

Konwalio, Ministerka od liczydeł, a kota się czepiła. Tutaj jest miejsce tylko dla jednego kota i jest to   K O T   Prezeski, a on nie takie myszki widział i żadnej się nie przestraszy :lol1:
 
 

Jak widać wyżej mojej się wystraszył. Premier myszka to co innego niż takie sobie zwykłe myszki. Nawet kot Prezeski musi uważać, booo .......
22 marca 2020 10:01 / 2 osobom podoba się ten post
Nowy dzień nastał a ministrowie siedzą w kątach i bąki zbijają. A gdzie raporty??  Co robi Minister Kwarantanny ??  A Minister Zdrowia i wszystkich klepek na miejscu to gdzie się podział ??  Może wszyscy siedzą na ławce w parku i udają walenie ?? No żeby tak zespołowo, wstydu nie mają !!
22 marca 2020 10:13 / 1 osobie podoba się ten post
Mycha

Jak widać wyżej mojej się wystraszył. Premier myszka to co innego niż takie sobie zwykłe myszki. Nawet kot Prezeski musi uważać,:lol3: booo .......

To kot prezesa , zeby nie wprowadzac w blad . Przeciez wiadomo o jakiego kota chodzi............
 O KOTA PREZESA .
22 marca 2020 10:21 / 3 osobom podoba się ten post
Mleczko

To kot prezesa , zeby nie wprowadzac w blad . Przeciez wiadomo o jakiego kota chodzi............
 O KOTA PREZESA .

Aj tam, aj tam. Mojej  myszki to i sam PREZES !!! się wystraszy  Nie mówiąc o jego kocie. 
22 marca 2020 10:23 / 1 osobie podoba się ten post
Mycha

Aj tam, aj tam. Mojej  myszki to i sam PREZES !!! się wystraszy :lol3: Nie mówiąc o jego kocie. 

Nie taka mycha straszna jak ją  malują 
22 marca 2020 10:38 / 1 osobie podoba się ten post
Mycha

Nowy dzień nastał a ministrowie siedzą w kątach i bąki zbijają. A gdzie raporty??  Co robi Minister Kwarantanny ??  A Minister Zdrowia i wszystkich klepek na miejscu to gdzie się podział ??  Może wszyscy siedzą na ławce w parku i udają walenie ?? No żeby tak zespołowo, wstydu nie mają !!

Że niby o co z tymi waleniami chodzi? O jakąs symulację zagrożenia koroną, bo te tłuste zwierzątka dobrej wydolności oddechowo- krązeniowej nie mają na pewno  Chyba , że siądę na ławce aby poudawać- wtedy zarazek się zwabi a ja go potraktuję nalewką na kościach, od której kipnie niewątpliwie. Albowiem jako minister zdrowia ze względu na zbyt prędko ubywający Bobofiutek ( nadużycia ) , postanowiłam zastąpić go tom supstancjom  ,która to super hiper dezynfekuje ale tylko zewnętrznie. Od srodka tym nie da rady- i o to chodzi 
22 marca 2020 10:46 / 1 osobie podoba się ten post
tina 100%

Że niby o co z tymi waleniami chodzi? O jakąs symulację zagrożenia koroną, bo te tłuste zwierzątka dobrej wydolności oddechowo- krązeniowej nie mają na pewno :-) Chyba , że siądę na ławce aby poudawać- wtedy zarazek się zwabi a ja go potraktuję nalewką na kościach, od której kipnie niewątpliwie. Albowiem jako minister zdrowia ze względu na zbyt prędko ubywający Bobofiutek ( nadużycia ) , postanowiłam zastąpić go tom supstancjom :-) ,która to super hiper dezynfekuje ale tylko zewnętrznie. Od srodka tym nie da rady- i o to chodzi :lol2:

Trzeba wzmóc produkcję bobofiutka. A ta nalewka na kościach to z wapnem jest czy bez ??
22 marca 2020 10:52 / 2 osobom podoba się ten post
Mycha

Trzeba wzmóc produkcję bobofiutka. A ta nalewka na kościach to z wapnem jest czy bez ??

Jako minister zdrowia i wszystkich ten tego  , pofturze raz jeszcze! TO SIEM NIE NADAJE DO KONSUMPCJ !
Będę  robić szpreje do psikania. Po oczach też