Jak minął dzień 7

09 stycznia 2020 18:53 / 2 osobom podoba się ten post
Mleczko

A dzisiaj jest 9 :smiech2:

No tak ale jestem pod nr 3 tutaj
A zakladzik juz pewnie od paru dni no nie ze dzis... I sobie myśl lam. Aaa moze czas podbijc germanie gdzie indziej..
A tu  manicure
09 stycznia 2020 18:56 / 2 osobom podoba się ten post
Gusia29

A ja przed świętami dokupiłam sobie kilka szklanych pojemników z silikonowymi dekielkami.,i to w małym sklepie za rogiem, należącym do Społem :-)

Ja też właśnie kupiłam tam gdzie się nie spodziewałam, że je kupię 
09 stycznia 2020 18:58 / 1 osobie podoba się ten post
Gusia29

A ja przed świętami dokupiłam sobie kilka szklanych pojemników z silikonowymi dekielkami.,i to w małym sklepie za rogiem, należącym do Społem :-)

Tak z ciekawości zapytam ile u nas takie kosztują? 
09 stycznia 2020 19:03 / 4 osobom podoba się ten post
Werska

Nastąpiła inauguracja basenu!!! Dziadek do niedawna jeszcze pływał codziennie, ale teraz za słaby. A woda jest utrzymywana, sprawdzana, ciepła i pomieszczenie ogrzewane. To co ma się marnować? Sprawdził potem, czy osłonę dobrze zasunęłam i podświetlenie wyłączyłam. Ok. Na pytanie, czy mogę codziennie korzystać- odpowiedział- oczywiście. No cóż, o kondycję mogę dbać ulubionym zajęciem- super!

Widzę, że jesteś zadowolona  ze szteli  .I pewnie kasy nie szczędzą na wyzywienie . Dziadki lubią dobrze zjeść jesli im zdrowie dopisuje . Jeśli coś będziesz potrzebowała to pisz . Jest nas sporo i każda  coś doradzi  . Często jakiś myk pomoże w przygotowywaniu potrawy .
09 stycznia 2020 19:04 / 3 osobom podoba się ten post
Mleczko

A dzisiaj jest 9 :smiech2:

Tak i nadaje trzy po trzy 
09 stycznia 2020 19:09 / 6 osobom podoba się ten post
Tak mnie przyjaciółka dziadka wkurzyła a zarazem rozsmieszyla, że jej powiedziałam wreszcie to co od tygodnia miałam myśli a raczej na końcu języka czyli, że jak ma jakieś zastrzeżenia do mojej pracy to może poprosić o zmianę opiekunki. 
09 stycznia 2020 19:10 / 3 osobom podoba się ten post
tina 100%

Tak i nadaje trzy po trzy :-)

I jeszcze sobie randke nakrecam ze
stasiem pelna organizacja 
09 stycznia 2020 19:13 / 3 osobom podoba się ten post
Clio

I jeszcze sobie randke nakrecam ze
stasiem:-):gwizdanie: pelna organizacja:-) 

No nie muf? 
09 stycznia 2020 19:19 / 4 osobom podoba się ten post
tina 100%

No nie muf? :-)

Noooo... Stasiu ma auto w dodatku i duzo czasu i lubi herbatki goralskie  i ma do mnie ponad godzinke jazdy... Az mnie zatkalo  wy tu lelum polelum a ja dzialam
09 stycznia 2020 19:23 / 3 osobom podoba się ten post
Clio

Noooo... Stasiu ma auto w dodatku i duzo czasu i lubi herbatki goralskie:-)  i ma do mnie ponad godzinke jazdy... Az mnie zatkalo:lol3:  wy tu lelum polelum a ja dzialam

Nie lelum polelum, tylko jak tak na pusty żołądek? Tobie przed randką ze Stasiem też polecam 
09 stycznia 2020 19:26 / 3 osobom podoba się ten post
tina 100%

Nie lelum polelum, tylko jak tak na pusty żołądek? Tobie przed randką ze Stasiem też polecam :lol3:

No moge bratwurst z Kühlschranka przygotowac szybciusio
09 stycznia 2020 19:27 / 4 osobom podoba się ten post
Clio

No moge bratwurst z Kühlschranka przygotowac:-) szybciusio

Co Ci tam pasi, tylko żebyś uzupełniła witaminy- człowiek zdrowszy , bajer lepszy 
09 stycznia 2020 19:28 / 3 osobom podoba się ten post
tina 100%

Co Ci tam pasi, tylko żebyś uzupełniła witaminy- człowiek zdrowszy , bajer lepszy :-)

Ja juz sama jestem jak witaminka
09 stycznia 2020 19:39 / 7 osobom podoba się ten post
Mleczko

Widzę, że jesteś zadowolona  ze szteli :-) .I pewnie kasy nie szczędzą na wyzywienie . Dziadki lubią dobrze zjeść jesli im zdrowie dopisuje . Jeśli coś będziesz potrzebowała to pisz . Jest nas sporo i każda  coś doradzi  . Często jakiś myk pomoże w przygotowywaniu potrawy .:gotuje:

Bardzo jestem zadowolona! I, jak już pisałam w wątku o gotowaniu, pytać będę. Bo dziadek dyktuje, co jemy wieczorem. Choć raczej proste rzeczy, ale jak w rozmowie o kotletach z kością, lub bez, z panierką, albo nie- to może jednak nie być takie proste na pierwszy rzut oka.
Ale fakt, mam kupować tylko w masarni, codziennie świeże- to nie problem, a zaleta (poprzednia na to narzekała). Ostatecznie ani nie wieje jakoś szczególnie, nie leje, śniegiem nie zawiewa- spacerek to sama przyjemność.
09 stycznia 2020 20:20 / 5 osobom podoba się ten post
Zaczytałam się w analizach ekonomicznych tudziesz  prognozach walutowych. Choc te ostatnie raczej nieprzewidywalne, bo zależą od sytuacji na świecie, to cieszy , że CHF rośnie. Euro spadło trochę , co nie cieszy. Ostatnia wiadomość z rozdroży to taka , że ze swisspassem oferują mi 20% znizki na wyjazd na stoki narciarskie. Nart ni mom, a oni nie napisali czy snieg już jest