Jak minął dzień 7

25 stycznia 2020 19:59 / 2 osobom podoba się ten post
Zaraz "Super Ekspres " w tvn i fajny program-problem . Główny bohater to  Tomek . Luke oglądaj  .
25 stycznia 2020 19:59 / 2 osobom podoba się ten post
Anka1

A skąd ja wiem??:bezradny: podobno nawet na głos reaguje. Muszę instrukcje przeczytać.:hihi: Kupiłam to co ona ,mam nadzieję że robi wszystko.Jest to dla mnie zupełna nowość :chaplin:

A jaki model kupiłaś? 
25 stycznia 2020 20:07 / 3 osobom podoba się ten post
Mleczko

Ooo, to jakaś nieznana mi maszyna . Nasza nie słucha i nie gada . Jedzie sama i czyści . Ta do odkurzania to cwana, sama podjeżdża do zbiornika i sie wypróżnia :lol3: . Ta od mycia to wraca jak plamke zostawi na podłodze i myje do skutku . Fajnie, że kupilaś mąż będzie miała zajęcie . Ja widzę po swoim, że spogląda z ukosa na mnie jak sie biorę do sprzatania . Woli sam .:-)

Tak pisze że reaguje na głos ale dopóki nie stwierdze to nie uwierzę.Tym bardziej że nie wiem w jakim języku mam mowic
Mój mąż bardzo sceptycznie podchodzi do tego i nie bardzo miał ochotę, bo wie że ja podurzam najlepiej ale kupiłam i już najwyżej będzie mu robił konkurencje
25 stycznia 2020 20:12 / 2 osobom podoba się ten post
Anka1

Tak pisze że reaguje na głos ale dopóki nie stwierdze to nie uwierzę.Tym bardziej że nie wiem w jakim języku mam mowic:smiech3:
Mój mąż bardzo sceptycznie podchodzi do tego i nie bardzo miał ochotę, bo wie że ja podurzam najlepiej:smiech3: ale kupiłam i już najwyżej będzie mu robił konkurencje:hihi:

Proponuje kupić "Bajki robotów " S.Lema i czytać dla nawiązania kontaktu, albo na dobranoc 
Ustrojstwo naprawdę dobrze odkurza . Mam Xiaomi- tez podchodziłam sceptycznie.
25 stycznia 2020 20:12 / 2 osobom podoba się ten post
tina 100%

A jaki model kupiłaś? 

Taki
25 stycznia 2020 20:15 / 1 osobie podoba się ten post
Anka1

Taki

A,  to odkurzacz 
25 stycznia 2020 20:16 / 2 osobom podoba się ten post
Anka1

Taki

Opinie ma dobre. Przed zakupem swojego przegladałam filmiki z recenzjami na jutubie.Tego lebiegę tez widziałam
25 stycznia 2020 20:18 / 2 osobom podoba się ten post
Mleczko

A,  to odkurzacz :-)

A on nie myje? Gość mnie zapewniał że ma funkcję mopa
25 stycznia 2020 20:20 / 2 osobom podoba się ten post
tina 100%

Opinie ma dobre. Przed zakupem swojego przegladałam filmiki z recenzjami na jutubie.Tego lebiegę tez widziałam:-)

Widzisz ja się szybko decyduje i polegalam na opini kolezanki.A zobaczymy jak będzie nie posłuszny to go wymienię na nowszy model.
25 stycznia 2020 20:23 / 2 osobom podoba się ten post
Anka1

A on nie myje? Gość mnie zapewniał że ma funkcję mopa

Nie znam tego typa  zobacz do instrukcji obsługi . Zaraz ja też zajrzę .
25 stycznia 2020 20:24 / 1 osobie podoba się ten post
Anka1

A on nie myje? Gość mnie zapewniał że ma funkcję mopa

Sprawdz- podejrzyj w necie. Ja mam odkurzacz Xiaomi z funkcją mopa. Ten o ile pamietam po tych samych pieniadzach 
25 stycznia 2020 20:26 / 1 osobie podoba się ten post
Mleczko

Nie znam tego typa :-) zobacz do instrukcji obsługi . Zaraz ja też zajrzę .:-)

Ale to dopiero jak wrócę z podboju Niemiec  chyba że mój malz go zdyscypinuje
25 stycznia 2020 20:26 / 2 osobom podoba się ten post
Anka1

Widzisz ja się szybko decyduje i polegalam na opini kolezanki.A zobaczymy jak będzie nie posłuszny to go wymienię na nowszy model.:hihi:

Czyli sprawdzony. Najpierw niech go twój mąż ustawi 
25 stycznia 2020 20:28 / 1 osobie podoba się ten post
tina 100%

Sprawdz- podejrzyj w necie. Ja mam odkurzacz Xiaomi z funkcją mopa. Ten o ile pamietam po tych samych pieniadzach :lol2:

Tak mi gość mówił , bo nie ukrywam że dzwoniłam do sprzedawcy ma  tez myć i reagować na głos chyba że na gwizd
25 stycznia 2020 20:29 / 1 osobie podoba się ten post
Anka1

A on nie myje? Gość mnie zapewniał że ma funkcję mopa

;t=2s" target="_blank" rel="noopener">