Jak minął dzień 7

08 stycznia 2020 17:17 / 5 osobom podoba się ten post
Konwalia08

Już po polskiej stronie :-) Zgorzelec.Pojadlydmy w restauracji dobre golonka:glodny:To ten plus tej wyprawy bo b.smaczna .A minus to ta baba obok .Szkoda że nie mam tej patelni żeliwnej ,przywalilabym je z dwóch stron jak nic :wiking:Udaje że śpię żeby z nią nie gadać, ubrałam słuchawki .Dorwała kobitę z drugiej strony i nadaje .Uważam że niektórzy ludzie powinni mieć dożywotni zakaz wyjazdu do opieki .Czego ja się nie dowiedziałam ,jakie te podopieczne małpy,krowy itd.Jaka ona pechowa że takie paskudne stele dostaje a na wiasę mówiąc to sama sobie je załatwia bo prywatnie jeździ haha.Dowiedzislam się też, że błyszczyków poniżej 180 zł nie kupuje a z netu i WA nie korzysa w podróży bo b.drogo (roaming):smiech3:Może przy wysiadaniu kopnę ja w kostkę,pani jest z Będzina :hihi:Nie wiem czy :wymiotuje:nie byłaby lepsza .Byle dojechać szczęśliwie 

 
Nie masz tam jakiegoś wiaderka ?
Jak mogę coś doradzić to lekko jej palce możesz przytrzasnac drzwiami bo kopniecie w kostkę może zostać uznane za zrobione z predytacja 
08 stycznia 2020 17:22 / 5 osobom podoba się ten post
Przed 18 zejdę do dziadka umyć go i kolacje mu podać w postaci płynnej zupy. Tego mamlasowategi jedzenia z cateringu szpitalnego nie chce jeść a ja dzisiaj ugotowalam dobry rosolek dla siebie to go poczestuje. Potem wolne do 22 i znów nockę zaczynam 4 z kolei. Mam nadzieję, że dzisiaj będzie spokojniej 
08 stycznia 2020 17:28 / 5 osobom podoba się ten post
Kika67

 
Nie masz tam jakiegoś wiaderka ?
Jak mogę coś doradzić to lekko jej palce możesz przytrzasnac drzwiami bo kopniecie w kostkę może zostać uznane za zrobione z predytacja :smiech3:

Teraz nadaje na opiekunki
08 stycznia 2020 17:33 / 3 osobom podoba się ten post
Konwalia08

Już po polskiej stronie :-) Zgorzelec.Pojadlydmy w restauracji dobre golonka:glodny:To ten plus tej wyprawy bo b.smaczna .A minus to ta baba obok .Szkoda że nie mam tej patelni żeliwnej ,przywalilabym je z dwóch stron jak nic :wiking:Udaje że śpię żeby z nią nie gadać, ubrałam słuchawki .Dorwała kobitę z drugiej strony i nadaje .Uważam że niektórzy ludzie powinni mieć dożywotni zakaz wyjazdu do opieki .Czego ja się nie dowiedziałam ,jakie te podopieczne małpy,krowy itd.Jaka ona pechowa że takie paskudne stele dostaje a na wiasę mówiąc to sama sobie je załatwia bo prywatnie jeździ haha.Dowiedzislam się też, że błyszczyków poniżej 180 zł nie kupuje a z netu i WA nie korzysa w podróży bo b.drogo (roaming):smiech3:Może przy wysiadaniu kopnę ja w kostkę,pani jest z Będzina :hihi:Nie wiem czy :wymiotuje:nie byłaby lepsza .Byle dojechać szczęśliwie 

Uff..myslalam że tylko ja mam szczeszcz do takich wspolsiadaczek 
w autobusie
08 stycznia 2020 17:34 / 3 osobom podoba się ten post
Konwalia08

Teraz nadaje na opiekunki:zaskoczenie::zaskoczenie1:

Co konkretnie jej się w nas nie podoba? 
Współczuję Ci. Kiedyś jechał w busie taki przyszywany Niemiec co to myślał, że jak się osiedli w Niemczech to pieniądze będą mu z nieba spadały 
Zaczął nadawać na Polskę. Myślałam, że go wszyscy zagryza łącznie z kierowca. Potem już do konca podróży cicho siedział.
PS 
O opiekunkach powiedział, że całe leżałysmy na kanapie a na stare lata nam się o pracy przypomniało i będziemy z tej pracy miały większą rentę niż on ma 
08 stycznia 2020 17:37 / 3 osobom podoba się ten post
Kika67

Co konkretnie jej się w nas nie podoba? :zaskoczenie1:
Współczuję Ci. Kiedyś jechał w busie taki przyszywany Niemiec co to myślał, że jak się osiedli w Niemczech to pieniądze będą mu z nieba spadały :smiech:
Zaczął nadawać na Polskę. Myślałam, że go wszyscy zagryza łącznie z kierowca. Potem już do konca podróży cicho siedział.:super1:
PS 
O opiekunkach powiedział, że całe leżałysmy na kanapie a na stare lata nam się o pracy przypomniało i będziemy z tej pracy miały większą rentę niż on ma :zaskoczenie1::smiech:

Ludzie mają czasem na......e w głowach 
08 stycznia 2020 17:43 / 3 osobom podoba się ten post
Kika67

 
Nie masz tam jakiegoś wiaderka ?
Jak mogę coś doradzić to lekko jej palce możesz przytrzasnac drzwiami bo kopniecie w kostkę może zostać uznane za zrobione z predytacja :smiech3:

No i się oplulam.a piłam wyciskany z takim trudem sok z grejfruta
08 stycznia 2020 17:47 / 4 osobom podoba się ten post
Byłam w Cactusie, promocji całe mnóstwo od -10% do -70%...ale mi nic w oko nie wpadło...hmmmm...czyżbym była chora? 
08 stycznia 2020 17:48 / 3 osobom podoba się ten post
Malgoszg

Byłam w Cactusie, promocji całe mnóstwo od -10% do -70%...ale mi nic w oko nie wpadło...hmmmm...czyżbym była chora? :smiech3:

Gust Ci się wypaczyl? czy oszczedzasz
08 stycznia 2020 17:49 / 1 osobie podoba się ten post
Szkoda soku
08 stycznia 2020 18:03 / 3 osobom podoba się ten post
Anka1

Gust Ci się wypaczyl?:smiech3: czy oszczedzasz:hihi:

kurde a może to skąpstwo  
08 stycznia 2020 19:09
Maluda

No i się oplulam.a piłam wyciskany z takim trudem sok z grejfruta:smiech2:

To on się plul, że lalunie z za wsodniej granicy do nich przyjeżdżają i im chleb zabierają ciężko zapracowany własnymi recami 
08 stycznia 2020 19:10 / 3 osobom podoba się ten post
Konwalia08

Ludzie mają czasem na......e w głowach :palka:

Celebrytki, lenie i nieroby w ich ocenie jesteśmy
Tej chmary uchodźców co im za nic zasiłki wypłacaja to nie widzą. 
08 stycznia 2020 19:14 / 3 osobom podoba się ten post
Malgoszg

Byłam w Cactusie, promocji całe mnóstwo od -10% do -70%...ale mi nic w oko nie wpadło...hmmmm...czyżbym była chora? :smiech3:

Może wypayrzylas tam szklane pojemniki do przechowywania żywności? Potrzebuję takie kupić bo córka chciała a wszędzie tylko są plastikowe 
08 stycznia 2020 20:08 / 1 osobie podoba się ten post
Kika67

Może wypayrzylas tam szklane pojemniki do przechowywania żywności? Potrzebuję takie kupić bo córka chciała a wszędzie tylko są plastikowe :-)

Niestety nie ale wypatrzyłam fajną herbatke ziołową z domieszką kopru